Назад у 50-ті! Витончене мистецтво Анастасії Шевченко

Прима-балерина Національної опери України про театральні залаштунки та балетні міфи у спецпроєкті JS.

Костюм Nadya Dzyak

Команда JS надихнулася витонченістю та жіночністю світських красунь 1950-х років, творчістю фотографів Ірвіна Пенна та Річарда Аведона, а також образом їхньої музи — моделі Довіми. Разом із Анастасією Шевченко, примою-балериною Національної опери України, ми відтворили атмосферу тих часів. Між іншим красуня спростувала міфи про балет і розповіла про особливості цього витонченого виду мистецтва.

Сукня GUDU

Міфи про балет

Думаю, що найпоширеніший міф — харчування балерин. Багато хто думає, що вони на постійних дієтах, але це зовсім не так. Фізичні навантаження ариста можна порівняти із навантаженнями спортсменів, тому харчування повинно бути різноманітним для відновлення організму. Також я велика ласунка і можу потішити себе солоденьким.

Сукня Muse Garden Store

Боді Qollage

Життя поза театром

Люблю образотворче мистецтво, архітектуру та музику. Де б не була, знаходжу місця та музеї, де можна ним насолодитися. Нещодавно відкрила для себе джаз. А ще подобається фотомистецтво і бути героїнею зйомок. Також займаюся йогою і в цьому теж є моя віддушина, а ще це дуже добре для фізичного та емоційного стану.

Сукня ALINA BALYKINA

По той бік балетних вистав

Звичайно, багато чого приховано від глядачів, що бачать гарну дію як результат. Але бути артистом — таки велика праця. Кожній виставі передує неймовірна кількість репетицій та роботи над собою. А кар’єра балерини в середньому триває 20 років. Розуміння того, що часу мало, спонукає дечим жертвувати, аби досягти максимуму за цей період.

Костюм Nadya Dzyak

Мистецтво балету та танець — це вираження емоцій тілом, зрима музика і певною мірою філософія. З кожною виставою ти набуваєш щось нове і відкриваєш у собі незвідані грані.

Сукня Muse Garden Store

Сукня Muse Garden Store

Боді Qollage


Фото: Катерина Ніколайчук

Продюсерка: Діна Проценко

Стиль: thesoulsisters.blog (Марія Сафарян, Олена Сташенко)

Грим: Світлана Кузьмічова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: