Дивовижна діва: Ніна Матвієнко про рецепти краси та молодості

Невдовзі після святкування 70-річного ювілею народна артистка України Ніна Матвієнко зустрілася з командою JS на знімальному майданчику. Головними принципами та рецептами довготривалої краси співачка поділилася у своєму інтерв'ю.

Народна артистка України в спецпроекті JS
Ніна Матвієнко про рецепти краси та молодості
До 70-річчя співачки
Невдовзі після святкування 70-річного ювілею народна артистка України Ніна Матвієнко зустрілася з командою JS на знімальному майданчику. Головними принципами та рецептами довготривалої краси співачка поділилася у своєму інтерв'ю.
КОСТЮМ LUISA SPAGNOLI
Про красу духовну
Все, що ми бачимо на обличчі людини, йде із середини. Щаслива людина завжди прекрасна. А щоби бути щасливою, потрібно навчитися прощати. Якщо тобі зробили погано, зашкодили — відпусти. Від того, що триматимеш образу всередині, гірше буде лише тобі. А це повинно залишитися тягарем на совісті твого кривдника. Така собі карма. Мені нелегко далось навчитися контролювати свої емоції та відпускати образи, але воно того варте. Спробуйте — і жити стане набагато приємніше.
ПАЛЬТО BEVZA, БЛУЗА LUISA SPAGNOLI, БРАСЛЕТ SAMOKISH
Про стрес
Для краси та гармонії дуже важливо навчитися контролювати рівень стресу в житті. Я глибоко вірю в те, що всі хвороби й несправності в організмі пов'язані саме з ним. Зрозуміло, трапляється всяке: проблеми завжди супроводжують людину. Проте можна принаймні не провокувати власноруч стресові ситуації. Бережіть себе.
БРЮКИ P.A.R.O.S.H., ЖАКЕТ MUSE, СЕРЬГИ VIDO
Про воду
Вода є джерелом молодості шкіри й організму загалом. Я з великою пошаною ставлюся до цієї могутньої стихії. Перебуваючи поблизу моря, завжди подумки спілкуюся з ним. Є таке повір'я: щоби вода була ласкавою до тебе та зберігала твою красу, треба попросити її про це.
ГОЛЬФ LUISA SPAGNOLI
Про волосся
Прийнято вважати, що з віком волосся жінки має ставати коротшим, та мені здається, що тут усе залежить від комфорту. Я люблю своє довге волосся й поки мені зручно, обрізати його не буду. Догляд у мене максимально простий — шампунь, бальзам та маска. Цього літа почала фарбуватися хною, яка не лише має приємний натуральний колір, а й піклується про волосся, заповнюючи його.
ПАЛЬТО P.A.R.O.S.H., БЛУЗА LUISA SPAGNOLI, ШЛЯПА COVER #1, СЕРЬГИ VIDO
Про косметологів
Коли я була молодша, то зверталася до косметологів, але нерегулярно, можна навіть сказати несерйозно. Бігала інколи на масочки до пані Ольги з салону «Чарівниця», який був колись на Хрещатику. А зараз знайшла чудового професіонала Наталю, яка підібрала для мене правильний віковий догляд на натуральній косметиці. Масажі та достатнє зволоження — запорука доглянутої шкіри.
КОСТЮМ LUISA SPAGNOLI, ОБУВЬ TABITHA SIMMONS
Про активність
Ще один важливий чинник збереження молодості — підтримка активного способу життя. Я ніколи особливо не займалася спортом, але завжди багато працювала. Постійно була в русі, постійно на ногах. Репетиції, гастролі, концерти — усе це заміняло мені фітнес. Але зараз виступи втомлюють мене, тому я виходжу на сцену досить рідко, в особливих випадках. А щоби залишатися активною та підтримувати здоров'я в порядку, наразі займаюся за авторською системою Quadro System.
ПЛАТЬЕ LUISA SPAGNOLI, СЕРЬГИ SAMOKISH
Про генетику
Звісно, коли мова йде про молодість, ключову роль відіграє генетика. У мене в родині всі жінки мають гарну від природи шкіру та сильне волосся.
Фото: Катерина Ніколайчук
Продюсер: Анна Ганопольська
Ассистент зйомки: Анна Володавчік
Інтервью: Елизавета Пульвас
Стиль: Іра Лан
MUA: Vitalia
Волосся: Make Up Me Academy

Aдреси:

HELEN MARLEN
г. Київ, Басейна, 6 ТЦ "Мандарин Плаза", 2-й поверх
(P.A.R.O.S.H., Tabitha Simmons)

Luisa Spagnoli
г. Київ , Велика Васильківська, 52

CORNER concept store

г. Київ, Воздвиженська 9/19
(Samokish, Vido, Cover #1, Muse)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: