Підтримую лікарів
Смак подорожей: літній гастровипуск журналу Chance
Рестораторка Марія Дідковська стала запрошеним редактором випуску.
C

hance презентує літній гастрономер, в якому зібрав апетитні історії, поради від гурманів, тренди сезону і подорожі, що надовго залишать приємний післясмак.

Через насичений життєвий ритм ми забуваємо про деталі, які й роблять наше життя особливим. Сніданок можемо з легкістю проміняти на сон, похапцем насолодитися міцним смаком еспресо, а про вечерю згадати лише під час ділової зустрічі. Недарма ж кажуть, що ми — те, що ми їмо, отже потрібно робити це не тільки регулярно, але і вишукано.

Рестораторка Марія Дідковська стала запрошеним редактором літнього випуску і взяла участь у фотопроекті «Повернення до витоків», а також поділилася з редакцією секретами створення атмосфери гостинності та деталями, які перетворять кожен обід на свято.

 

Обкладинку номера вирушили знімати до країни зі смаком віскі — Шотландії. Головна героїня Travel Story Оксана Малигіна розповіла про силу природи, атмосферні локації та гармонію в подорожах.

Гід креативного редактора Вікторії Білої допоможе вивчити велич Шотландії в деталях, а також розкриє secret places цієї країни.

Героїнею ювелірного фотопроекту «Веганська розкіш» стала Валерія Васюкович. Здоровий спосіб життя — це не тренд, а стиль життя, який дозволяє прожити його зі смаком.


Про географію стилю, сутність моди та шопінг читачі можуть дізнатися на сторінках фотопроекту «На висоті», героїнею якого стала fashion-директорка і байєр рітейл-компанії DOMINO GROUP Анастасія Примаченко.

Чому варто звертати увагу на деталі, знає героїня проекту «Стильна валіза» Ольга Бурцева. Про це, а також про свої улюблені напрями і мрії вона розповіла на сторінках Chance.

Традиційна рубрика Destination запрошує вирушити у гастрономічну подорож із французьким шефом, який має три зірки «Мішлен», Янніком Аллено до Дубаю, з автором «Подорожуй смачно. Париж» Мод Жозеф — до Франції, а з видавцем L’Officiel Austria Анною Вергельською — на Капрі.

Тоскана відома термальними джерелами, неймовірними краєвидами, кам’яними містами з тисячолітньою історією і, звичайно, смачною їжею. Саме тут пройшов фітнес-тур, про який розповіла директор туристичної компанії Chance Private Club Ірина Вєдєнєєва.

На кухні Ірини Ковальчук, партнерки компанії Ultra Promo, панує особлива атмосфера. Вона справжній мисливець за ексклюзивними експонатами, які несуть історичну цінність. Чи то скатертина, чи то столітній шейкер — на вінтажних маркетах Ірині вдається відчути особливу енергію антикваріату.

Відчуйте смак подорожей у літньому гастрономері Chance!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: