Сніжно-мілітарний ранок Кейт Міддлтон і військових, які тренують українців
Незвично бачити принцесу Вельську в шапці та бутах, однак цього вимагають і погодні умови, і локація.

Учора, 8 березня, ранок принцеси Вельської розпочався на тренувальному полігоні ірландських військових, де, зокрема, проходять тренування для ЗСУ. Мілітарний образ Кейт Міддлтон відповідає не лише локації, а й погодним умовам.

Складно пригадати, коли востаннє Кейт була у шапці, бутах і повністю в одязі кольору хакі під час публічних виходів. Зазвичай принцеса вибирає королівський рожевий або щось на кшталт образу lady in red — костюм Alexander McQueen чи пальто від Catherine Walker. Навіть дерево на шану Єлизавети ІІ вона садила будучи на підборах.

«Сніжний ранок з Ірландською гвардією на Солсберійській рівнині. Робота Ірландської гвардії настільки ж широкоспрямована, як і зразкова — від навчання паркових рейнджерів із боротьби з браконьєрством у Східній Африці до навчання з розмінування для Збройних сил України», — зазначено в офіційних соцмережах принца та принцеси Вельських.

До речі, у лютому з українськими військовими, які тренуються у Великій Британії, зустрівся Чарльз ІІІ. Тоді офіційні джерела короля повідомили, що понад 10 000 українців пройшли тренінги, які вчать виживати у ворожому оточенні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: