Благодійний дроп від 7 українських дизайнерів та іменинниці Каті Осадчої

Заради важливого проєкту «Дім для дітей» — спільної ініціативи телеведучої і БФ «Твоя опора» за медіапідтримки JS в об'єктиві Соні Плакидюк.

Білий костюм ELENAREVA

У свій день народження Катерина Осадча із благодійним фондом «Твоя опора» за медіапідтримки JS започатковує важливу ініціативу «Дім для дітей» (донатити тут). Розповідаємо про все з перших уст і показуємо патріотичний дроп ексклюзивних образів від українських дизайнерів в об’єктиві зіркової фотографки Соні Плакидюк. 

У зв’язку з повномасштабним вторгненням рф велика кількість багатодітних сімей втратила своє житло назавжди, тому що його вщент знищили окупанти. Першою, для кого започатковується збір стала родина Целухіних, у якої війна забрала не лише будинок, а й батька. Зараз Ірина Целухіна, мама будинку дитячого типу, виховує 11 дітей. Вони проживають на Івано-Франківщині. Мета — 3,2 млн гривень для того, щоби придбати для них новий дім.

Сукня-вишиванка GASANOVA

На підтримку збору іменниця Катерина Осадча та українські бренди, які долучилися до ініціативи, дарують ексклюзивний одяг. Кожен, хто зробить донат від 100 грн на сайті фонду «Твоя опора» упродовж наступного місяця, матиме можливість долучитися до щотижневої лотереї з унікальними подарунками.

Сім українських дизайнерів узяли участь у проєкті та створили речі в єдиному екземплярі: Іван Фролов, Лілія Пустовіт, Олена Рева, Ельвіра Гасанова, Руслан Багінський, Юлія Магдич, Артур Кулаковський. Вітаємо телеведучу та підтримуємо її ідею:

«Це речі, які мають абсолютно патріотичний настрій. Чим більше донатів, тим більше шансів виграти. Усі подарунки знайдуть своїх власників».

POUSTOVIT

 Сукня з унікальним принтом, натхненним українськими орнаментами, якого не було і більше не буде в жодній колекції

RUSLAN BAGINSKIY

Капелюх із цитатою легендарної пісні «Ніч яка місячна»

GASANOVA

Довга сукня-вишиванка з камінням, натхненна образом лісової Мавки

YULIYA MAGDYCH

Сорочка з вишивкою білими нитками

FROLOV

Блакитно-жовта сукня-перемога

ELENAREVA

Білий костюм із патріотичним елементом — синьо-жовтими ґудзиками

KULAKOVSKY

Куртка з цитатою Ліни Костенко


Фото: Соня Плакидюк

Стиль і макіяж: Юлія Вірц

Зачіски: Єгор Плескачов (мережа салонів Backstage)

Арт-оформлення: Владислава Жеванова

Продюсерка: Анна Ганопольська


Зробити донат і дізнатися деталі: сайт фонду «Твоя опора»


Бренди: FROLOV, POUSTOVIT, ELENAREVA, GASANOVA, RUSLAN BAGINSKIY, YULIYA MAGDYCH, KULAKOVSKY

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: