Софі Тернер розпочинає нове життя після «Гри престолів»
А перед тим прощається з Сансою Старк та розповідає про моду, балет та ідею власного весілля!
Д

о головної телепрем’єри цієї весни залишилось рівно 2 тижні. Софі Тернер, яка зіграла Сансу Старк, зізналася, що теж з нетерпінням чекає на фінал «Гри престолів» та після його завершення сумуватиме за серіалом не менш, ніж фани. Що ще розповіла акторка в інтерв’ю Harper’s Bazaar та які плани має на майбутнє — у спеціальному огляді JS. Пропонуємо разом із Софі розпочати зворотній відлік до вирішальної битви у Вестеросі!

Про кохання

Софі Тернер познайомилася з Джо Джонасом в соціальних мережах майже 3 роки тому. «У нас багато спільних друзів, — пояснює акторка, — і вони весь час намагалися представити нас. Ми тоді стежили один за одним в Instagram, і якось він, абсолютно несподівано, написав мені. Джо надзвичайно милий, з неймовірним почуттям гумору. До того ж він неймовірний музикант, дуже енергійний та завжди заряджає позитивом. Я ж, навпаки, песиміст, тож ми добряче врівноважуємо один одного».

Про весілля та сукню нареченої

«Ми намагаємося тримати наші відносини в більш-менш стриманій атмосфері, зберігаючи приватність. Швидше за все, церемонія буде інтимною. Можливо, що відбудеться вона вже в цьому році».

Яку саме весільну сукню вдягне наречена та хто стане її дизайнером, достеменно невідомо, але Louis Vuitton, беззаперечно, був би найкращим варіантом. До того ж Софі є амбасадором бренду, а креативний директор Ніколя Геск’єр — її найкращий друг. «Мені подобається, як Ніколя бачить жінок», — пояснює Софі. «Його одяг втілює персонажів, до яких я тяжію — жінки-воїни. Вони сильні та мотивуючі, але в той же час неймовірно жіночні».

Ніколя зібрав навколо себе неабияку команду муз: Катрін Деньов, Мішель Вільямс та Алісію Вікандер. «Дуже цікаво бути частиною цієї творчої команди! Це гордість!», — зізнається Тернер. «Мені подобається, що він не вибирає людей за тенденцією, яка зараз популярна в соціальних мережах — Instagram-моделі з величезними губами та стрункими довгими ногами. Йому подобається, коли жінки відрізняються одна від одної. І це надихає».

Про Сансу Старк

«Особисту історію майже кожного героя з «Гри престолів» важко назвати спокійною, але те, що відчула Санса за час серіалу, має величезну руйнівну силу. Вона бачила, як її батька публічно стратили, як мати та старшого брата вбили, її саму зґвалтували та позбавили власного будинку, але Санса вистояла, зуміла подолати перешкоди й почала енергійно боротися. Я буду сумувати за її характером та силою».

Плани на майбутнє

«Я зараз намагаюся зрозуміти, що дійсно привертає мою увагу та на чому мені варто зосередитися. Понад 10 років я грала іншу людину, долала її страхи та проживала її життя. Робила те, що мені скажуть, і зараз я готова почати нове життя, перегорнути сторінку. Можливо, мені варто знайти нове покликання? Наразі я планую жити в Нью-Йорку та займатися малюванням. До того ж, зараз я активно відновила заняття у балетній студії».

Фото Harper’s Bazaar

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: