Love Story: Валерій Созановський та Леся Матвєєва

Історія кохання Валерія Созановського та Лесі Матвєєвої в ніжній фотосесії спеціально до Дня всіх закоханих!

На Лесі: сережки Waterdrop бренду FREYWILLE з колекції «Посвята Клоду Моне», сукня Monamoon; на Валерієві – сорочка Ami

Січень для редакції JS розпочався з ваших заручин, і ми вже встигли привітати вас особисто! Розкажіть, як було зроблено пропозицію?

Леся:Це дуже смішна історія. У Валери вийшло зробити справжній сюрприз, незважаючи на те, що не спрацював план «А». Спочатку Валера планував зробити все дуже красиво, він продумав деталі сюрпризу до дрібниць і приготував все заздалегідь. Рівно о північ новорічної ночі мала з’явитися каблучка в заповітній коробочці.
Валерій: Але за кілька годин до Нового року у мене підскочив тиск. Позначилися передсвяткові завали на роботі та жорсткі дедлайни. Замість шампанського з олів’є, «насолоджувався» коктейлем з магнезії й ще якихось невідомих для мене препаратів.
Леся: І коли о третій годині ночі, незважаючи на дію дози заспокійливого, Валера дістав звідкись із-під ліжка оксамитову коробочку та встав на коліно — оце був сюрприз-сюрприз! Якщо й можна було зробити пропозицію найнесподіванішим способом, то у нього це вийшло на всі сто.

Коли плануєте весілля? Можна трошки спойлеру, яким воно буде?

Валерій: З цим ми поки не визначилися. Адже для нас весілля – предмет запеклих суперечок: де, коли і як.

На Лесі: сережки FREYWILLE (Waterdrop із колекції «Посвята Клоду Моне»), сукня Monamoon; на Валерієві – сорочка Ami

До того ж ми вітаємо вас з іншою значущою подією очікуванням малюка! Як Валера відреагував на звістку?

Леся: Валера зрадів, бо він цього чекав. Ми обидва дуже хотіли дітей!

Що для вас головне у відносинах, на яких основних «китах» будується сучасна сім’я?

Валерій: Ми ніколи не дозволяємо собі взаємної критики або докорів, дуже легко ставимося до особливостей характеру один одного. Нам не потрібно було притиратися, тому що ми обидва поважаємо особистий простір.

Леся: Ніхто з нас не намагався змінити звички партнера «під себе». І, звичайно ж, вирішальний момент – нам дуже добре разом. Будь-яка справа, будь-яка дрібниця, яку ми робимо удвох, набуває особливого змісту. Як на фантиках «Love is». Любов – це, коли разом ідеш до магазину за продуктами, летиш до Нью-Йорка або тримаєшся за руки просто так. Ми насолоджуємося кожним моментом, що проводимо разом. Фундамент будь-яких відносин — коли вам приємно бути поруч.

На Лесі: браслет FREYWILLE (Spring з колекції «Посвята Вінсенту ван Гогу»), сукня Roland Mouret; на Валерієві – сорочка Joseph

Розкажіть, як ви познайомилися?

Леся: Ми були знайомі давно. Якось виявилося, що Валера читає мої статті на Фейсбуці й коментує їх. Одна з таких палких дискусій переросла в спільний похід «на фалафель».

Валерій: Більше на Фейсбуці ми не зустрічалися. Дотепер наговоритися не можемо. Всі наші дискусії наразі відбуваються офлайні.

У вас більше спільного чи, можливо, ви зійшлися на тому, що ви – протилежності?

Леся: Залежить, під яким кутом подивитися. У нас абсолютно різна робота й життєві історії, і в цьому плані ми стали один для одного величезними і невичерпними джерелами нового досвіду. Валера відкрив для мене смачну та яскраву його частину, яка наповнена подорожами, незвичною їжею, теплом і любов’ю. Нам дуже комфортно разом.

Валерій: З Лесею мій внутрішній дикун врешті-решт олюднився (сміється). А якщо серйозно, то я її дуже люблю. І я навіть ніколи не помічав, що ми різні.

Чоловік, який вміє готувати – мрія. Валера готує вдома? У тебе є улюблена страва в його виконанні?

Леся: Так, лимонний тарт! Це мій улюблений десерт. Коли він його для мене приготував, я остаточно здалася.

На Лесі: піджак Monamoon, на Валерію – костюм Theory, сорочка Massimo Dutti

Є пари, які складають спільні life-lists. Якби ви такий робили, які б пункти ви туди додали?

Леся: У нас є спільні life-list! І на першому місці в ньому – сім’я. Це наша головна цінність. Наш спільний список склався сам собою майже з самого початку відносин. Перші пункти виконані вже давно: з’їсти Том Ям в Таїланді, придбати однакові шапки з оленями, поїсти в кондитерських Парижа.

Валерій: Але наш список безперервно поповнюється, розростається та стає все серйознішим, як бачите. Взагалі, половина нашого життя – це подорожі та осягання чогось нового. Ну і, звичайно ж, є кілька справ, навіть місій, якими ми хочемо змінити цей світ на краще.

На Лесі: сережки FREYWILLE (Waterdrop з колекції «Посвята Вінсенту ван Гогу»), сукня Roland Mouret; на Валерієві – сорочка Joseph

У блозі «Турбота про себе» ти пишеш, що особисті відносини – важливе джерело для внутрішнього ресурсу. Назви, будь ласка, правила здорових відносин у вашій парі.

Леся: Особисті відносини сприяють внутрішньому росту й турботі про себе, якщо вам в них добре і емоційно комфортно. Коли поруч з партнером ви розслаблені й вам не потрібно перевертати телефон дисплеєм донизу. Основні опори для створення ресурсномістких відносин:

Підтримка. Ви, як і ваш партнер, розумієте, що стосунки – це не тільки романтичний вечір з келихом вина в руках, але й відповідальність. Ви можете розраховувати на підтримку, розуміння, мотивацію до розвитку. Відносини для вас – простір, де можна висловлювати свої ідеї та почути зворотний зв’язок, який допоможе рухатися далі.

Повага до особистісних кордонів. Телефон, ноутбук, особисті щоденники і записи ніхто не чіпатиме, поки ви приймаєте душ, щоб дізнатися з ким ви листуєтеся і про що думаєте. Ви проводите час і разом, і окремо, не пред’являючи взаємних претензій із серії «Ти де був?

Особисті відносини сприяють внутрішньому росту й турботі про себе, якщо вам в них добре і емоційно комфортно.

Відсутність критики. Ви не шукаєте мінуси в партнері, як і він у вас. Взаємні претензії не збираються в скарбничку, щоб потім використати їх під час сварки. Якщо вам щось не подобається, це обговорюється без звинувачень «ти поганий, а я гарна», а пропускається крізь призму власних почуттів.

Шанобливе ставлення до проблем коханої людини. Гармонійні стосунки будуються на постійному щирому спілкуванні. Коли ви знаходите час і бажання вислухати і підтримати свою половинку. Коли ви миєте почуття стабільності та впевненості у партнері, майбутнє детально планується, а поставлені цілі легко втілюються в життя.

Особистісний ріст. Це про підтримку партнера в його бажанні навчатися, проходити різні тренінги або психотерапію. Дозвіл робити вибір, розвиватися в тому напрямку, в якому він хоче рости.

Сукня VICEDOMINI

Чи є у вас якесь спільне хобі?

Леся: Так. Їжа та вина! В позаминулому році ми з Валерою відвідували курси сомельє. Це був класний і дуже цікавий досвід. А з приводу їжі – ми постійно куштуємо щось нове. У подорожах і в будь-якій, навіть діловій, поїздці у нас завжди є заздалегідь складений список ресторанів, які ми відвідуємо.

На Лесі: браслети FREYWILLE (Ultra та Ballerina з колекції «Посвята Альфонсу Муха»), сукня Roland Mouret; на Валерієві – сорочка Joseph, брюки Salvatore Ferragamo

Вагітність не заважає вам подорожувати і вести активний спосіб життя?

Леся: Поки доктор дозволяє літати і робити помірні фізичні навантаження, мені нічого не заважає. Я дуже активна людина, рідко нудьгую і сиджу на одному місці.

Сукня VICEDOMINI

Існує такий стереотип, що психологи «читають людей». Не було побоювань, що Леся дізнається про ваші слабкі місця і «прочитає» те, що ви не хотіли б нікому розповідати?

Валерій: У нас вдома є кодове слово, після якого Леся вимикає «режим психолога».

На Лесі: браслети FREYWILLE (Ultra та Ballerina з колекції «Посвята Альфонсу Муха»), сукня Roland Mouret; на Валерієві – сорочка Joseph

Як у вас вийшло так добре порозумітися з Ангеліною та Єгором (Ангеліна і Єгор – діти Лесі, ред.)

Валерій: Не повірите, але у нас є спільні інтереси. Я теж люблю єдинорогів і контр-страйк.

На Лесі: сукня VICEDOMINI, на Валерієві – костюм Theory, сорочка Massimo Dutti

 

 


Photo: Катя Ніколайчук 

Style: Таня Лікаренко

MUA: Ляна Яригіна

Hair: Юля Чеботарьова

Producer: Ліза Пульвас

 

Адреси бутиків:

FREYWILLE, Велика Васильківська, 46

Passage 15, Хрещатик, 15

Helen Marlen Mandarin, Басейна, 6

Monamoon, Воздвиженська, 22


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: