«Слава, як наркотик!»: Мадонні — 61
Відверто про гроші, Мерілін Монро, популярність та красу.
М

адонна або MadameX, як вона зараз себе називає, — втілення творчої енергії, сексуальності, епатажності, стилю та музики. «Я — королева, — каже вона, не соромлячись. — Елвіс Преслі — король, а я — королева. Я говорила вам, що мій день народження збігається з річницею його смерті?».

Як співачка сама зізнається, шлях до Олімпу не був легким, а успіх не затьмарив її розум, а навпаки — дав поштовх до зросту: «У моєму житті було багато страшного і неприємного. Але я не хочу, щоб мене жаліли, бо я не шкодую сама себе. Незалежно від того, ким ти є, незалежно від того, що ти зробив, незалежно від того, звідки ти прийшов, ти завжди можеш змінитися, стати найкращою версією себе».

На честь дня народження JS згадує найяскравіші цитати іменниниці про кохання, успіх та життя.


Про власне ім’я

«Іноді мені здається, що я народжена, щоб виправдати своє ім’я. Ким я могла бути з таким ім’ям? Черницею або тією, ким я стала».

Про Мерілін Монро

«Після смерті мені хотілося б стати незабутньою фігурою в історії: і в сексуальному, і в комічному, і в трагічному сенсах. Мені б хотілося залишити по собі таке ж враження, яке залишила Мерілін Монро, щоб мати можливість викликати у людей стільки різних почуттів».

Про амбіції та шлюб

«Я витривала, амбітна і точно знаю, чого хочу. Якщо це робить з мене стерву, ну і нехай. До того ж я дуже працьовита. В мене часто буває безсоння. Я схиблена на владі. Ось чому я незаміжня. Хто може бути поруч зі мною? Так, нелегко мати хороший шлюб, але я не хочу легкого шляху. Легкість не веде до розвитку. Легкість не примушує думати».

Про красу та цілі у житті

«Фізична краса прекрасна, але вона ефемерна. А впевненість в собі, яка приходить разом з досягненням ваших цілей, є найпрекраснішою річчю в світі. Лише уявіть, як багато людей бояться навіть вимовити, що вони хочуть. Тому вони й не отримують бажане».

Про гроші та славу

«Гроші не мають для мене особливого значення. Чим більше грошей, тим більше проблем. А ось слава — вона, як наркотик. Вона заповнює пустоту всередині тебе».

Фото: Vogue Italia

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: