Схожа на Мерілін? Нова зйомка Селени Гомез у Chanel та Cartier
В інтерв`ю для американського Elle дівчина розповіла про депресію і боротьбу з важкими захворюваннями.

Після кількох складних років Селена рішуче налаштована продовжувати активне життя. Заради мільйонів фанів вона не зупиняється на помилках минулого, а впевнено дивиться у майбутнє. Вона загартована життям. Усе, що з нею трапилося, дає сили допомагати людям із такими ж важкими недугами та вселяти у їхні серця надію.

«Моя вовчанка, пересадка нирки, хіміотерапія, психологічна хвороба, емоційні навантаження — це все було дуже складним. Це випробовувало мене. І, чесно кажучи, мало б мене зламати», — ділиться зірка. До слова, Гомес говорить повільно й спокійно, низько — хоч як дивно — і безперервно. «Щоразу, коли я щось переживала, то думала: «Що ще? З чим мені ще доведеться мати справу?».


Окрім музичних проєктів та кулінарного шоу Selena + Chef, вона займається благодійністю. Щодо вболівальників, то їм варто очікувати на серіал «Вбивства в одному приміщенні». А от у Instagram дівчина, як і раніше, упевнена, що треба жити реальним життям і не відволікатися на профілі незнайомців. Як запевнила Селена, вона навіть не знає пароля від власного акаунта.

Необхідно додати, що зйомка для вересневого номера вийшла дуже гламурною. Селена позувала у Miu Miu, Amina Muaddi, кутюрних виробах Chanel, а блиску додавали діаманти Cartier.

Шанувальники зірки відразу почали порівнювати її то з Мерілін Монро, то з Гретою Гарбо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: