Спадщина Гоа в об’єктиві Іллі Чичкана та Маші Шубіної
Чудова колоніальна вілла Old Heritage Inn Pousada.
У

сю зиму Ілля Чичкан та Маша Шубіна провели в Індії, пообіцявши повернутися «як граки – навесні». В останні дні свого перебування на Гоа художники зізнаються, що вже хочеться додому й борщу, тим часом насолоджуючись чудовими місцевими пам’ятками колоніального періоду у колишніх володіннях португальців. На день вони завітали на віллу Old Heritage Inn Pousada, що розташована у селі Лотлі, в десяти кілометрах від Маргао.

Родовий будинок сімейства Фігейреду стоїть тут вже чотири століття, а Old Heritage Inn Pousada є однією з його частин. Збудована в 1606 році вілла має величезне історичне значення й зберегла самобутність до нашого часу. Інша ж половина будинку була побудована наступними поколіннями родини наприкінці XIX століття.

Кажуть, навіть куратори відомих музеїв приїздили свого часу до господині Марії Лурдес Фігейреду Де Альбукерке, умовляючи її продати рідкісні екземпляри меблів або посуду. До речі, а 1960-х роках Марія була членом португальського парламенту при диктаторі Антоніо Де Олівейра Салазаре.

Найціннішим скарбом в будинку вважається старовинний комод – один з десяти подібних виробів у світі (та єдиний з дерев’яними ніжками у вигляді левів). Його поверхня створена з чотирьох різних видів деревини та слонової кістки.

Уваги заслуговує й бальна зала, де Маша та Ілля зробили чимало світлин. Антикварні меблі, старовинні люстри, цінний китайський фарфор – у цьому інтер’єрі все надихає та захоплює.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: