Про своє, дівоче: відверта розмова Каті Сільченко з Монро

Напередодні жіночого свята дизайнерка та drag-queen зустрілися в студії, зробили кілька стильних фото й обговорили найзлободенніші теми.

На щастя, Міжнародний жіночий день давно не асоціюється виключно з тюльпанами та подарунками. Це свято про солідарність жінок, їхні права, силу та безмежні можливості. Саме тому JS запросив двох успішних красунь — дизайнерку Катю Сільченко та drag-queen Монро — на святкову фотосесію. Під час зйомки Катя розпитала Монро про її ставлення до фемінізму, б’юті-ритуали, стиль та Girl Power. Вийшла дуже відверта й надихаюча бесіда. 

На Каті та Монро total looks від the COAT by Katya Silchenko

Що для тебе жіночність? Ти справжня жінка в чоловічому тілі, тож, вочевидь, це не про анатомію й загалом не про зовнішність.

Жіночність — це бажання бути собою, справжньою. Не такою, як хочуть бачити інші: родичі, чоловіки, суспільство, а тією, ким ви є. Комфортно на шпильках в образі фатальної жінки? Будь ласка! Є бажання реалізації в сім’ї, поряд із чоловіком або в кар’єрі? Не питання!

Не треба обмежувати себе в емоціях та бажаннях бути різною.

Але й не треба нав’язувати своє бачення всесвіту іншим.

Костюм the COAT by Katya Silchenko

Кажуть, бути слабкою наразі немодно. Але кожній із нас час від часу потрібно вимикати режим «сильної та незалежної». У яких випадках ти дозволяєш собі таку розкіш, як побути слабкою, беззахисною?

Мабуть, коли дуже втомлена. Дуже-дуже. Але це для мене сигнал: треба відпочити. І все буде знову як у «сильної та незалежної».

У наш час суцільного рівноправ’я в кожній дівчині є частинка чоловіка, і навпаки. Розкажи, яке в тебе відсоткове співвідношення жіночих і чоловічих рис та якостей.

Оу. Цікаво. Ну про рівноправ’я ви перебільшили. Це лише на папері чи на словах, але ситуація з кожним роком змінюється на краще. Жінки поступово розуміють, що вони заслуговують на високі посади, на достойну оплату, на те, щоби бути лідером. А щодо співвідношення рис, то, мабуть, 70 на 30. Я люблю кокетувати, фліртувати, бігати на побачення, слухати компліменти, доглядати за собою.

Усе моє життя — це абсолютна творчість заради отримання задоволення.

Але водночас я сильна як морально, так і фізично, досить категорична та впевнено йду до своїх цілей. Зараз проговорила свої риси і зрозуміла, що в сучасному світі межі між жіночим та чоловічим досить відносні.

Найглобальніша жіноча перемога за останнє десятиліття, на твою думку?

Мати можливість реалізації свого потенціалу — у бізнесі, у творчості, у суспільстві. Незалежно від бажання чоловіків.

Жіноча дружба — так чи ні? І чому?

Звісно так!

Це свідомі взаємини між двома людьми, які мають спільні інтереси та цінності.

На жаль, у нашому суспільстві жіночу дружбу найчастіше асоціюють із заздрощами та змаганням, у кого сумка дорожча або чоловік багатший. Але це все від невпевненості та обмеженості у світогляді.

Костюм the COAT by Katya Silchenko

Розкажи про найяскравіший прояв Girl Power у твоєму житті.

Хммм. Подруга залишила перспективного кавалера на вечірці та відвезла мене, сильно підшафе, додому. А потім сиділа та нянчилася зі мною. Ми були молоді та безбашенні. А зараз яскравий приклад Girl Power у тому, що ми з подругами завжди погоджуємо сумісні фото перед публікацією, питаючи одна одну, чи гарно вийшла. Мені-то однаково, а подругам приємно.

Костюм the COAT by Katya Silchenko

Справжня жінка повинна щодня… Назви свої обов’язкові б’юті-ритуали та корисні звички.

Після пробудження пити воду. Це як чистити зуби. Робити гімнастику, і бажано на свіжому повітрі. Ретельно очищати шкіру. До речі, дівчата, міцелярну воду треба змивати! Крем підбирати відповідно до типу шкіри. Змивати мейк перед сном. Обов’язково! Мінімізувати вживання цукру та простих вуглеводів.

Раз на тиждень вимикати соцмережі!

А ще орієнтуватися в сучасних трендах.

Плащ the COAT by Katya Silchenko

Твоє ставлення до фемінізму? І як взагалі ти його розумієш, адже зараз це поняття трактують дуже по-різному.

Щоби ви розуміли, без впливу ідей фемінізму наша розмова навряд чи відбулася років 50 назад у такому ж форматі.

Якби не фемінізм, жінки би сиділи вдома, безкінечно народжували дітей та задовольняли чоловіків.

А зараз ти можеш відкрито заявити про свої бажання та втілювати їх у життя. Це ж круто!

І, звісно ж, кілька слів про моду. Як наразі охарактеризуєш свій стиль? І як він змінився за останню декаду?

Зараз це зручний casual. Такий собі мінімалістичний поху*зм, тобто мінімум моди, максимум свого стилю й пофіг на те, що подумають інші. Я — за натуральні тканини, комфорт та розумне споживання. І якщо раніше без каблів та блискіток не уявляла свій образ, то зараз спокійно виходжу в люди в кросівках та оверсайзі.

Для мене мода вже давно вид мистецтва, яке надихає.

На Каті та Монро total looks від the COAT by Katya Silchenko


Photo: Ксенія Каргіна, Вероніка Монакова

Style: Тетяна Немченко

Producer: Анна Ганопольська

Образи героїнь: the COAT by Katya Silchenko

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: