Доньки-матері: Аліна та Шовкят Алієви

Прекрасні жінки родини Алієвих у сімейному спецпроекті JS та Luisa Spagnoli.

Жінки клану Алієвих Аліна та Шовкят поділилися секретами своєї сім’ї та розповіли про традиції, принципи виховання дітей і побудову міцних родинних стосунків у спецпроекті JS та Luisa Spagnoli.

Total look Luisa Spagnoli

Аліно, ми знаємо, що у вас з мамою дуже сильний зв’язок. Розкажи, як часто ви спілкуєтеся в повсякденному житті?

Моя мама це моя друга половинка, без якої я не можу прожити і дня. Серйозно, мій день починається із дзвінка мамі! Я завжди цікавлюся, як вона, які в неї та в нас плани на день. Вона — мій найкращий друг. Ми можемо годинами розмовляти під час зустрічі, а потім роз’їхатися та знову зателефонувати одна одній!

Якою мамою була Шовкят у твоєму дитинстві?

Мама була завжди поруч. Де б вона не перебувала, завжди їхала додому, щоби погодувати нас. Мені завжди спокійно, коли вона поруч, оскільки я досить емоційна, а мій настрій змінюється навіть зі зміною погоди. У мами ж завжди все стабільно та спокійно, з нею мені завжди тепло.

Розкажи про ваші родинні традиції.

Ми намагаємося зберігати наші традиції та передавати їх дітям. Наприклад, ми дуже любимо збиратися всі разом у мами вдома на кухні. Можемо годинами розмовляти із сестрою та нашими старшими доньками.

Total look Luisa Spagnoli

Наскільки близькими ви були у твої юні роки? Чи ділилася ти з мамою своїми таємницями?

Коли я була підлітком, то зазвичай, як і всі, не ділилася з мамою найпотаємнішим. Уся справа в тому, що це було частиною мого виховання. Мені завжди здавалося, що є речі, про які ніхто, окрім мене самої, не повинен знати. Але з роками я зрозуміла, що мені вкрай необхідні поради найближчої людини, яка завжди буде на моєму боці, оскільки знає мене найкраще за всіх на світі. І це моя мама!

Total look Luisa Spagnoli

Наша мама настільки тактовна людина, що ніколи не нав’язуватиме свою думку та не даватиме поради, поки ми з сестрою самі не попросимо її. Вона ніколи не втручалася в наше особисте життя, не розповідала, з ким дружити, а кого краще обходити стороною. Вона завжди дуже делікатна в цьому питанні. Але коли ми все ж таки просимо її поради отримуємо безцінні дарунки! Шовкят дуже мудра та завжди може роз’яснити ситуацію так, що згодом (навіть якщо спершу не прислухаєшся до її слів) розумієш, наскільки вона мала рацію!

Total look Luisa Spagnoli

„Я завжди знала, що дітей можна виховувати лише на власному прикладі! “

Total look Luisa Spagnoli

Шовкят, розкажіть про ваші головні принципи виховання дочок.

Можна скільки завгодно розмовляти, повчати, роз’яснювати дітям якісь істини, але, повірте мені, це не спрацює, якщо самому робити по-іншому. Я завжди розуміла, що мої дівчата повинні рости в домі, сповненому любові та затишку, де пахне свіжими пирогами і де їх завжди чекає мама. Це зараз багато пишуть про те, що з дітьми потрібно розмовляти, проговорювати їхні проблеми, а я робила це просто інтуїтивно. Завдяки своєму власному вихованню, я знала, що дівчатам потрібна любов та розуміння.

Total look Luisa Spagnoli 


 

Photo: Катерина Ніколайчук

MUAH: Sorelle

Style: Катерина Черняк

Producer: Ліза Пульвас

 

Адреси бутиків:

Luisa Spagnoli, Київ, Велика Васильківська, 52; тел.: +38 (044) 289-11-55
Luisa Spagnoli, Київ, Хрещатик, 38, ЦУМ (2-й поверх); тел.: +38 (093) 289-11-55

Instagram

https://www.instagram.com/luisaspagnolikyiv/

Facebook

https://www.facebook.com/LuisaSpagnoliKyiv/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: