Inspired by Mercedes-Benz: Photo

Під егідою бренда Mercedes-Benz 5 лідерів думок і професіоналів своєї справи діляться власним досвідом і розповідають про те, що їх надихає, заряджає енергією і змушує рухатися вперед. Нове покоління GLC і GLC Coupé — дійсно відмінний супутник. Кросовер з трипроменевою зіркою підтримає вас, чим би ви не займалися і наскільки активними не були б ваші будні. Отже, час переконатися в цьому на прикладі наших героїв! Марина Карпій — фотограф, офіційний бренд-амбасадор Canon в регіоні EMEA.

Першим власним великим фотопроектом для Марини стала виставка hot.doggy — портрети найкращих собак столиці з їхніми господарями, яку вона організувала в галереї «Худграф» ще у 18 років. Після цього було кілька нагород за креативні фотороботи і низка власних проектів. Наразі Марина займається авторським проектом #фототуркарпій в Грузії.

Про натхнення і любов до мистецтва

Для мене бути фотографом — це справа життя. Мій успіх полягає в тому, що я зуміла об’єднати хобі і роботу в одне велике улюблене заняття. Фотограф — це людина, яка транслює своє відчуття і бачення цього світу через знімки. Красиві фото відображають стан і погляд фотографа. У кожної людини свій стиль і життєва позиція, а фотографія — невід’ємна частина життя людини, з її допомогою можна зберегти яскраві моменти та транслювати цінні відчуття.

Я дуже люблю Грузію, для мене це неймовірна країна, яка вмістила в себе дуже багато різних природних ресурсів: море, гори та долини.

Вона стала джерелом натхнення для створення туристичного проекту #фототуркарпій.

Минуло вже дев’ять «сезонів» проекту, а у квітні наступного року запланований ювілейний десятий тур. У середньому на рік проходить два проекти — осінній і весняний. Велике щастя показувати всьому світу красу цієї прекрасної країни, усвідомлювати те, що туди приїжджають люди з різних куточків планети, навіть з таких далеких країн, як Сінгапур і США. Це, безумовно, є додатковою мотивацією на подальші кроки.

Для мене натхнення полягає в чомусь новому: нові місця, нові люди, нові зустрічі і, звичайно, подорожі.

Не обов’язково подорожувати далеко, в інші країни, адже надихнутися можна і в своєму рідному місті — просто змінивши маршрут з роботи додому. Спробувати щось нове. Так, минулого місяця я вперше керувала седаном. Це абсолютно новий досвід. Відчуваєш та дивишся на дорогу під новим кутом. Це було випробування Mercedes-Benz CLA Coupé.

До речі, я живу на два міста і дві країни: півроку проводжу в Тбілісі і півроку — в Києві. Це додаткове джерело натхнення: різні міста, різні культури, різні люди. У Києві зазвичай це сезон весна-літо — час активної роботи, організації проектів.

Про пріоритети

Я намагаюся вдосталь часу приділяти кожній із сфер життя. Не знаю, наскільки у мене це виходить в реальному житті, але хочеться вірити, що це саме так. І, звичайно ж, безперервний розвиток, як особистості і як професіонала своєї справи. В будь-якому разі, сім’я — це головна цінність. Я мама двох дітей, старшій чотири роки, молодшому майже рік. Мені пощастило, у мене повний комплект: хлопчик і дівчинка.

Про улюблену автівку

Досить озвучити Mercedes-Benz — і людина відразу розуміє, що це класна машина. Я щаслива власниця автомобіля Mercedes-Benz і дуже задоволена своїм вибором: надійністю, комфортом і практичністю.

Соціальні мережі:

Facebook Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: