Inspired by Mercedes-Benz з Володимиром Задіракою

Мистецтво кавоваріння під егідою преміального автомобільного бренда.

Під егідою бренда Mercedes-Benz 5 лідерів думок і професіоналів своєї справи поділилися досвідом і розповіли про те, що їх надихає, заряджає енергією і змушує рухатися вперед. Оновлений Mercedes-Benz E-Class — це бізнес-седан, який відповідає найвищим вимогам. Комфорт, безпека, технологічність і стиль, який неодмінно стане ідеальним супутником у житті.

Володимир Задірака — co-founder ONE LOVE coffee та Wine Love, видавець City Coffee Guide

Я займаюся кількома взаємодоповнюючими проєктами, які, в свою чергу, створюють цілісну екосистему в гостинності — мережа кав’ярень ONE LOVE coffee, винний ресторан Wine Love, а також книга-гід і мобільний додаток по найсмачніших кавових локаціях — City Coffee Guide.

Окрім того, цьогоріч ми запустили кавову премію «ЗЕРНО», у межах якої обрали: кав’ярню року; міні-кав’ярню року; кавовий концепт року; бренд обсмаження року; кавовий маркетинг року; еко-підхід року.

Свого часу я полюбив каву як продукт для гурманів, після — вирішив поділитися своїм баченням.

Зібралася команда і ми вирушили у захоплюючу подорож, отримавши у цій сфері міжнародне визнання і багато відзнак в Україні.

Кава повинна бути свіжою, свіжообсмаженою і свіжозмеленою! Це найважливіше. В Україні з’явилося вже багато гідних обсмажувальників, чия кава варта уваги. Саме тому я закликаю до споживання продукту українського виробництва.

Приходьте до гарної кав'ярні і купуєте у них зерна.

Якщо немає кавомолки вдома, просіть бариста змолоти і вирушайте додому з кайфовим продуктом. Аби приготувати смачну каву вдома, наразі існує безліч способів, досить звернутися за консультацією до бариста в кав’ярні і, врешті, придбати вподобаний девайс.

Особисто я використовую V60 — естетика і смак на найвищому рівні. У нас на сайті onelove.ua представлені докладні відео-інструкції того, як готувати каву вдома різними способами. Насолоджуйтеся!

Я дуже пишаюся командою. Адже саме вони на передовій розвитку смаку і сервісу для гостей. Завдяки їх наполегливій праці наші кав’ярні двічі отримували премію «Найкраща кав’ярня України». Видавництво TASCHEN рекомендують до відвідування нашу кав’ярню у своїй книзі «Європа за 48 годин». Окрім того, ми зайняли 38-е місце в світі серед кав’ярень за версією великого туристичного видання Big 7 Travel, а наших хлопців часто запрошують на національні канали в ролі кавових експертів.

Ймовірно найскладніше, але, водночас, і приємне в кавовому бізнесі — це глибока залученість в щоденні справи і сервіс гостя. Відчуття трендів і тенденцій, а ліпше — їх створення.

Особисто мене надихають люди.

Моя місія — створювати простори для розвитку. У цих просторах з одного боку барної стійки — співробітники, для яких важливо працювати з усім найкращим: зерно, обладнання, атмосфера, навчання, а з іншого боку — гість, який приходить отримувати задоволення: гурманське і естетичне.

Якщо говорити про мету — ми будуємо компанію національного масштабу з можливістю відкриття кав’ярень за кордоном і прагнемо до того, щоби наші хлопці займали призові місця на чемпіонатах світу.

У вільний час я багато фотографую і пишу картини.

Періодично влаштовую виставки. Вважаю, що потрібно розвивати в собі різноманітні навички, які матимуть відношення до творчості в тому числі.

Особливе місце серед моїх захоплень посідає Схід. Наразі я намагаюся якомога більше подорожувати, вивчати культуру, мистецтво, людей і спадщину.

За кермом нового Mercedes-Benz E-Class я відчув справжнє задоволення від процесу водіння. Для мене — це автомобіль на виріст. Він елегантний, дарує м’які обійми у комфортному салоні і плавно віддає себе водієві.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: