Шон Пенн зіграє у фінальній новелі українського кіноальманаху «Війна очима тварин»
Перший трейлер команда презентувала на цьогорічному Каннському кінофестивалі.

Олег Кохан, Мирослав Слабошпицький, Олексій Макухін

Оскароносний актор Шон Пенн стане героєм фінальної новели українського художнього кіноальманаху «Війна очима тварин», перший трейлер якого кінокомпанія SOTA Cinema Group презентувала на цьогорічному Берлінському кінофестивалі.

Американський актор зіграє саундпродюсера, який випадково стає свідком початку війни. Зйомки новели відбудуться в Україні та Лос-Анджелесі влітку 2023 року. Ця історія стане одним із дев’яти короткометражних фільмів, знятих різними режисерами й об’єднаних в один кіноальманах «Війна очима тварин». Героями кожної новели стануть тварини, які опинилися в Україні під час війни.

Дев’яту, заключну історію зніматиме режисер Мирослав Слабошпицький, автор одного з найтитулованіших українських фільмів «Плем’я».

«Я дуже радий бути частиною цього фільму. Для мене велика честь співпрацювати з неймовірним актором, видатною людиною та одним із найбільших друзів України Шоном Пенном. Він був з нами під час атаки 24 лютого і досліджує війну в Україні у своєму документальному фільмі. Його підтримка безцінна для нас і не може бути переоцінена», — зазначив Мирослав Слабошпицький.

Олег Кохан, Шон Пенн, Мирослав Слабошпицький, Олексій Макухін

Виробництвом проєкту займаються українські компанії SOTA Cinema Group та Kleos Art, а продюсерами виступили Олег Кохан та Олексій Макухін. Олег Кохан, автор ідеї кіноальманаху, підкреслив важливість участі в проєкті світових зірок, як-от як Шон Пенн: «Всі історії нашого кіноальманаху базуються на реальних подіях, і для нас дуже важливо, що закордонні митці такого рівня, як Шон Пенн, розділяють з нами цю страшну реальність, котру ми відтворюємо на екрані.

Це підкреслює актуальність теми екоциду в Україні, адже кожна куля, кожен уламок ракети, кожна крапля пального, що забруднює нашу землю, є хімічною зброєю повільної дії, яка руйнує екосистему не тільки України».

Шон Пенн був безпосереднім свідком подій в Україні, тому його не довелося переконувати. Він належить до тієї категорії людей, які всім серцем підтримують справу, у яку вірять, і готові діяти.

Світова прем’єра кіноальманаху «Війна очима тварин» запланована на кінець 2023–початок 2024 року в межах одного з міжнародних фестивалів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: