Спадок королеви: прикраси Кейт Міддлтон і Меган Маркл у деталях
Пам’ятні ювелірні подарунки!

Вчорашня церемонія прощання з королевою Великобританії стала темою номер один у світових ЗМІ. Звернули увагу на все, зокрема на чуттєві фото членів королівської родини, завжди зосереджені і традиційно позбавленні емоцій, вони не стримували сліз.

Під увагою і прикраси дружин принців Гаррі та Вільяма. На шану королеви Кейт Міддлтон і Меган Маркл наділи ювелірні вироби, які стали частиною спогадів, пов’язаних із Її величністю.

Герцогиня Вельська мала брошку Її Величності з діамантами та перлами.

Єлизавета II надівала це паве публічно один раз — у Сеулі на своє 73-річчя. А у 2017-му Кейт Міддлтон доповнила свій образ брошкою під час одного із офіційних заходів у Бельгії.

1999

Щодо сережок Кейт, то свого часу вони належали леді Діані, принцесій Вельській, чий титул Кейт перейняла після смерті королеви 8 вересня. Брошка та сережки є особистим подарунком королеви.

Принцеса Діана

Цікаво, що для монархів перли завжди асоціювалися із трауром, принаймні з часів правління Вікторії. Загальновідомо, що після смерті її коханого чоловіка принца Альберт — замість сапфірів, смарагдів і рубінів — королева Вікторія віддавала перевагу виключно гагату та перлам, закріпивши асоціацію останнього зі сльозами і смутком.

Подарунок королеви — сережки із перлами та діамантами — наділа і Меган Маркл. Єлизавета II подарувала їх незабаром після весілля Меган із принцом Гаррі у 2018 році. Уперше герцогиня Сассекська додала їх до свого аутфіту в червні 2018-го на спільний з королевою візит у графстві Чешир. 

Як запевнила Маркл, тоді під час подорожі в потязі до Чешира (за сніданком), королева презентувала їй сережки.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: