Доторкнутися до легенди: Міша Романова в образі Марлен Дітріх

На честь дня народження видатної кінодіви.

27 грудня — день народження Марлен Дітріх, кінодіви та справжньої модної ікони усіх часів. З цієї нагоди співачка Міша Романова приміряла образ легендарної зірки, інтерпретувавши її унікальний стиль у нашому по-голлівудськи атмосферному спецпроєкті.

Як ти почувалася в образах Марлен? Який із них сподобався найбільше та чому?

Марлен Дітріх — це невід’ємна частина кіно та й мистецтва загалом. У неї своєрідна — «сильна» — краса, яка відразу закарбовується в пам’ять. Приміряти її образ — завдання не з легких

Її жіночність виражалася не в сукнях чи зачісках, а у внутрішній силі.

Мені дуже подобається естетика таких особистостей. Благородність, витонченість та чудове вміння подавати себе. Найбільше запам’ятався образ у брюках — стерта межа між чоловічим та жіночим. Це сьогодні брючний костюм на жінці — норма, а у той час це вважалося викликом і порушенням усіх канонів суспільного життя та уявлень. Першою жінкою, що з’явилася в брючному костюмі на екранах у 30-х роках, була саме Марлен Дітріх.

Що тобі подобається в Марлен Дітріх понад усе? Як вважаєш, у чому був секрет її шаленого успіху?

Сильні особистості завжди притягують погляди. Її прагнення до досконалості та неперевершене почуття стилю — приклад для мене.

Про таких жінок говорять «сталева рука в оксамитовій рукавичці».

Думаю, що секрет її успіху криється в працьовитості, завзятості та непохитності під ударами долі. Вона вміла йти до мети напролом та ніколи не дозволяла собі бути слабкою.

Якби ти могла провести з Марлен годину наодинці, куди б ти з нею пішла та про що б поговорила?

Місце тут грало би другорядну роль. Великі особистості мають унікальну здатність заповнювати собою та перетворювати будь-який простір. Я би намагалася створити атмосферу, в якій їй хотілося б говорити. Напевне, серед іншого я б хотіла зрозуміти, що є її рушійною силою. А це не можна зрозуміти, просто поставивши одне запитання. Довга розмова — не завжди про високе — дасть набагато більше.

Марлен — утілення сильної жінки з жорстким чоловічим характером. Чи близький тобі такий типаж? У чому жіноча сила саме для тебе?

Жіноча сила в дуальності. Умінні поєднувати силу та слабкість. Я проти шаленого фемінізму, так само, як і світу, в якому правлять лише чоловіки. Мені здається, люди з радикальними поглядами забувають про те, що світ гармонійний лише тоді, коли в ньому є протилежності. Саме це приваблює мене в Марлен.

Хто із сучасних публічних жінок надихає тебе?

Мене надихає перша леді нашої країни Олена Зеленська. Розумна, неймовірно красива та жіночна. Символ сучасної України.


Photo: Катерина Ніколайчук

MUAH: Ана Тенне

Hair: Ганна Шайда

Style: Лукерія Покровська

Produсer: Діна Петрусенко

Сукні: сервіс оренди Rent a Brand, Володимирська, 10

Написати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: