Слони та кохання: архівні фото герцогів Сассекських із Ботсвани
Особливі спогади Меган та Гаррі в Instagram!
М

еган Маркл та принц Гаррі познайомилися в 2016 році, а вже в серпні 2017-го, як раз у день народження Меган, пара вирушила до Ботсвани. Тоді за парою слідкував увесь світ, і ця подорож була названа романтичним уїкендом двох закоханих.

2017

Але, як виявилося пізніше, іменинниця не лише відпочивала, але й допомагала принцу Гаррі у його благочинній справі. Вчора, у Всесвітній день слонів, герцоги в Instagram поділилися серією архівних світлин, які раніше не публікувалися.

«Слони сьогодні стикаються з багатьма проблемами, серед яких: втрата середовища для проживання, конкуренція за ресурси, зміна клімату, пожежі та браконьєрство (в зв’язку з попитом на слонову кістку), яке робить слонів бажаною здобиччю більше, ніж будь-коли. Пошук, збереження і створення так званих безпечних «коридорів для слонів» має велике значення для підтримки життєвого середовища, придатної для пересування, і мінімізації конфліктів між людьми і слонами. Два роки тому, у Всесвітній день слонів, герцог і герцогиня Сассекські приєдналися до лікаря Чейза, щоб допомогти в цій роботі по їх захисту».

Прикраси герцогині вже опізнані фанами. Це обручки Kismet by Milka та Catbird NYC, вартістю 300 й 55 доларів відповідно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: