«Сім місяців тому я дізналася, що у мене РАК, і я його ПОБОРОЛА»: відверта історія Яніни Соколової
Про віру в майбутнє та біографічний проект «Я, Ніна».
О

собливу історію про силу, мужність та, найголовніше, віру опублікувала на своїй сторінці у Facebook телеведуча Яніна Соколова. Щире звернення оцінили в мережі понад 20 тисяч людей! І це тільки за годину. «Ні, це не монтаж. Саме так я виглядаю зараз. Сім місяців тому я дізналася, що у мене РАК. За 7 місяців я його ПОБОРОЛА. Публічне і реальне життя часто дуже контрастне. Поки суспільство обсмоктувало скандальний ефір з Приходько у листопаді, який ми записали заздалегідь, я лежала у реанімації, під’єднана до апаратів, нашпигана катетарами по всьому тілу і з дірками у животі».


За ці 7 місяців я зрозуміла, що таке справжня дружба, любов і жертовність.

Видужування їй далося нелегко, але наснаги давала робота: «За цей час я пережила 30 променевих терапій і 4 курси хіміотерапіі, як наслідок, я втратила волосся, брови, вії, у мені мінус пару органів, але величезна любов у серці».

«За цей же час я створила 30 ефірів “Рандеву з Яніною Соколовою” та “КІНО з Яніною Соколовою”, 20 випусків “Вечер с Яниной Соколовой”, здобула 2 срібні кнопки Youtube , провела 5 конференцій, випустила 2 телевізійні курси у нашій з Olesia Korzhenevska Screen School, видала книгу “Шевченко на кожен день”, зіграла у театрі й у кіно та спродюсувала фільм про армію WE ARE SOLDIERS, який от-от вийде у прокат у Парижі».

Яніна також акцентує увагу на розпачі та байдужості й майже зневазі інших до хворого. Наголошує на соціальному безсиллі нації: «І те, що наше суспільство НЕ ГОТОВЕ співіснувати, а держава не завжди готова надати прийнятні умови життя і лікування для таких як я. За статистикою в Україні 1 мільйон хворих на рак. Я повторю ще раз: 1 мільйон! Тобто приблизно кожен 42 в Україні хворіє на цю жахливу бацилу. Для середньо статистичного українця лиса людина з ознаками ослабленого організму — живий труп. Зіпсований матеріал. Сміття, яке не варто прибирати, бо все одно згніє. Рак не обирає. Він нищить всіх. Незалежно від того слюсар ти чи відома телеведуча. Суспільство йому допомагає нищити. Я все це пережила на собі».

Ми зробимо фільм, випустимо книгу і пісню, яка буде гімном любові. Так, саме любові. Бо порятунок від раку — це любов!

Історія Яніни — це важливий месседж, про те, як варто не полишати надію та бути сильною. Шалений промінь її віри у майбутнє (а ми гадаємо, й великі творчі плани) викликають неабияке захоплення! Дівчину підтримали її друзі в мережі, а вже зараз телеведуча запрошує усіх підтримати проект @yaninafilm #ЖитиВарто #ЯнінаФільм.

«Мені 35. І я хочу наступну частину свого публічного і непублічного життя присвятити темі, яка поглинула мене зсередини. Я хочу допомогти українцям, хворим на рак полегшити життя і бути…щасливими. Навіть у цей кепський період. Саме з цією метою ми з командою вирішили створити мультимедійний проект. Ви не побачите там стомленої приреченості і жалю. Ми зробимо фільм, випустимо книгу і пісню, яка буде гімном любові. Так, саме любові. Бо порятунок від раку — це любов».

«Я, Ніна» — це великий місійний мультимедійний проект.

«Я, Ніна» — це великий місійний мультимедійний проект, в рамках якого буде видано книгу, засновану на реальних подіях життя відомої телеведучої Яніни Соколової, знято повнометражний фільм «Я, Ніна» та кліп на саундтрек до фільму — пісню «Сьомий день» гурту «Друга ріка». Головні ролі у фільмі зіграють Яніна Соколова, Валерія Ходос та Валерій Харчишин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: