День із чемпіоном: Анна Різатдінова

У новому спецпроєкті JS ми провели день з бронзовою призеркою Олімпійських ігор Анною Різатдіновою та дізналися її секрети краси і тайм-менеджементу.

Як все встигати? Це питання актуальне для кожної дівчини. А коли твій день складається з безлічі тренувань, ефірів «Танців з зірками», майстер-класів та зйомок, треба бути справжньою чемпіонкою тайм-менеджменту! Ми зустрілися з бронзовою призеркою Олімпіади-2016 з художньої гімнастики Анною Різатдіновою і дізналися її секрети щодо того, як все встигати, залишаючись при цьому щасливою та звабливою дівчиною.

Total look Emporio Armani

Про робочий графік

Під час «Танців з зірками» графік у мене був дійсно дуже насичений та наповнений серйозними фізичними навантаженнями, але я до цього звикла та люблю такий ритм життя. Тренування проходили щодня, зазвичай навіть двічі на день по 3 години, між якими ми робили невелику перерву, а інколи займалися 6 годин поспіль без перерви. Відпочинок дозволяла собі лише в понеділок, після недільного ефіру.

Total look Emporio Armani

Про «Танці з зірками»

Гімнастичне минуле постійно давалося взнаки та радше заважало, ніж допомагало, адже доводилося переучуватися, вчитися з іншим положенням рук, ніг. З труднощами стикалася буквально в кожному танці. Узяти, наприклад, ефір, де ми із Сашею танцювали балет. Мені довелося встати на пуанти, а це зовсім інше положення тіла: коли стоїш на пуантах, таз відхиляється назад, груди подаються вперед, потрібно заново вчитися тримати рівновагу. Це дуже нелегко…

Total look Emporio Armani

Про систему харчування

У мене давно склалася певна система харчування, якої я й дотримуюся. Загалом, участь у проекті її не змінила. Лише у дні напружених тренувань я стала їсти трохи більше білого м’яса та вуглеводів, оскільки витрачаю багато енергії, а її потрібно відновлювати, щоб були сили тренуватися.

Сукня Emporio Armani

Сукня Emporio Armani

Про одяг

В одязі для мене насамперед важливий комфорт. Я завжди вела активний спосіб життя, багато рухалася, їздила, подорожувала, тож люблю, аби в одязі було зручно як інтенсивно рухатися, так і сидіти. Зокрема, важливо, щоб речі зберігали свій вигляд. Віддаю перевагу спортивному стилю.

Сукня Emporio Armani, пончо Marc O'Polo

Про відпочинок

Після інтенсивних навантажень я люблю подивитися хороший фільм. Окрім того, зняти стрес та відволіктися мені дуже допомагає спілкування із сином. Коли ми разом, я повністю переключаюся на малюка, а напруга та втома поступово зникають. Також я дуже люблю поспати, хоча виспатися мені вдається нечасто. Сон — це найкращий спосіб відновити сили.

Total look Emporio Armani


Запитання від Rexona


Краса – це… Краса людини складається з багатьох основ. Це і правильне харчування, і турбота про своє тіло, і обов’язкові фізичні навантаження, і догляд за собою. Окрім того, щоб бути по-справжньому красивою, людина повинна бути щирою та сердечною. Усе це разом і є краса.

ЧИМ БІЛЬШЕ ТИ РУХАЄШСЯ, ТИМ СИЛЬНІШИЙ ЗАХИСТ

Total look Emporio Armani

Про особисте життя

Участь у проекті для мене зараз у пріоритеті, адже тренування займають практично весь мій час. А той час, що залишається, мені хочеться присвятити своїй сім’ї та побавитися з малюком, який дуже сумує за мною. Зараз я йду на тренування вранці, а повертаюся увечері, тобто у мене навіть фізично немає часу на особисте життя.

Total look Emporio Armani

Total look Emporio Armani

Total look Emporio Armani

Стиль Анни Різатдінової:
ТРЦ Ocean Plaza, Антоновича, 176, Київ (EMPORIO ARMANI, MARC O’POLO)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: