Сім’я завжди на першому місці: життєві кредо Ольги Бурцевої
Гармонія у родині сприяє новим звершенням у бізнесі.

Ольга Бурцева — багатогранна творча особистість із системним підходом, блондинка з обкладинок численних видань, власниця бізнесу. Ми поговорили про основні правила ефективної роботи і відпочинку, яких дотримується Ольга для того, аби щодня досягати нових вершин як в особистому житті, так і в бізнесі.

Розкажіть про правила, яких ви зазвичай дотримуєтеся аби налаштуватися на продуктивний день ?

У мене є три правила для тонусу організму: стрейчінг, незалежно від дня тижня, контрастний душ і повільне пробудження. Я не люблю хаос,  для мене надважливо прокидатися поступово і побути наодинці зі своїми думками.

Ваш день може розпочатися з термінового вирішення робочих справ ?

Загалом, так, але дуже рідко.

Сім'я завжди на першому місці, це мій головний пріоритет.

Справи і робота не можуть бути першорядними, адже найважливіше — це гармонія в особистому житті. Я, як жінка, є компасом для своєї родини і для мене важливо формувати максимально позитивну і теплу енергію для її комфорту. Ця необхідність робить мене щасливою і дозволяє перебувати в гармонії.

Які якості в роботі для керівника вважаєте ефективними?

Дуже важливою для мене є побудова системи. Я не люблю спонтанних рішень і намагаюся планувати завдання. Відчуття гармонії в собі робить мене сильнішою, а отже, я досягаю всього задуманого. У цьому стані я можу не тільки вирішувати завдання, а й стрімко розвиватися для досягнення нових вершин.

Що допомагає вам бути максимально зконцентрованими протягом дня?

На тиждень я прописую план і розподіляю пункти за ступенем важливості. Також я конструктивно делегую повноваження: намагаюся не втручатися в роботу моїх співробітників і даю їм можливість виконувати всі завдання самостійно. В кінці кожного робочого дня для мене важливим є перезавантаження, аби запобігти внутрішньому вигорянню я полюбляю проїхатися на машині.

Який відпочинок для вас був би максимально комфортним на даний момент?

На даний момент для відпочинку я б обрала Мальдіви і максимально пасивне проведення часу без будь-яких гаджетів. Максимальне усамітнення з природою і абстрагування від непотрібних думок. Мені дуже пощастило, що ми з чоловіком в цьому питанні мислимо в унісон: ми цінуємо час удвох, при цьому не посягаємо на зону комфорту один одного.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: