Сінді Кроуфорд, Кайя Гербер, Том Форд та Карді Бі на Forces of Fashion 2019
У компанії Анни Вінтур, Донателли Версаче, Олів'є Рустена та Джуліанни Мур.
Т

радиційно в жовтні Vogue проводить конференцію Forces of Fashion, мета якої полягає в розширенні знань про сучасну моду, стиль та красу. Куратори проекту — головний редактор Vogue Анна Вінтур та креативний директор Саллі Сінгер.

Анна Вінтур та Донателла Версаче

Спікерами двох днів форуму стали найвідоміші дійові особи сучасного fashion-світу — креативний директор бренда Carolina Herrera Вес Гордон, креативний директор Dior Кім Джонс та Донателла Версаче, з якою Анна згадала минуле.

Анна Вінтур та Донателла Версаче

«Я насправді захоплююся Донателлою за її відвертість у світі, який не завжди повністю чесний», — розповіла Вінтур, яка вже довгий час товаришує з родиною Версаче. «А також тим, наскільки неймовірно вона віддана своїм друзям і як уважно вона піклується про свою сім’ю. Вона надзвичайна мати, — зізналася Анна, перш ніж додати: — Я не вважаю її Донателлою Версаче, блондинкою чи неординарною іконою, я вважаю її Донателлою — моїм другом».

Анна Вінтур та Донателла Версаче

Серед запрошених — креативний директор бренда Balmain Олів’є Рустен, Том Форд, Джуліанна Мур, а також моделі Сінді Кроуфорд, Кайя Гербер та співачка Карді Бі. Після інтерв’ю останньої їй презентували святковий торт на честь дня народження. «Я дякую особисто вам, Анно, та усій команді Vogue за те, що запросили мене виступити на форумі. Дякую за визнання моєї пристрасті до моди, музики, політики та материнства. Дякую за можливість відкрито говорити про мій шлях».

Карді Бі

Співачка не лише подякувала за запрошення, але й зізналася, чого їй коштувало світове визнання та любов мільйонів: «Це щоденна важка праця!».

Не про щоденну працю, а про мобільні додатки, мережу, Instagram та надмірне споживання (на яке наштовхує Інтернет) говорили Джуліанна Мур та Том Форд. Акторка зізналася, що відмовилася від онлайн-шопінгу: «На початку року я зрозуміла, що скуповую геть усе без роздумів. Мене налякали обсяги споживання, тож я змінила своє ставлення до шопінгу та почала частіше носити те, що в мене вже є».

Джуліанна Мур та Том Форд

«Єдине, чого мама не змогла мене навчити, так це соціальним мережам. Зараз у модній індустрії вони мають величезну вагу, але так було не завжди», — розповіла Кайя Гербер. Модель також зізналася, що хоча й їй подобається, коли її порівнюють із красунею-мамою, таке ставлення її також бентежить.

Кайя Гербер та Сінді Кроуфорд

На думку Кайі, набагато простіше розпочинати кар’єру, коли немає гучного прізвища та масивного бекграунда у вигляді матері-супермоделі. «Безумовно, легко судити про когось, коли ти вже знаєш його сім’ю. Для мене це був найбільший недолік. Простіше почати з чистого аркуша та зробити собі ім’я — ти сам можеш диктувати, ким хочеш бути. У мене відома родина, тож людям легко упереджено ставитися до мене. Щоби боротися з цим, необхідно переконувати, що люди не мають рацію, що вони помиляються. Мені доводиться йти назад, перш ніж я йду вперед».

Кайя Гербер та Сінді Кроуфорд

«Якщо твій образ не влаштовує Vogue, вони однаково не будуть із тобою працювати. Домовитися з Анною Вінтур навіть у мене б не вийшло, — заявила Сінді Кроуфорд. — Так, Кайі було простіше домовитися про зустріч, але в індустрії моди, якщо ви не влаштовуєте, з вами не будуть працювати. Мене, навіть більше ніж Кайю, турбує, коли люди кажуть: «О, її мати купила їй кар’єру». Навіть якби я захотіла, це було б неможливо. Час покаже правду. Вона не провела всього один сезон та зникла. Я завжди кажу, що ви можете розповісти про свій успіх у якості моделі, коли люди співпрацюють із вами вдруге».

Анна Вінтур та Гейлі Бібер

Анна Вінтур, Кайя Гербер та Сінді Кроуфорд

Лінн Ягер та Олів’є Рустен

Анна Вінтур, Джуліанна Мур та Том Форд

Анна Вінтур, Кербі Жан-Реймонд, Донателла Версаче та Трейсі Елліс Росс

Торі Берч та Єва Чень

Анна Вінтур та Олів’є Рустен

Вес Гордон

Геміш Боулз, Торі Берч, Анна Вінтур, Кім Джонс та Єва Чень

Геміш Боулз та Кім Джонс

Фото: Vogue

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: