По життю зі спортом: Алла Григор’єва

JS провів день із супермоделлю та concept store спортивного одягу CODE 3A!

Ми провели день із супермоделлю Аллою Григор’євою та concept store спортивного одягу CODE 3A і поговорили про body positive, доречність образів та життя з комфортом.

Про знайомство з CODE 3A

Про відкриття магазину CODE 3A я чула дуже багато. Але знайомство з ним відбулося в день мого народження. Настя, ідейна натхненниця та власниця CODE 3A, з якою ми тоді ще не були особисто знайомі, передала для мене подарунок. Як зараз пам’ятаю, це був неймовірний чорно-блакитний комплект PE Nation і блакитний світшот. Сів комплект ідеально, тож я вирішила приїхати в магазин, щоб ознайомитися з іншими брендами, які представляє CODE 3A. Звичайно, побачивши увесь асортимент, я захотіла все й одразу! Вони привезли до України найкращі бренди спортивного одягу зі всього свiту: PE Nation(Австралiя), MiCHI(Канада), LNDR та Vaara (Великобританiя).

Згодом ми з Настею зустрілися на каву, хотіла познайомитися трохи ближче, адже планувала робити декілька модних проектів для глянцю. А коли JS запропонував зробити спорт-історію, я одразу згадала про Настю. Оскільки в кадрі я просто зобов’язана бути дуже красивою, а CODE 3A ідеально справляється з цим завданням!

Про повсякденний одяг

На кожен день я завжди обираю красивий комфорт! Коли мені хочеться одягнутися елегантно, все одно обираю комфортне вбрання! Можу навіть одягти модний спортивний костюм і побігти по своїх справах.

Про доречність одягу

В мене є правило: лук завжди має відповідати події. Наприклад, зовсім не розумію жінок, які одягають підбори і взагалі занадто чепуряться під час перельотів.

„Підбори в літаку, серйозно? “

Ну це ж як мінімум незручно. Я люблю літати з комфортом! Якщо перельоти тривалі, то одягаю компресійні лосини LNDR. А ще моїм улюбленцем зараз став спортивний костюм від PE Nation – його можна і в супермаркет, і на тренування, і до стоматолога на тривалий прийом.

Про body positive

Тіло — це власність людини, і тільки вона обирає, як з ним поводитися. Якщо вам комфортно в розмірі рlus size і ви почуваєтеся гармонійно — це тільки ваш вибір! Звичайно, головне, щоб рlus size не шкодив здоров’ю. Але, знову ж таки, це особистий вибір! Звичайно, те, що ми вкладемо в себе зараз, ми й отримаємо в 50, 60, 70, 80 років. Гени, звісно, грають важливу роль, але робота над собою і своїм тілом, як на мене, дуже важлива. В здоровому тілі здоровий дух! Проте я ніколи не засуджую людей за їхній зовнішній вигляд і дані. Краще звертати увагу на себе і на власному прикладі показувати, що спорт може бути задоволенням, а харчування може бути збалансованим, повноцінним і смачним!

Про здоровий спосіб життя

Не потрібно сидіти на дієтах! Здорове харчування і спорт — це спосіб життя, а не засіб, щоб влізти в улюблену сукню. Але й дні, коли ви хочете себе побалувати тим, що не входить в ваше поняття «здорового харчування», теж повинні бути. Тоді ви точно будете щасливими та в гармонії з собою!

Про моду

Я не залежу від трендів. Якщо річ модна, але мені не пасує, — точно її не вдягатиму! Головні правила: комфорт, краса і все те, що мені пасує!


 

Photo: Катерина Ніколайчук

MUAH: Ляна Яригіна

Style: CODE 3A (@code3a)

Producer: Ліза Пульвас

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: