Скотленд-Ярд веде розслідування проти Сергія Тігіпка за допомогу доньці
За унікальною постановою суду справа набула розголосу.
С

ьогодні український бізнесмен та меценат Сергій Тігіпко та його донька від першого шлюбу, 34-річна Анна, — на сторінках Daily Mail та BBC. Усе через унікальне рішення британського суду, який дозволив оприлюднити імена учасників справи, — суддя сподівається у такий спосіб змусити дідуся та матір повернути до Великобританії викрадених дітей. У 2017 році Анна незаконно вивезла з країни своїх доньок та не дозволяє їм бачитися із батьком-лондонцем. За даними слідчих, у цьому їй допомагав Сергій Тігіпко.

Анна Тігіпко, 2011

Анна Тігіпко зустрілася зі своїм майбутнім чоловіком, британським фінансистом, у 2010 році. Через 2 роки вони одружилися й оселилися в Лондоні. У подружжя народилися дві доньки, але наприкінці 2015 року чоловік Анни оголосив про розлучення. Спочатку Анна вирішила оселитися в Лондоні, придбала будинок у Хемпстеді за 9 мільйонів фунтів стерлінгів та заснувала клініку на Харлі-стріт. Батько дітей жив поруч зі своєю новою дружиною.

Сергій Тігіпко із донькою Анною, 2011

У 2017 році Анна Тігіпко вийшла заміж вдруге та переїхала до України. У листопаді того ж року вона взяла дочок у поїздку до Києва та залишилася там, порушивши угоду з батьком дітей. Будинок у Хемпстеді Анна Тігіпко продала, а від бізнесу на Харлі-стріт відмовилася.

У квітні 2018 року британський суд ухвалив, що вона повинна повернутися жити в Лондон, але Анна послідовно ігнорувала неодноразові постанови суду. У цій боротьбі жінка зібрала велику «армію» найкращих юристів, у той час як на сторону її екс-чоловіка стали, окрім Daily Mail, The Times і BBC у спробах надати справі розголосу. До того ж суд певен, що діти страждають без спілкування з батьком.

Сергій Тігіпко із сином Тимофієм від другого шлюбу

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: