Let’s mix with Metaxa! Про що говорила Злата Огнєвіч із барменом за коктейлем?

Здається, смак незвіданого надихає на нові ідеї та грандіозні плани.

Інколи, а особливо під кінець року, хочеться поділитися з кимось своїми думками та дізнатися щось нове. Наприклад, Злата Огнєвіч, розмовляючи із барменом Олегом Чухно, відкрила для себе незвіданий смак коктейлю на основі грецького автентичного напою Metaxa.

Злато, яку найбільш слушну пораду ти отримала цього року?

Цьогоріч я зрозуміла, що варто віддатися потоку і жити за позицією спостерігача. Не знаю, що буде далі, але мені цікаво, при цьому не бажаю контролювати обставини — просто дякуватиму за все, що до мене приходить.

Чого очікувати фанатам Злати Огнєвіч у 2022-му?

Зараз працюю над новим альбомом, тож наступного року відбудуться релізи нових синглів. Вас чекає дещо цікаве. Також я стала амбасадоркою одного важливого соціального проєкту, тому 2022-й рік обіцяє бути насиченим та дуже продуктивним.

Які треки зараз у твоєму плейлисті?

На повторі новий альбом Adele. Я закохалася в нього з першої ноти! Це справжня жіноча сповідь. Захоплююсь Adele насамперед як сильною та талановитою жінкою: попри все, вона іде вперед, розвивається та радіє цьому життю.

Яку пісню вмикаєш, коли сумно?

Біллі Айліш «When the party’s over».

Коли хочеться танцювати?

Вмикаю улюблений плейлист у Spotify, де зібрані всі новинки чартів і його перші позиції. Обожнюю Lost Frequencies & Calum Scott «Where Are You Now».

Що таке «зіркова хвороба»?

Насправді, зіркова хвороба може статися з будь-ким. Це стосується не тільки публічних та творчих людей. Як на мене, це просто захисна функція особистості, коли в тебе щось болить, коли ти не почуваєшся щасливою і намагаєшся за допомогою зухвалої поведінки або приниження інших виправдати себе. Це тоді, коли звинувачуєш Усесвіт у своїх проблемах, але Всесвіт ні в чому не винен. Йому просто треба дякувати за все, що дає.

Якщо ви, так само, як Злата, в пошуках нових вражень та унікальних смаків, спробуйте власноруч приготувати оригінальні напої на основі Metaxa. Наприклад, коктейль Greek Spritzer або «Грушеву Енеїду». Рецепти залишаємо тут, тож занотовуйте.

Коктейль Greek Spritzer для Злати:

40 мл Metaxa 7*;

40 мл Prosecco;

3 деші персикового біттеру або соку;

20 мл Splash Tonic;

лід;

гарнір — персик, розрізаний навпіл.

Авторський коктейль від бармена-переможця конкурсу Metaxa’s Twelve Олега Чухно «Грушева Енеїда»:

50 мл Metaxa 12*;

25 грушевого кордіалу;

7,5 мл лікеру Luxardo Maraschino;

3 деші горіхового біттеру;

парфум Metaxa 12*;

гарнір — глюкоза на келиху.

Спробуйте і ви, але будьте обережні — смак незвіданого надихає на нові ідеї. Let’s mix with Metaxa!


Фото: Вероніка Монакова

Продюсерка: Діна Проценко

Монтаж: Юлія Берулава

Локація для зйомки: коктейльний бар Fino

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: