Нова світська пара одеситів: love story Савви Лібкіна і Марини Маричевої

Про знайомство, майбутнє весілля та плюси різниці у віці.

Ресторатор Савва Лібкін та його нова обраниця Марина Маричева розповіли JS свою історію кохання, поділилися правилами сімейного життя та подальшими планами.

Історія знайомства

Марина: Я пам’ятаю точну дату, коли ми з Саввою познайомилися. Це було 10 червня 2018 року в Києві на одному вуличному івенті.

Савва: Спочатку ми спілкувалися винятково у справах. Я боявся, відводив очі, соромився, а Марина старанно робила вигляд, ніби вона —першокурсниця. За рік я запросив її в гості до Одеси. Так відбулося наше друге знайомство.

Марина: Потім був довгий період, коли спілкувалися на відстані. Ми існували паралельно і перетиналися лише зрідка, раз у два-три місяці. Але при цьому спостерігали, тримали одне одного в полі зору.

Перший крок

Савва: Тоді у мене ще не було відчуття, що ці стосунки можуть стати по-справжньому серйозними. Однак усе змінилося цьогоріч, коли в січні я запросив Марину погостювати в Одесі довше.

Марина: Цього разу я провела в Одесі три тижні. Точніше, три рази по тижню, адже мені потрібно було постійно повертатися до Києва, де у мене було своє життя і безліч справ.

Савва: Коли ми трохи пожили разом, я почав відчувати, що у нас можуть скластися стосунки.

Пропозиція руки та серця

Марина: А мені тоді не здавалося, що це серйозно. Я відчувала, щось розуміла, але думала, що ці стосунки і далі продовжуватимуться в такому режимі: між Києвом і Одесою.

А після трьох тижнів, що я провела у Савви в гостях, він запропонував мені переїхати до нього. Це було досить несподівано, але я погодилася.

Савва: Усе за класикою: я, як чоловік, проявив ініціативу, тому що побачив у Марині ту дівчину, з якою хочу жити і померти. Я розумію, що це мій останній шлюб, остання любов. Коли запропонував їй переїхати до мене, то отримав у відповідь спокійне «так» — без довгих роздумів і театральних ефектів.

Так само спокійно вона потім погодилася і вийти заміж за мене.

Церемонія розпису та весілля

Марина: Наша церемонія розпису відбудеться 20 квітня, а весілля вирішили зіграти пізніше, коли закінчиться локдаун і можна буде зібрати багато друзів. Може, в Одесі, а може, в Італії. Але зараз не найкращий час.

День розпису ми проведемо в компанії своїх друзів, покатаємося з ними на яхті.

Правила сімейного життя

Савва: Ми досить серйозно підійшли до обговорення правил сімейного життя та цінностей нашої майбутньої родини. Вважаю, що такі речі потрібно проговорювати — прямо і відверто.

Марина: На деякі речі ми з Саввою маємо різні погляди, але при цьому різниця у віці нам зовсім не заважає.

Савва: А мені навіть допомагає! Можливо, саме завдяки нашим відмінностям ми так сильно любимо одне одного.


Фото: Вероніка Монакова

Продюсерка: Діна Проценко

Локація зйомки: ресторан «Дача»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: