Скандали нацвідбору «Євробачення»: Аліна Паш звинувачує Kalush у плагіаті, а LAUD дискваліфікували
«Нагле копіювання чи шанобливе запозичення?»

 

Днями стали відомі імена вісімки фіналістів нацвідбору на пісенний конкурс «Євробачення», але й цього разу без скандалів не обійшлося. Спершу з конкурсу вибув LAUD, адже, як виявилося, заявлена ним для участі пісня Head Under Water була оприлюднена ще у 2018 році, що є порушенням правил.

Зі свого боку співак поділився думками та аргументами з цього приводу у відео. Однак у фіналі його все ж не буде, а місце, що звільнилося, посів Barleben із піснею Hear My Words.

Тим часом між іншими фіналістами нацвідбору виник справжній конфлікт. Аліна Паш звинуватила гурт Kalush у плагіаті, відмітивши, що музиканти скопіювали мотиви з її пісні Bosorkanya.

«І навіть тональність та ж сама. Я не знаю, як на це реагувати повноцінно, свідомо. Зараз мені паскудно від того, що хтось називає себе митцем, артистом, хоче представляти своєю музикою Україну на «Євробаченні», а насправді просто у переддень так нагло користується… Знаєте, так, нібито кінь пасеться на чужій галявині, а вона зрозуміло чия. І господиня не дуже рада бачити коней, які сруть на її галявині та їдять її траву», — заявила Паш у сторіс.

Нагадаємо, фінал нацвідбору на «Євробачення» відбудеться 12 лютого. Вестимуть його Маша Єфросиніна та Тимур Мірошниченко, а переможця обиратимуть журі та глядачі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: