Шоста річниця смерті Кузьми Скрябіна: спогади колег та друзів музиканта
Володимир Зеленський, Святослав Вакарчук, Ірина Білик, Наталія Могилевська та інші вшанували пам’ять загиблого Андрія Кузьменка.

2 лютого 2015 року Андрія Кузьменка не стало. Того дня музикант загинув у автокатастрофі. Сьогодні зіркові друзі Кузьми поділилися спогадами, щоб вшанувати пам’ять загиблого.

Володимир Зеленський поділився чорно-білою фотографією Кузьми і написав: «Вічна пам’ять, Кузьма!»

Святослав Вакарчук поширив трек «Птахи» і символічно підписав відео: «Шість років… Літай високо…»

Ірина Білик: «Пам’ятаємо! Сумуємо! Тебе не вистачає!»

Наталія Могилевська поділилася кумедним відеоспогадом і щирими словами: «Як же мені не вистачає тебе, мій друже! Моя щедра душа! Моє велике, красиве, добре серце!»

Анатолій Анатоліч опублікував уривок із інтерв’ю, яке брав у Кузьми: «6 років, як пішов з життя Кузьма. Не буду писати, що ми були друзями, бо це не так. Ми були знайомі, а в усіх, кому пощастило бути знайомим із ним, виникало відчуття, що ви друзі, і вже давно. Дивовижно. Шматочок нашого інтерв’ю на Хіт ФМ».

Михайло Хома (Дзідзьо) не раз згадував про Андрія Кузьменка під час своїх концертів. Сьогодні виконавець поділився відео з виступу, присвяченого Кузьмі, та розповів історію: «Пам’ятаю: третя година ночі, дзвонить телефон, дивлюся на екран — то Кузьма. Піднімаю трубку, а він мені каже: «Чувак, «3 в 1» — то моя любима пісня!» — і кинув трубку. На той час то була найвища похвала для мене від Кузьми, яку я зберігаю і сьогодні! Дякую Тобі, мій друже, за все, що Ти зробив!»

Андрій Джеджула опублікував архівні світлини й написав: «6 років, як ти пішов! І всі ми сумуємо! Знаючи, який був веселий та які ржачні анекдоти знав, розумію, що на небі було сумно, ти був просто потрібен і ти тепер там травиш свої жарти! Людина — свято, енерджайзер, годинами міг з тобою залипати на темі анекдотів і приколів. Професіонал і талант — твої пісні змістовні і завжди мали сенс!»

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: