Inspired by Mercedes-Benz: Style

Під егідою бренда Mercedes-Benz 5 лідерів думок і професіоналів своєї справи діляться власним досвідом і розповідають про те, що їх надихає, заряджає енергією і змушує рухатися вперед. Нове покоління GLC і GLC Coupé — дійсно відмінний супутник. Кросовер з трипроменевою зіркою підтримає вас, чим би ви не займалися і наскільки активними не були б ваші будні. Отже, час переконатися в цьому на прикладі наших героїв! Інна Грицик — стиліст, fashion-блогер і персональний шопер.

Стиль

Шлях до того, аби стиль став не просто словом, а частиною життя, включно з професією, був непростим. На жаль, раніше у нашій країні було досить важко з профільною освітою, серед варіантів – хіба що курси крою та шиття. Водночас у багатьох інших країнах освіта в цій сфері давно існує і є важливою складовою розвитку модної індустрії. В Україні багато хто недооцінює дану індустрію, вважаючи її несерйозною, попри те, що загальний обсяг глобального ринку лише тільки одягу оцінюється у близько 3 мільярди доларів США зі щорічним приростом 3-4%.

Отже, мені б хотілося поділитися власним сприйняттям стилю. Ось, наприклад, Mercedes-Benz GLC — дуже стильний автомобіль з виразними лініями у дизайні та вивіреними пропорціями. Окрім зовнішнього вигляду, він дарує особливі відчуття від водіння: швидкість, яскраві емоції, свободу і легкість. Це саме той автомобіль, який привертає увагу як на дорозі, так і просто на парковці в центрі міста.

Якщо говорити про стиль в одязі — це зовсім не те, що змінюється із сезону в сезон.

Усе набагато глибше: характер, спосіб життя, зручність і комфорт. Безумовно, поняття стилю частково залежить від його сприйняття кожною конкретною людиною. Але базові критерії завжди залишаються єдиними. Тут, знову ж таки, доречний приклад Mercedes-Benz. Варто лише подивитися на автомобілі 60-х років. Навіть зараз вони виглядають стильно, викликаючи бажання дізнатися про них більше.

Мені подобається мінімалізм у дизайні, це стосується всього — від гардероба до оформлення міських вулиць.

Адже коли людина наповнена всередині, їй не потрібно нічого підтверджувати через зовнішній вигляд, занадто яскраве вбрання та аксесуари.

Задля того, щоб виглядати гармонійно і стильно, достатньо мати ідеально скроєний костюм. Не обов’язково спустошувати полиці магазинів, коли оточення транслює нові тренди.

Компоненти ідеального образу:

Зручність і комфорт. Якщо вам некомфортно — про яку ідеальну картинку може йти мова?

Доречність. Кожен повинен усвідомлювати, для чого підбирається образ, і адаптуватися до цієї ситуації. Той самий ідеальний образ завжди доречний лише в конкретній ситуації.

Коли одяг виглядає гармонійно на жінці, яка його носить. Знову ж таки, потрібно розуміти, що дівчина зростом 1,60 і дівчина зростом 1,80 виглядатимуть по-різному в однаковому одязі. Всі ми унікальні. Ідеальний образ індивідуальний у своїх деталях.

Підбір та адаптація образу для кожної дівчини, з якою я працюю, — частина моїх буднів. Окрім роботи персонального стиліста, я ще займаюся своїм блогом в Instagram і YouTube.

Планування

Я завжди пишу завдання і плани на тиждень. Наприклад, один день на розбір гардероба, один день на шопінг-супровід, а в інші дні займаюся контентом для соціальних мереж: знімаю відео, або фото для Instagram. Крім цього, можу розробити кілька стилістичних карт або сезонний капсульний гардероб в колажі.

Якщо основним завданням є продумати і створити повноцінний образ для особливого випадку, то тут робота поділяється на кілька етапів: визначитися з ідеями образу, шопінг-супровід, підбір прикрас і взуття, а на фінальному етапі – референс з порадами щодо зачіски та макіяжу. Так само, за необхідністю, допомагаю в підборі речей від світових дизайнерів. Якщо обираємо одяг від українських дизайнерів, тоді разом з клієнтом їдемо в шоу-рум на примірку, після чого замовляємо індивідуальний пошив.

Між тим, мої дні наповнені навчанням, а також роботою над новим, великим проектом, про який зовсім скоро розповім.

Про тренди

Багато хто говорить про тренд на усвідомленість. Усвідомленість у виборі, усвідомленість в покупках тощо. На жаль, зараз у кожному відео на YouTube можна почути: «Я переглянула свій гардероб, тепер мені подобається мінімалізм і нейтральні кольори», а в наступному відео цієї ж людини звучить вже інша фраза: «У кожної модниці є ця сумка. Це наймодніший тренд нового сезону, якщо не можете купити в сегменті люкс, є багато аналогів в сегменті мас-маркет». Мені особисто хотілося б бачити більше саме усвідомленості в оточуючих.

Правильний гардероб

Мені неодноразово ставили питання — який гардероб «правильний»? Ми всі індивідуальні, тож те, що подобається і підходить одній жінці, може зовсім не пасувати інший. І це нормально, в цьому і полягає словосполучення «власний стиль», чарівної формули не існує.

Так само це спрацьовує і в автомобілях. Коли ви замовляєте автомобіль GLC — ви обираєте кожну деталь: від банальної технічної начинки до дрібниць в салоні. І для кожного з вас ідеальним буде свій варіант, своя комбінація зі шкіри, строчки на сидіннях, оздоблення керма, дерева або метала в оформленні тощо.

Натхнення для творчих пошуків я знаходжу в тому, що мене оточує, — сім’я, діти, природа, свіже повітря вранці, подорожі, люди, нові знайомства, саморозвиток, нові цілі та завдання, хороші фільми, книги, чорно-біла фотографія, свічки і лавандовий чай. Абсолютно впевнена, що кожен може сформувати своє оточення таким чином, щоб воно надихало і підштовхувало до нових звершень.

Ну і наостанок важливе питання, яке мені задають 9 із 10 моїх клієнток: чи варто слідувати моді? Так ось, я вважаю, що це власна справа кожного. В час перенасичення трендами і всім, що відбувається в світі fashion, значно важче бути не таким, як усі. Я однозначно за індивідуальність! Навіть якщо вона йде у розріз із модою. Мода змінюється, а індивідуально підібраний стиль залишається актуальним завжди.

Соціальні мережі:

Facebook Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: