Inspired by Mercedes-Benz Sport

Під егідою бренда Mercedes-Benz 5 лідерів думок і професіоналів своєї справи діляться власним досвідом і розповідають про те, що їх надихає, заряджає енергією і змушує рухатися вперед. Нове покоління GLC і GLC Coupé — дійсно відмінний супутник. Кросовер з трипроменевою зіркою підтримає вас, чим би ви не займалися і наскільки активними не були б ваші будні. Отже, час переконатися в цьому на прикладі наших героїв! Перший учасник проекту — зірковий тренер Андрій Хомицький.

Життя у ритмі спорту

Люди завжди ускладнюють собі життя і вигадують багато зайвого, і в цьому сенсі спорт не є винятком. Загалом, аби почати тренуватися, потрібно просто почати тренуватися. Не потрібно шукати слушний момент, найкращу спортзалу, найкращі кросівки, найкращий одяг, найкращі погодні умови тощо. Існує приказка: «Найкращий момент, аби посадити дерево, був 20 років тому, наступний найкращий момент — просто зараз». Цей вислів стосується всього, зокрема, і спорту.

Отже, якщо є бажання почати тренуватися, починайте вже зараз. У цю мить припиніть читати і зробіть 5 присідань. Зробили? Або продовжуєте читати, так і не підвівшись? Давайте так, ті, хто зробили присідання, молодці, але виходячи з моєї практики, вас 10% максимум, інші ж вирішили, що зараз незручно, «не те місце, не той час» і знайшли ще мільйон інших причин. Всі ті, хто зробили 5 присідань, вже почали свій шлях у спорті й можуть його продовжити!

Саме час зробити відмінне самопочуття та успіх своєю зоною комфорту.

Це стосується і автомобілів, адже можете бути впевнені, новий GLC значно полегшує щоденну рутину, розвантажуючи свого власника від багатьох дрібних завдань за допомогою інтелектуальних помічників.

До речі, у нас з моєю тренерською командою є особливий проект #Прокинься, створений задля того, щоб допомогти усім рухатися вперед у спорті разом з нами. Це серія тренувань для всіх бажаючих, що проходить рано вранці по суботах в Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка. 19 жовтня відбулося ювілейне тренування — відсвяткували першу річницю. Тож долучайтеся! Починайте тренуватися вже зараз, а для того, щоб побудувати успішний та ефективний тренувальний шлях, звертайтеся за допомогою до фахівців, і ми вам в цьому з радістю допоможемо!

Любов і спорт

Полюбити спорт дорівнює полюбити себе. Я ніколи не бачив і не чув, щоб людина шкодувала про те, що займається спортом і дотримується правильного харчування. Звичайно, до всього потрібно підходити з розумом, але, повірте, все починається з самого дитинства, і в наших силах зробити так, щоб наші діти полюбили спорт з малого віку. Коли вони спостерігатимуть за батьками, які біжать уздовж узбережжя моря або океану о 5-6 ранку, вони не дивуватимуться, а сприйматимуть це як природний процес. Умови можуть бути різними, але принцип один.

Тож моя порада тим, у кого є діти, — поки вони ще маленькі, ловіть момент та приділяйте їм достатню кількість часу, аби вони перейняли від вас найкраще. Попри щільний робочий графік, знаходьте можливість виховувати дітей. Адже, якщо цього не зробите ви, знайдуться ті, хто зробить це за вас. Наприклад, соціальні мережі, двір, школа, друзі — хто завгодно, але не ви.

Полюбіть спорт вже зараз, пам’ятайте, що своїм прикладом ви впливаєте на інших, і я гарантую, що «спорт з розумом» значно поліпшить якість вашого життя.

Мотивація для нових досягнень

Успіх — це результат систематичного виконання простих дій. Щоденна маленька перемога призведе до великої перемоги вже за кілька років. У цьому я переконуюся щодня, спостерігаючи за успіхами підопічних. Особливо, якщо порівняти їхні результати місяць, півроку чи рік тому — різниця колосальна.

В успіху немає нічого магічного або загадкового.

Бачу сенс в тому, що роблю, бачу, як моя справа покращує життя людей. Вірю, що займаюся правильною й корисною, а головне, улюбленою справою. Постійно з’являються думки про те, що можна зробити ще краще в своєму напрямку. Напевно, завдяки сукупності всього перерахованого, виходить бути зарядженим, досить вмотивованим, щоб робити, робити і ще раз робити все, що задумав, і так день за днем. І спати 4-5 годин на добу лише тому, що організм вимагає. А так, чесно, не лягав би, адже ідей стільки, що неможливо все встигнути, а дуже хочеться.

Тож рухаємося вперед, назустріч нашим ідеям і мріям, так само, як Mercedes-Benz, змагаючись з найсильнішим суперником з собою вчорашнім!

Соціальні мережі:

Facebook

Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: