Сльози, смуток та емоційні зриви: відверте звернення Белли Хадід
Успішна модель і одна з найкрасивіших жінок сучасності переживає складний період.

Белла Хадід поділилася в мережі серією приватних світлин, на яких не може стримати сльози та приглушити переживання. Успішна модель, одна з найкрасивіших жінок сучасності наразі переживає дуже складний період.

На своїй сторінці в Instagram вона залишила чуттєве звернення на тему ментального здоров’я та наголосила, що у разі необхідності варто звертатися за допомогою. Белла також заявила: все, що транслюється у соціальних мережах — не завжди треба сприймати як реальність.

«Усі люди різні, у кожному є щось особливе та унікальне. Часом усі ми почуваємося розгубленими і втраченими. Таку тривогу, здається, відчувають усі, але намагаються приховати це почуття. Ми живемо з нашими недоліками, з почуттям невпевненості і приймаємо все те як щось природне.

У мене було достатньо зривів!


У мене було достатньо зривів, щоб зрозуміти: якщо ви досить старанно працюєте над собою, проводячи час на самоті, аби збагнути, що вас травмує, дратує, що є триґером, ви завжди зможете зрозуміти чи дізнатися більше про свій власний біль і про те, як з ним впоратися.

Наприкінці тунелю завжди є світло!

Наприкінці тунелю завжди є світло, а американські гірки колись точно закінчаться. Ти не один. Завжди знайдеться час, щоб розпочати все заново. Дякую, що вислухали мене».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: