«Кохання завжди переможе!»: love story Вови Остапчука і Христини Горняк

Розпитали закоханих про їхнє знайомство, романтичні моменти, спільний побут та ставлення до критики у мережі.

Нещодавно в інтерв’ю Каті Осадчій шоумен Володимир Остапчук вперше офіційно представив свою нову дівчину Христину. Редакція JS зустрілася із закоханими у студії, щоб зробити кілька романтичних світлин та поспілкуватися про їхні стосунки, спільний побут, ставлення до хейтерів, які невпинно обговорюють розлучення Володимира, та посткарантинні плани. Вийшло пристрасно та водночас душевно! 

Сукня Rebel Collection (салон CRYSTAL)

Знаємо, що ви зустрілися на весіллі влітку 2019 року. Розкажіть про перше враження одне від одного в момент знайомства?  Хто і як зробив перший крок для продовження спілкування?

Володимир: Так, дійсно, ми познайомилися на весіллі в Італії, але тоді ми перекинулися лише кількома організаційними моментами. Після цього ми навіть не спілкувалися. Зараз я інколи запитую себе, як я тоді її не примітив. А вже пізніше ми випадково перетнулися за лаштунками зйомок «Танців з зірками». Там поспілкувалися: Христина підтримала мене, адже то був не найлегший період мого життя, ми обмінялися номерами телефонів і після того почали переписуватися.

Христина: Чесно кажучи, я не знала Вову до того весілля в Італії, адже практично не дивлюсь телевізор. Там поспілкувалися про те, як він оголосить наш із подругою номер (він був ведучим), і загалом це все.

Як швидко ви почали жити разом?

Христина: Ми з’їхалися десь у середині травня. До цього, звичайно, ходили одне до одного в гості, а з початку травня вже почали разом обирати спільне житло. Це виявилось нелегко, адже у нас в обох був чималий перелік вимог. До прикладу, великий гардероб для мене, а також окрема кімната для дітей Вови, щоб вони могли приходити та залишатись у нас.

І ми врешті знайшли своє ідеальне гніздечко.

Найромантичніший момент у ваших стосунках?

Христина: Наші стосунки зараз – це суцільна романтика. Ось, наприклад, сьогодні я прокинулась від того, що Володимир поклав мені на ліжко три букети розкішних – моїх улюблених – півоній.

Був дуже романтичний Париж... Самі розумієте, що там все пахне коханням, як і ми.

 

У соцмережах нерідко лінають несхвальні, інколи навіть образливі слова на вашу адресу. Концентрація хейту дійсно зашкалює, як справляєтесь з цим негативом?

Володимир: Є такий вираз: вони завжди будуть говорити про тебе, адже коли вони говорять про себе, їх ніхто не слухає. Я дуже спокійно ставлюсь до негативу, оскільки це невід’ємна частина публічності. А ось Христину як чоловік я хотів би вберегти. І навіть приховував статті, поки наші стосунки були в секреті. 

Але моя кохана настільки сильна, впевнена і вміє постояти за себе, що я не турбувався.

Ба більше, коли всі побачили наші щирі почуття і силу кохання, негатив розсіявся сам по собі. Кохання завжди переможе!

Христина: До речі, на моїй сторінці не дуже багато хейту. Звичайно, усім доброю не будеш, і до цього потрібно ставитись з розумінням. Найголовніше, що всі ці «розлучниця» – цілковита неправда. І ми з Вовою та наші близькі чудово про це знають! Ми дуже багато теплих повідомлень отримали від незнайомих людей, коли ми відкрилися як пара, і я дуже це ціную!

Чи траплялися у вас конфлікти через суспільну думку щодо вашої пари?

Володимир: А яка суспільна думка?

Ми отримуємо сотні повідомлень з привітаннями, таке враження, що ми одружуємось!

Але що б не сталося, я міцно тримаю Христину за руку. Ми знаємо, що все зможемо подолати, коли разом!

Христина: Ні, на наші стосунки це не впливає. Ми дуже цінуємо одне одного, й жодна суспільна думка цього не порушить.

Сукня Wona Concept (салон CRYSTAL)

Христино, ви ніколи не були публічною людиною. Як наразі адаптуєтесь до підвищеної уваги? Що найскладніше? А що подобається?

Христина: Це точно! Ніколи навіть не уявляла, що такий час настане. Але мої друзі кажуть, що це класно, адже вони давно чекали на мій вихід «в люди», бо мені є що показати та про що розповісти.

Спочатку було складно, а зараз я розумію, що це частина життя мого коханого, тож потрібно це поважати!

Назвіть улюблені спільні звички.

Володимир: Ми любимо класичну музику, шумні компанії, сміятись і любити життя.

Христина: Танцювати обожнюємо, гуляти на свіжому повітрі, подорожувати, сміятися у колі друзів. 

У нас багато спільного, але не скажу, що ми як дві краплі води.

І в цьому теж є плюс.

Сукня Rebel Collection (салон CRYSTAL)

Які побутові моменти вас дратують одне в одному?

Володимир: Таких мало, принаймні я так думаю. Однак я майже завжди встаю на годину раніше за Кріс, тож іноді доводиться її будити. Є один дієвий приємний спосіб (посміхається). 

Христина: Мене – жодні. Якщо про щось Володимир  не знав, то говорю йому про це, і вже надалі він запам’ятовує. Наприклад, вимикати світло за собою.

Сукня Wona Concept (салон CRYSTAL)

Як зазвичай миритеся?

Володимир: Говоримо. Це запорука міцних стосунків. І не тримаємо в собі нічого – говоримо прямо і чесно, що не так. 

Христина: По-різному, хтось завжди перший робить крок. Ми дуже емоційні персонажі, живі такі, знаєте… Але насамперед маємо повагу одне до одного, тому швидко йдемо до перемир’я.

Сукня Wona Concept (салон CRYSTAL)

Назвіть три неочевидних слова, які найбільш характеризують вашу другу половинку.

Володимир: Життєлюбна, світла, віддана.

Христина: Творчий, активний, ввічливий та дуже добрий душею!

Сукня Wona Concept (салон CRYSTAL)

Чи є у вас спільна мрія? Маленька чи глобальна, але неодмінно спільна.

Володимир: Ймовірніше, не мрія… Важливіше те, що у нас є спільні цінності, погляди на життя. Як і всі щасливі люди, ми мріємо насолоджуватися життям. Чи хочемо ми великий дім, собаку і багато дітей? Мабуть, так, але я не думаю, що це певна ціль чи мрія. Справжня мрія — жити тут і зараз. 

Христина: Звичайно, є. Глобальну поки тримаємо в секреті. А щодо маленьких, то дуже хочемо поїхати до моря та попивати разом на сонечку ігристе. Ми нещодавно заговорили про будинок, тож почали про це теж мріяти та докладати зусиль.

 

Яку спільну подорож плануєте після завершення карантину?

Володимир: Кріс дуже залежна від сонця, а я залежний від подорожей. Тому перша річ, яку ми зробимо, — поїдемо кудись до моря. Вже нетерпець! І взагалі у мене є три кити, на яких тримається щастя людини: робота, кохана людина і можливість подорожувати.

Щойно відмінять карантин, ви побачите Вову і Христину з паспортами у Борисполі чи Жулянах, де нас запитають: «Мета вашої подорожі?»

Христина: Думаю, полетимо кудись на узбережжя Греції. Сіртакі, палюче сонце та келих рожевого вина в обіймах — ось, чого зараз хочеться нам обом!


Photo: Катерина Ніколайчук

Style: Лукерія Покровська

Produсer: Діна Проценко

Образи Христини: CRYSTAL, Київ, Шота Руставелі, 34, тел.: +38(096) 330 33 06

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: