3 тижні батьківства: Валерій Созановський про крихітку-доньку

Перші кадри з новонародженою Олександрою та відверте інтерв’ю ексклюзивно для JS напередодні Дня батька!

На Валері все Burberry, на Саші — сукня Burberry Kids

Перше запитання очевидне. Які враження від батьківства? Це твоя перша дитина, тож дуже хочемо дізнатися, які емоції тебе переповнювали в той момент, коли ти вперше взяв донечку на руки?

Фантастика! Я в захваті. Це неймовірний досвід та цінні життєві емоції. Такого ще не було і спеціально не доб’єшся такого. Спочатку ти не розумієш, хто це. Кричить, крекче, вовтузиться.

„А коли доня заснула на руках — усе, той самий момент, коли накриває батьківськими почуттями і вже не відпускає. “

Ти був присутній на пологах. Це було твоє рішення чи ви приймали його разом із Лесею? Були «за» і «проти»? Тобі було лячно?

Звісно, моє! Коли Леся сказала мені, що можна бути присутнім на пологах, у мене й сумнівів не залишалося в тому, хто повинен першим зустріти Сашу в цьому світі — тато й мама.

На Валері футболка Burberry

Як розподіляєте обов’язки по догляду за маленькою? Прокидаєшся вночі, змінюєш підгузки?

Коли не на роботі, всіляко допомагаю мамі (посміхається). Посидіти, полежати, заспокоїти, заспівати кілька пісень та заколисати.

„Якщо треба змінити підгузки — зміню, без проблем. “

На Валері футболка Burberry, ковдра Burberry Kids

У чому для тебе особливий кайф у спілкуванні з Олександрою?

Мало того, що це моя кров, моя ДНК, моє продовження, так я й ще перебуваю в нереально приємному «ступорі». Ну як же так — з маленької клітинки сформувалася людина. А коли ми з нею удвох, це особисто наш час, ніщо й ніхто не потривожить. Це теж круто!

На Валері футболка Burberry, ковдра Burberry Kids

Чули, що ти збираєшся вести блог про батьківство. Ідея дуже крута, оскільки татусі зазвичай не діляться своїм досвідом у пабліку. Про що плануєш писати й коли запуск?

Планую писати про всі життєві моменти. Контент є хоч на кожен день, був би час про все це писати! Але найкласніші історії я буду розповідати. Особливо про наші пригоди і стосунки «батько-донька».

Чи є в тебе бачення ідеального майбутнього доньки? Де вчитиметься, які мови вивчатиме, чим займатиметься?

О ні, я знаю, як не треба робити (сміється). Я буду підтримувати її вибір!

На Валері світшот Burberry, на Саші  сукня Burberry Kids

Добрий/поганий поліцейський — чи є у вашій родині такий розподіл ролей у контексті виховання старших дітей Лесі? Як балуєте та як дисциплінуєте малечу?

Ми обидва хороші поліцейські, тому дисципліни в нас майже ніякої. Лише щасливе дитинство! Але є одне стоп-слово, після якого діти перетворюються на слухняних, якщо раптом переходять усі межі.

Що для тебе означає фраза «ідеальний тато»?

Не буває нічого ідеального. Але в моєму випадку — за будь-яких обставин бути на боці маленької, підтримувати її. Ось так.

На Валері футболка Burberry, ковдра Burberry Kids

 


 Адреси бутиків:

Baby Marlen Boutique, Пушкінська, 41

Burberry, Хрещатик, 15

Інтернет-магазин helen-marlen.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: