Кінокохання Ксенії Мішиної та Артемія Єгорова в романтичній комедії «Сусідка»

Про хімію на знімальному майданчику, перше знайомство та силу кохання — у спецпроєкті JS.

Артемій — смокінг, туфлі, метелик YARMICH Rent; Ксенія — сукня KEL, прикраси Fabergé

29 грудня в український прокат виходить довгоочікувана романтична комедія «Сусідка», головні ролі в якій зіграли Ксенія Мішина та Артемій Єгоров. Вихід стрічки планували на березень, і саме напередодні, 23 лютого, кінопара знялася у спецпроєкті JS.

10 місяців потому продюсери стрічки наважилися випустити її у прокат, а ми — опублікувати чуттєвий і вишуканий фотосет із довоєнного життя. Про хімію на знімальному майданчикові між красунею та новим секс-символом, про справжні та награні почуття і про те, як війна змінила життя, ми поспілкувалися з акторами напередодні виходу фільму.

Ваше перше враження від знайомства одне з одним?

Артемій: Здається, це був 2015 рік. Познайомилися на зйомках серіалу. Ксюша грала мою жінку, яку я бив. Пам’ятаю, що вона була дуже скромна, але в її очах відчувалася сила духу й характеру.

Ксенія: Я скажу, що не пам’ятаю вже своє перше враження від знайомства з Артемієм, адже ми знайомі давно. Так, дякую, Артемію, що нагадав, саме з 2015 року. І «Сусідка» — це наше нове партнерство. Від себе хочу зазначити, що я дуже ціную розуміння Артемія в багатьох питаннях. Мені з ним легко та комфортно.

Ви дуже гармонійна пара в кадрі й органічно відіграли стосунки, особливо момент закоханості. Чи відчували особливий зв’язок, який допомагав вам?

Артемій: Звичайно, відчували. Ми ж професійні актори, і після команди режисерки «Почали!» все починається по-справжньому, але закінчується після команди «Стоп! Знято!».

Костюм, сорочка, туфлі YARMICH Rent

Ксенія: Під час професійної акторської взаємодії завжди виникає особливий зв’язок. Без нього не вийде гармонійного тандему. Це і є магія кіно, тільки вона може подарувати глядачеві такі відчуття та емоції, ніби він спостерігає за справжнью історією. У цьому і є сенс професійної акторської гри та справжнього таланту. І далеко не всі красиві романтичні кіноісторії мають продовження в реальному житті, як би не здавалося глядачеві, що актори насправді відчувають щось одне до одного. Але якщо виникає таке відчуття, то це тільки нам з Артемієм комплімент і доказ, що ми гарні актори.

Артемію, назвете 5 якостей, які вам подобаються у Ксенії?

Артемій: Ксенія вродлива, тонка, знається на гуморі і може посміятися над собою. Вона дуже чутлива, але сильна дівчина.

Ксенія: Дякую, я аж зашарілася.

Що у вас спільного з вашими персонажами, а що зовсім на вас не схоже?

Артемій: Зі спільного — любов до спорту, до красивих речей і красивого життя в принципі, але я не бабій і не люблю тусовки. Не знаю, може, ще є щось, але я не копав так глибоко.

Ксенія: Моя героїня має сильний характер, як у мене по життю. Має чітку позицію й безкомпромісну любов до своїх дітей. Точно в цих моментах я бачу повний симбіоз з нею. А від себе я би трохи додала їй стилю, самовпевненості, свободи та насолоди собою.

Артемій — сорочка, смокінг YARMICH Rent; Ксенія — сукня Baby Face, прикраси Fabergé

Чи могли би ваші герої зустрітися в реальному житті?

Артемій: У цій реальності, яка з 24-го лютого абсолютно тотально з’їхала з глузду, можливо все!

Ксенія: Ця історія цілком життєва. Особливо зараз, коли життя зводить зовсім не схожих одне на одного, чужих людей в одному житлі. Упевнена, що десь у світі живуть прототипи героїв. Я взагалі вважаю, що в цьому житті можливе все. Деякі історії кохання настільки неймовірні та, на перший погляд, неможливі, що подібна цілком має право на існування в реальності.

Прикраси Fabergé

«Сусідка» — це про що, на вашу думку?

Артемій: Про те, як здоровенний, бородатий хлопчик закохався і нарешті подорослішав, взявши на себе відповідальність не тільки за своє життя.

Ксенія: Наш фільм про те, що навіть неможливе цілком може статися за вдалого збігу обставин і щирого бажання. І, звісно, про те, що кохання здатне на великі подвиги і є рушійною силою у житті кожної людини. Треба лише закохатися…

Випускати у прокат романтичну комедію під час війни — дуже сміливе рішення продюсерів. Українцям потрібні позитивні емоції, щоб відволіктися від важких новин. Назвіть свої три аргументи, чому варто подивитися фільм зараз?

Артемій: Кінотеатр — це таке місце, куди можна вирватися з побуту. А романтична комедія дає нагоду гарантовано отримати гарні емоції. Не так вже і багато фільмів, на які можна піти як удвох, так і з дітьми. «Сусідка» дає таку можливість у новорічні канікули. Нічого не треба чекати, просто йдіть та насолоджуйтеся.

Ксенія: Перший аргумент ви вже назвали — українцям дійсно потрібні позитивні емоції. Другий — це продовження життя всупереч усьому, що відбувається. І третій, найважливіший, — підтримка країни, кіноіндустрії та вихід на світовий рівень. Для України зараз дуже важливо демонструвати всім, що ми попри війну продовжуємо працювати, розвиватися, тому що сильні духом. Ми — нація переможців!

Сукня VALERY KOVALSKA, прикраси Fabergé

Фільм виходить у прокат напередодні Нового року. Поділіться обов’язковими новорічними традиціями. Чи підбиваєте підсумки року, чи загадуєте бажання?

Артемій: Підбивати підсумки треба набагато частіше, я би радив це робити 365 днів на рік, і бажання загадувати теж можна частіше, не прив’язуючись до свят.

Ксенія: На жаль, цей Новий рік не такий, як би нам всім хотілося, тому деякі сімейні традиції я, як і багато українців, не зможу втілити в життя. Наприклад, зібратися з усіма своїми рідними. Ми далеко одне від одного, і це дуже сумно. Але вірю, що ми все надолужимо зовсім скоро, у найочікуваніший нами всіма день — День перемоги!


Фото: Катерина Ніколайчук

Стиль: Анна Константінова, Юлія Вірц

MUAH: Юлія Ніколаєнко

Продюсерки: Анна Ганопольська, Анна Шевченко

Локація: Premier Palace Hotel у Києві

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: