Шоу VISLOVO: за лаштунками створення образів Наді Дорофєєвої та Позитива
За участю українських дизайнерів.
Р

едакція JS зазирнула за лаштунки підготувань та примірок, щоб розпитати про стиль і настрій майбутнього концертного шоу VISLOVO, яке гурт «Время и Стекло» представить у Палаці спорту вже 5 жовтня. Цікаво, що до розробки образів солістів долучилися українські бренди Ivan Frolov, The COAT та KSENIA SCHNAIDER, ексклюзивне взуття створили MARSALA, а аксесуари – DAMN JEWERLY.

Надя Дорофєєва та Іван Фролов на примірці

Стиль VISLOVO можна розділити на декілька блоків, пояснюють нам. Перший – Urban. Це енергія вулиць і великих міст. Нові герої – зухвалі та сміливі, вони одягнені в стрітстайлові аутфіти: комбінезони, костюми, анораки і кросівки. Вони люблять аксесуари, що підкреслюють індивідуальність.

Другий стилістичний блок – футуризм та японська стилістика. VISLOVO позиціонують як шоу майбутнього. Це футуристичний світ, де править трендовий неон і японські символи, які хочеться розшифрувати. Позитив у кімоно, Надя у вогняно-червоному костюмі-трансформері – саме тут оживають найсміливіші дизайнерські фантазії Вані Фролова.

Ніжність і характер, вода і дим, сексуальність і глибина – глядачі відчують весь спектр відтінків музики «Время и Стекло». Контрасти і градієнти, корсети і шлейфи – стараннями The COAT цей вечір сяятиме, як 12 тисяч каменів на одному з костюмів.

На примірці в шоу-румі The COAT

Катя Сільченко та Надя Дорофєєва на примірці

У фіналі шоу сцена перетвориться на майданчик найгучнішого музичного змагання, а головною темою образів стане Moto Sport – до цього стилю доклала руку Ксенія Шнайдер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: