Слони та кохання: архівні фото Сассекських із Ботсвани
Особливі спогади Меган та іменинника принца Гаррі.
М

еган Маркл та іменинник принц Гаррі познайомилися 7 років тому, 2016 року, а вже в серпні 2017-го, якраз у день народження Меган, пара вирушила до Ботсвани. Тоді за ними слідкував увесь світ, і цю подорож назвали романтичним вікендом двох закоханих.

2017

Але, як виявилося пізніше, іменинниця не лише відпочивала, але й допомагала принцу Гаррі у його благочинній справі. Ще коли вони активно вели Instagram, герцоги поділилися серією архівних світлин, які раніше не публікували.

«Слони сьогодні стикаються з багатьма проблемами, серед яких: втрата середовища для проживання, конкуренція за ресурси, зміна клімату, пожежі та браконьєрство (через попит на слонову кістку), яке робить слонів бажаною здобиччю більше, ніж будь-коли. Пошук, збереження і створення так званих безпечних «коридорів для слонів» має велике значення для підтримки життєвого середовища, придатного для пересування, і мінімізації конфліктів між людьми та слонами. Кілька років тому у Всесвітній день слонів герцог і герцогиня Сассекські приєдналися до лікаря Чейза, щоб допомогти в цій роботі».

Прикраси герцогині вже знайомі фанам. Це обручки Kismet by Milka та Catbird NYC, вартістю 300 й 55 доларів відповідно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: