Inspired by Mercedes-Benz: Art

Під егідою бренда Mercedes-Benz 5 лідерів думок і професіоналів своєї справи діляться власним досвідом і розповідають про те, що їх надихає, заряджає енергією і змушує рухатися вперед. Нове покоління GLC і GLC Coupé — дійсно відмінний супутник. Кросовер з трипроменевою зіркою підтримає вас, чим би ви не займалися і наскільки активними не були б ваші будні. Отже, час переконатися в цьому на прикладі наших героїв! 

 

Ліка Співаковська — організаторка конкурсу «Бренд року» і засновниця Spivakovska ART: EGO gallery. «Життя — це мистецтво! Живіть красиво», — закликає Ліка. Невід’ємною частиною красивого життя, безперечно, стане і нове покоління Mercedes-Benz GLC і GLC Coupé.

Одного разу, вранці 2013 року, я прокинулася художницею.

Ще вчора я була власницею рекламного холдингу, в який входило чотири компанії з двоповерховим офісом і власним кабінетом. Але буквально за одну ніч мій світ перевернувся. Увечері я опублікувала свою картину в мережі, а на ранок під фото в Фейсбуці було близько 70 лайків і коментар від італійського Breathing Art Magazine: «Зв’яжіться з нами з приводу вашої роботи». І вже через місяць її опублікували в міжнародному арт-каталозі, а згодом запросили з нею на бієнале до Парижа.

Цього ніколи б не сталося, якби не Марк, звичайно. Саме Цукерберг багатьох з нас зробив тими, ким ми мріяли бути. У Facebook блогери замінюють професійних письменників, письменники стають мандрівниками, мандрівники перевершують професійних фотографів з їхньою оптикою, фотографуючи на iPhone.

Все змішалося в цих соціальних мережах: вони були створені, аби люди могли знайти одне одного, а люди знаходять себе.

Так сталося і зі мною. Захоплення переросло в пристрасть. Я залишила агентство і відкрила галерею на Саксаганського. Цього року Spivakovska ART: EGO gallery відсвяткувала п’ятиріччя, що колосально успішно для українського ринку. Ми провели більше 67 виставок в своїх стінах, здійснили десять міжнародних проектів. А цьогоріч представляли українське мистецтво на Венеціанській бієнале.

Так, мене затягнуло! Залишається лише гадати, чи надовго? Адже моя нова пристрасть —письменство. Три тижні тому я випустила книгу, і це повний sold-out. За два тижні викуплена половина тиражу. Дівчата читають, а потім замовляють ще по дві-три на подарунки подругам. Як тільки не називали мою книгу за ці дні: і «Біблія для дівчаток», і «Книжка-подружка». Звичайно, це дуже приємно. Книга називається «Лайкни мене», в ній зібрані 50 моїх оповідань на теми кохання, стосунків, моїх бізнес-кейсів і просто надихаючі історії. Частина грошей з продажу книги йдуть в благодійний фонд «Благомай» на освіту IT-study для випускників дитячих будинків.

Коли мене запитують про натхнення і мотивацію, я кажу фразу, яку можна одразу виносити на поля:

«По-справжньому я повірила в себе тоді, коли люди повірили в мене».

І це, до речі, відгадка феномена Фейсбуку. Ось ці лайки  вони тепер є найсуворішими критиками! Раніше як було: щоб вважатися художником, треба було закінчити навчання в академії, потім сто років щось там творити, потім вступити до «Союзу художників», де тисячолітні гуру схвалювали (або не схвалювали, але за гроші знову схвалювали), і лише потім ти художник.

Аналогічно і з письменством: пишеш літературну працю, потім в «Спілці письменників» тебе або беруть, або виганяють. Раніше критиками були обрані. А зараз критики — це всі ми, тож не потрібна думка від найвищих інстанцій. Якщо ти класно пишеш  тебе читають. Якщо класно малюєш  твої картини лайкають, купують або зберігають на десктоп! Це ж так просто.

Світ став таким простим і швидким. Тільки й встигай змінюватися за ним.

Mercedes-Benz випускає стільки новинок протягом року! Наприклад, зараз у оновленого покоління GLC  абсолютно нові фари, нова мультимедійна система, нова приладова панель і вдосконалені асистенти водія. Все це дозволяє автомобілю бути на вершині технічного прогресу і ти, проїжджаючи за кермом, можеш з легкістю збирати лайки і погляди на вулицях міста.

А ось людям прошивку не оновити, та й кузов з роками не молодіє. Нам, на відміну від машин, менше пощастило. Тому треба завжди тримати руку на пульсі. А зберігати свою душевну молодість можна тільки займаючись творчістю. Діти живуть всередині нас, вони є в кожному і вони не старіють. Просто з ними треба спілкуватися і дуже любити.

Соціальні мережі:

Facebook Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: