Нова світська пара одеситів: love story Савви Лібкіна і Марини Маричевої

Про знайомство, майбутнє весілля та плюси різниці у віці.

Ресторатор Савва Лібкін та його нова обраниця Марина Маричева розповіли JS свою історію кохання, поділилися правилами сімейного життя та подальшими планами.

Історія знайомства

Марина: Я пам’ятаю точну дату, коли ми з Саввою познайомилися. Це було 10 червня 2018 року в Києві на одному вуличному івенті.

Савва: Спочатку ми спілкувалися винятково у справах. Я боявся, відводив очі, соромився, а Марина старанно робила вигляд, ніби вона —першокурсниця. За рік я запросив її в гості до Одеси. Так відбулося наше друге знайомство.

Марина: Потім був довгий період, коли спілкувалися на відстані. Ми існували паралельно і перетиналися лише зрідка, раз у два-три місяці. Але при цьому спостерігали, тримали одне одного в полі зору.

Перший крок

Савва: Тоді у мене ще не було відчуття, що ці стосунки можуть стати по-справжньому серйозними. Однак усе змінилося цьогоріч, коли в січні я запросив Марину погостювати в Одесі довше.

Марина: Цього разу я провела в Одесі три тижні. Точніше, три рази по тижню, адже мені потрібно було постійно повертатися до Києва, де у мене було своє життя і безліч справ.

Савва: Коли ми трохи пожили разом, я почав відчувати, що у нас можуть скластися стосунки.

Пропозиція руки та серця

Марина: А мені тоді не здавалося, що це серйозно. Я відчувала, щось розуміла, але думала, що ці стосунки і далі продовжуватимуться в такому режимі: між Києвом і Одесою.

А після трьох тижнів, що я провела у Савви в гостях, він запропонував мені переїхати до нього. Це було досить несподівано, але я погодилася.

Савва: Усе за класикою: я, як чоловік, проявив ініціативу, тому що побачив у Марині ту дівчину, з якою хочу жити і померти. Я розумію, що це мій останній шлюб, остання любов. Коли запропонував їй переїхати до мене, то отримав у відповідь спокійне «так» — без довгих роздумів і театральних ефектів.

Так само спокійно вона потім погодилася і вийти заміж за мене.

Церемонія розпису та весілля

Марина: Наша церемонія розпису відбудеться 20 квітня, а весілля вирішили зіграти пізніше, коли закінчиться локдаун і можна буде зібрати багато друзів. Може, в Одесі, а може, в Італії. Але зараз не найкращий час.

День розпису ми проведемо в компанії своїх друзів, покатаємося з ними на яхті.

Правила сімейного життя

Савва: Ми досить серйозно підійшли до обговорення правил сімейного життя та цінностей нашої майбутньої родини. Вважаю, що такі речі потрібно проговорювати — прямо і відверто.

Марина: На деякі речі ми з Саввою маємо різні погляди, але при цьому різниця у віці нам зовсім не заважає.

Савва: А мені навіть допомагає! Можливо, саме завдяки нашим відмінностям ми так сильно любимо одне одного.


Фото: Вероніка Монакова

Продюсерка: Діна Проценко

Локація зйомки: ресторан «Дача»

Написати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: