Сніжана Онопка, Вікторія Бекхем та Вірджил Абло про Карла Лагерфельда
Спільні фото, смуток та щирість болючих емоцій.
F

ashion-світ у жалобі. Однією з перших свої емоції та почуття в мережі висловила українська топ-модель Сніжана Онопка та дизайнер Вікторія Бекхем.

«Rest In Peace 😢 It’s a huge loss for all of us!!! Карл був не просто дизайнером та фотографом — він був приголомшливо талановитою людиною і з ним померла ціла епоха, це шок, я впевнена, що ніхто і ніколи його не забуде, він буде жити в наших серцях. Я така щаслива, що більше ніж 10 років тому я мала честь працювати з вами #forever @karllagerfeld».

«Неймовірно сумно почути це. Карл був генієм і завжди дуже добрим та щедрим по відношенню до мене — як особисто, так і професійно. RIP x vb».

«Це боляче писати, мій дорогий Карл! Ви навчили мене багатьом речам, за що я вам дуже вдячна. Я не можу описати словами, як нам пощастило. Ваші дівчата так люблять вас. Дякую вам за все», — зазначила муза Карла, модель Кайя Гербер.

«Карл… занадто багато спогадів… ДЯКУЮ, ДЯКУЮ, ДЯКУЮ!!! Ти дав шанс 16-річній дівчині з Південного Лондона та відкрив мені очі».

«Спочивайте», — небагатослівний Фаррелл Вільямс.

«Прокидатись без Карла. Так сумно. І дивно. Він був великим натхненням для мене, і, безперечно, унікальним й надзвичайним талантом. RESPECT. KL», — зазначив дизайнер Марк Джейкобс.

Попрощалася з майстром й вільний редактор та креативний консультант японського Vogue Анна Делло Руссо: «Карл Лагерфельд. ​​Легенда. Дякуємо вам за те, що ви надихали нас своїм надзвичайним прикладом».

Слова вдячності висловив і дизайнер Пітер Дундас, який створював колекції для Emilio Pucci та Roberto Cavalli.

«Тільки цього зображення було достатньо, щоб змусити моє покоління мріяти…», — висловив свої емоції Вірджіл Абло додавши спільне фото Карла з 48-річним японським дизайнером Ніго.

Спільне фото замість слів, яких точно буде недостатньо, щоб висловити усю тугу, опублікувала в своєму Instagram екс-головред французького Vogue Карін Ройтфельд.

«Ти приніс стільки краси, стилю й благодаті в цей світ. Карл, ти назавжди залишишся легендою, іконою, натхненням. Працювати з тобою було справжнім задоволенням! Ніколи не буде іншого, як ти, мій дорогий друг. # KarlLagerfeld @karllagerfeld», — висловилась Кріс Дженнер.

Згадала останню зустріч та опублікувала галерею світлин з Карлом редактор Vogue International та 23 міжнародних видань Vogue-онлайн С’юзі Менкес: «Останній раз я розмовляла з Карлом у грудні 2018 року в музеї Met в Нью-Йорку». Зазначила вона також й про приватні думки Карла про смерть. «Карл говорив мені про кінець: «Мені подобається як помирають тварини у лісі — вони просто зникають», — сказав тоді він».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: