Скоро заміж: ексклюзивна лондонська фотосесія Каті Гуменюк з нареченим
Розпитали про весільне вбрання, коханого, який не спілкується з журналістами, та майбутнє весілля.
М

енш ніж за два тижні співачка Катя Гуменюк виходить заміж. Напередодні свята дівчина поділилася з JetSetter.ua ексклюзивними світлинами з коханим Артемом. А ми тим часом розпитали Катю про весільне вбрання, її нареченого, який не спілкується з журналістами, та про майбутнє весілля.

Фотосесія пройшла в Лондоні, а автором чорно-білих світлин став Олег Міхєєв – британський фотограф, який співпрацював з Vogue, Harper’s Bazaar, Vanity Fair, L’Officiel, GQ, Playboy, Elle, BBC Music Magazine та іншими виданнями. У стильній серії, знятій на плівку, пара постає у романтичних образах.

Про вимоги до весільного вбрання

Для мене найголовніше, щоб образ був у класичному стилі. У мене є таке бажання, щоб через багато років я переглядала свої фотографії й не жахалася від свого вбрання. Мені б дуже не хотілося, щоб цей образ був тимчасовим, сучасною сукнею лише на сьогоднішній день, яка через багато років виглядатиме дивно. Я надихалася світлинами принцеси Діани та Грейс Келлі. Мені хотілося відповідати їхнім образам і стилю.

Про секретні бренди сукні, взуття та аксесуарів

Мабуть, подробиці я залишу в секреті. Можу тільки сказати, що сукня в мене від ліванського бренда, взуття – однієї всесвітньо відомої марки, а аксесуари я купувала в Лондоні. На мені будуть сережки, які подарувала мені моя мама на день народження. Можна сказати, що вони – мої ровесники, їм стільки ж років, скільки й мені.

Про складнощі вибору

Обирала сукню дуже довго, майже рік. Артем освідчився мені в травні, а сукню ми замовили в лютому. Я переглянула всі можливі варіанти в Америці, Україні, Лондоні і навіть їздила до Парижа, але мені весь час говорили, що я повинна вдягнути сукню й відчути, що це моє. Загалом, я і шукала це відчуття. І ось зі мною це сталося.

Якраз до Лондона приїхала мама на кілька тижнів. Цей час було присвячено пошукам весільного вбрання, і ми нарешті його знайшли. Ми витратили купу нервів, переживали все разом. Коли ми знайшли «те саме», в нас був легкий ступор, а емоції з’явилися вже пізніше. Коли мені зробили пробний макіяж і зачіску, мама розплакалася, побачивши мене у фаті. Це було дуже мило.

Про нареченого – бізнес-аналітика та друга дитинства

Про Артема я можу сказати, що це найдобріша людина, що я коли-небудь зустрічала. Напевно, саме цим він підкорив моє серце. Насамперед, Артем – мій найкращий друг. Це людина, з якою я можу обговорити абсолютно все, поплакати і посміятися разом.

Пристрасть – це прекрасно, але вона минає з роками, а з цією людиною потрібно жити.

На мій погляд, це найголовніше у стосунках, тому що пристрасть – це прекрасно, але вона минає з роками, а з цією людиною потрібно жити. А якщо ви зійшлися на якихось більш високих речах та розумієте одне одного без слів, це дуже круто. Мені здається, що саме такі союзи довготривалі, вірні, міцні та щасливі. Артема вибрало моє серце, а не я сама.

Про підготовку до весілля

Ми дуже старалися і продумували весілля до дрібниць. У нас було достатньо часу для підготувань. Цілих півтора року ми займалися тим, щоб зробити все, як ми обидва мріяли: цей день запам’ятається не тільки нам, а й гостям. Ми сміємося і говоримо, що всі зворушливі моменти можна було придумати і зібрати, ми все це з’єднали в єдине ціле. Я не хочу поки що розкривати всі карти, але обіцяю, що буде дуже цікаво і зворушливо.

Думаю, що буде багато сліз щастя і радості, але у цей день гріх не пустити навіть чоловічу скупу сльозу, тому що це дійсно дуже трепетний момент в житті будь-якої людини. Я намагаюся сконцентруватися на тому, щоб якомога більше запам’ятати в цей день, адже час в такі дні летить з неймовірно шаленою швидкістю. Не встигнеш клацнути пальцями, як уже все закінчилося. Ти готуєшся до цієї події півтора року, а все закінчується супершвидко. Тому я хочу розділити з Артемом і запам’ятати кожен момент, кожну секунду цього урочистого дня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: