Прогулянка дейтінг-локаціями Парижа з Іреною Карпою

І поради письменниці, де саме зустріти класного чоловіка в найромантичнішому місті світу.

Днями видавництво #книголав за підтримки JetSetter.ua видало нову книжку Ірени Карпи «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете», що є своєрідним посібником для дівчат, які знаходяться в активному пошуку чоловіка мрії. 

На нашій вечірці з нагоди презентації у межах Кураж х Yakaboo був повний солдаут, тож книга вже розпочала свій шлях до статусу бестселлера. А ми тим часом бажаємо вам приємного читання й ділимося нашою ексклюзивною фотосесією з Карпою в головній ролі, що була знята в Парижі напередодні релізу. 

сукня HOCHUSEBETAKOE

А на додачу — не менш ексклюзивний гід паризькими локаціями, де ви можете зустріти того самого, єдиного. Ірена рекомендує, тож беріть до уваги! 

Як не дивно, в Тіндері

 

Як не дивно, парижанки ним теж ним не гребують. Чим у кращому районі ти знаходишся, тим, згідно геолокації, цікавіший підтягнеться контингент.

Одна знайома, приїхавши в Париж на вихідні відсвяткувати 30-річчя, так і залишилася жити тут.

А її «симпатичний чувак із Тіндера» для «повечеряти і випити» став законним чоловіком. Ну і на крайняк, можна порозважатися побаченнями.

Сукня NADYA DZYAK

Скандал-шок-сенсація – у свінгер-клубі

 

У Парижі до Masque, Marquise, Taken ходять дуже навіть молоді і красиві. А немолоді і багаті ходять у пафосний Chandelle, де склянка води коштує 15 євро. Дивіться самі – експірієнс не для кожної, але принаймні зразу видно мужика in action.

Сукня HOCHUSEBETAKOE

В нормальному (вертикальному) барі

 

Дуже живі і шумні – всі, що Avant comptoir на Сен-Жермені. Красивий і з суперкоктейлями – Presciption, там же. Старомодний і милий – Le Fumoir. Вишуканий – Bar de Bristol. Під настрій!

Під час вигулу собак у саду Tuileries

 

Є там такий клаптик землі біля музею Arts Décoratifs. Чоловік із собакою – точно місцевий (чи експат) і ви зразу бачите, який у нього характер (собака схожа на господаря, хе-хе).

На ринку

 

Ніде так просто не завязується смол-ток в Парижі, як у черзі за устрицями чи свіжою зеленню на ранковому базарі. Ставайте в чергу за симпатичним челом і питайте його, з чим він готуватиме свій шпинат чи морського чорта.

Жакет Inside U

Під школою

 

Це якщо і ви, і потенційний мен розлучені і чекаєте там кожен своїх дітей.

На паризьких «пляжах»

 

Ці шезлонги на березі Сени біля барів-кораблів з огидними аперолями й мохіто (не беріть ніколи коктейль, ліпше просто вино) ще довго стоятимуть. Приходьте з книжкою чи без книжки.

Говоріть з людьми – не переживайте.

Питайте на крайняк, як пройти в бібліотеку: пара склянок полегшить комунікацію.

На руф-топах

 

Якщо нормальне фенсі-місце з дрес-кодом, можна спокійно вдягати наше українське «всьо-лучшеє сразу» і не почуватися over dressed під прицілом не завше доброзичливих місцевих тьоть.

Рекомендую вигулювати кабли і сукні на нещодавно відкритому руфтопі Crillon, наприклад.

Ну чи гугліть найближчий до вас красивий руфтоп імені «тен бест руфтоп плейсез ін Періс». Ідеально, звісно, вийти в світ в Automobile Club de France, але треба мати членство клубу.

В Люксембурзькому парку

 

Мило, розслаблено, з книжкою чи пляшкою просеко, закинувши ноги на табурет, відкинувшись у шезлонгу. (Попросіть у нього табурет чи шезлонг, що там буде ближче стояти). Чи влаштувати пікнік на одному з двох «дозволених газонів». Поряд є маленькі та великі кінотеатри – «згадайте» про класний фільм, який от-от почнеться, а після нього і на вечерю можна.

сукня: MAISON D’ANGELANN; фото: Оксана Гудименко-Жиру & сукня: MAISON D’ANGELANN; фото: Оксана Гудименко-Жиру

Сукня MAISON D’ANGELANN

В гарних ресторанах

 

Я там познайомилася зі своїм меном життя. У Miss Ko. Більше якось туди не заглядала – але ви зайдіть, раптом нових підвезли.

 

На Брокантах

 

Вінтажні ринки – це завжди весело й цікаво. Можна спитати його думку про оту-он зелену лампу чи клишоногий стілець, на якому ще Людовік ХІV гарцював.

В клубі бігунів для експатів

 

Так-так, є в нас такі групи симпатичних новозеландців, канадійців та інших австралійців, що ненавидять паризьку каву і люблять англійську мову. Сама до таких приєднаюся – душу відведу.

 

У нічному клубі штибу славнозвісного Castel, куди ходить Беґбедер

 

Можна і в Silencio,  і на кораблик peniche du Pont Neuf чи Mademoiselle Mouche на потанцювати. Manko, Azur, Pastel, Chez Mila… А як потягне геть у сторону егегей східноєвропейського – ідіть у Rasputine, прости Господи.

Жакет Inside U, сумка GRIE

сукня: NADYA DZYAK; фото: Оксана Гудименко-Жиру

сукня: NADYA DZYAK; фото: Оксана Гудименко-Жиру

сукня: MAISON D’ANGELANN; фото: Оксана Гудименко-Жиру

сукня: MAISON D’ANGELANN; фото: Оксана Гудименко-Жиру

сукня: MAISON D’ANGELANN; фото: Оксана Гудименко-Жиру

фото: Оксана Гудименко-Жиру

Сукня: HOCHUSEBETAKOE

Сукня: HOCHUSEBETAKOE; фото: Вероніка Монакова

 


Photo: Оксана Гудименко-Жиру, Вероніка Монакова

MUA: Саша Лебідь, Ляна Яригіна 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: