«Спалах»: Сергій Бабкін і Олена Кравець презентували спільний трек
Артисти поділилися з JS ексклюзивними коментарями щодо цієї творчої колаборації.
С

ергій Бабкін і акторка Студії «Квартал-95» Олена Кравець представили дуетну пісню «Спалах». Ідея створити колаборацію виникла у Сергія під час написання пісні: він вирішив додати до неї жіночий погляд і запропонував Олені написати свою частину треку. Вона стала авторкою речитативу, й таким чином з’явився «Спалах», де артисти розповіли кожен про свій перший «спалах» почуттів між двома людьми.

Ексклюзивно для JetSetter Олена та Сергій поділились своїми враженнями від спільної роботи:

«Пісню я почала наспівувати після першого прослуховування.

Мене «промурашило» кілька разів, а це вірна ознака присутності Бога у творчості. Мурашки – це індикатор, можна сказати.

Мені сподобалося. Дуже. Я почула розповідь про любов, молоду, яка зароджується і визріває в ході пісні в якісно нове почуття і стан. А що стосується моєї ролі в пісні, то я бачу її як інший ракурс, жіночу рефлексію, трохи інакшу оптику в погляді на сюжет. Мені здається, що я перебувала в стані радості й душевного трепету з моменту, як отримала від Сергія повідомлення і запрошення до спільної творчості. А далі він лише посилювався! Сподіваюся, це буде відчуватися в пісні», – поділилась Олена.

«Над піснею нам працювалося дуже легко, у нас було цілковите взаєморозуміння. Чудово, що Олена навіть тонально дуже відчувала тему пісні, її характер, настрій, звучання. Я практично нічого не коригував, не втручався як режисер, як автор пісні.

Коли вперше почув текст, написаний Оленою, відразу зрозумів, що вона все розуміє, тож все буде круто.

А під час запису було буквально три дублі – і все! Коли ми записували Олену на студії, також знімали наше mood-відео. У ньому ви побачите весь робочий процес і кадри з Оленою зокрема. Тому я радий, що все так вийшло, і неймовірно задоволений результатом», – розповів Сергій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: