8 заповідей ідеальної шкіри Маші Маслій

Дизайнерка взуття Маша Маслій ділиться секретами догляду за шкірою у спецпроекті JS та Medik8.

Знайомство з Medik8

У мене завжди була комбінована шкіра. Не можу сказати, що в підлітковому віці відчувала особливий дискомфорт із цього приводу. Висипання були звичайними, як у всіх. А ось коли висипання стали турбувати після двадцяти, почала переживати. Тоді й познайомилася з Medik8. У них була лінійка для боротьби з проблемною шкірою. Усі засоби були антибактеріальними. Результат я побачила відразу! Тоді і зрозуміла, що замість екстремального лікування варто дотримуватися регулярного догляду. За декілька років баланс шкіри трохи змінився, зникла жирність, і тепер я можу назвати свій тип шкіри нормальним.

 

„ особливо в такій делікатній зоні, як ніжна шкіра навколо очей. “
Тетяна Таран
Засновник і генеральний директор Starlit Group

Очищення

Найважливіше — шкіра повинна бути чистою. Мабуть, немає нічого важливішого, ніж регулярне очищення. Це те, про що не можна забувати, навіть якщо ти втомилася після тяжкого дня. Наступне — регулярне зволоження. І якщо денне, то з SPF.

Вибір косметики

Я завжди віддам перевагу мінімуму потенційних алергенів у складі, оскільки нові продукти дуже часто викликають у мене алергію. Звичайно ж, я прислухаюся до рекомендацій косметолога та подруг, але рішення про покупку приймаю лише після тестування засобу. До того ж я за свідоме споживання і у моді, і у косметиці. Тому для мене важливо, що Medik8 використовують лише біорозкладні матеріли для упаковок, а також перероблений папір. А ще усе виробництво, навіть робота офісу, здійснюється за рахунок відновлюваних джерел енергії.

„Вітамін С разом з SPF вранці та вітамін А ввечері — проста формула для краси шкіри на все життя. “
Тетяна Таран
Засновниця та генеральна директорка Starlit Group

Ранковий догляд

Уранці — вмивання пінкою Medik8. Потім наношу сироватку із гіалуроновою кислотою Medik8 Hydr8 B5 та двофазну сироватку з антиоксидантами й пептидами Medik8 Firewall. Після цього закріплюю денним кремом з SPF. До речі, антиоксидантну сироватку Firewall часто чергую з вітаміном С, коли мені потрібно посилити сяяння шкіри. Догляд простий: вітамін С, санскрін уранці та вітамін А ввечері. Просто запам’ятати, легко дотримуватися!

„Medik8 - лідер у виробництві вітаміну С у формі сироваток і кремів різної концентрації. “
Тетяна Таран
Засновниця та генеральна директорка Starlit Group

Вечірній догляд

Вечірній ритуал розпочинаю зі зняття макіяжу двофазним засобом Medik8 Eye & Lips Micellar Cleanser. Потім очищення: знову пінка для вмивання та раз на тиждень скраб. Фінал — зволоження сироваткою з гіалуроновою кислотою, яке «закриваю» кремом із ретинолом. Ретинол регулює вироблення шкірного сала, контролюючи можливі висипання, проте гіалуронова кислота компенсує його підсушуючий ефект.

 

Косметологи

Косметолога відвідую досить рідко й зазвичай з приводу ін’єкційних завдань. Вважаю, що при регулярному догляді косметолог практично не потрібен. З апаратної косметології для мене дуже ефективний OXYjet — безін’єкційне введення активних компонентів.

„Зволожуючі сироватки Medik8 must-have будь-якого догляду для всіх типів шкіри і для будь-якого віку. “
Тетяна Таран
Засновниця й генеральна директорка Starlit Group

„Зволоження — базова потреба нашої шкіри, яку з віком потрібно підтримувати якісними продуктами. “
Тетяна Таран
Засновниця та генеральна директорка Starlit Group

SPA-догляд

У вихідний день можу нанести маску та прийняти ванну. Думаю, що немає кращого SPA, ніж просто розслабитися. Останнім часом іноді відвідую SPA-комплекси під час відпочинку, але зазвичай не роблю це спеціально або заплановано.

Екстрена допомога

Взагалі-то потрібно висипатися! Але, якщо часу зовсім мало, мій фаворит — крем Medik8 Ultimate Recovery. Він моментально живить шкіру та надає їй здорового сяйва. Ідеально в поєднанні з масажем обличчя, адже він може дати дуже помітну підтяжку на нетривалий час.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: