Родина П’ятових: сімейні цінності в сучасному світі

Про кохання, дітей, нянь та спорт — відверто Андрій і Юлія П’ятові.

Велика родина Андрія і Юлії П’ятових — справжній приклад для наслідування, адже всі вони готові заради одне одного на все. У спільному проекті JS та Polo Ralph Lauren ми поговорили з Юлею й Андрієм про їхню історію кохання, виховання дітей і традиції, а також дізналися, хто «головний» у родині відомого футболіста!

Одяг та аксесуари Polo Ralph Lauren

Про знайомство з Андрієм

Я займалася аеробікою в спортклубі, де проходили в той час зимові збори команди Андрія.

„Це зараз футболістів узимку відправляють до Туреччини, а тоді все було набагато простіше. “

Їхня команда займалася із моїм тренером, й одного разу нас із дівчатами як гімнасток попросили допомогти провести заняття для хлопців. Але тоді ми познайомилися лише номінально. А потім я вперше в житті пішла в нічний клуб на дискотеку та побачила знайоме обличчя. Ми подружилися, а згодом наші почуття виросли в прекрасну сім’ю. У нас не було кохання з першого погляду, нам просто здавалося, що ми знайомі багато років та довіряємо один одному, як нікому іншому. Найцікавіше, що тоді я була з подружкою, а Андрій із другом. І цей друг досі близька для нас людина та хрещений батько наших дітей.

Одяг та аксесуари Polo Ralph Lauren

Про засади виховання

Найголовніше, що ми намагаємося виховати в дітях, — це повага. Повага до нас, інших людей, навколишнього світу та природи. Ми хочемо, щоби вони вміли цінувати те, що в них є. Безумовно, ми вчимо їх прагнути до кращого, але завжди пам’ятати про те, що мета не виправдовує засоби. Ми вчимо їх, що найкраще можна отримати, лише заслуживши його своїми вчинками та діями. Безкоштовний сир буває лише в мишоловці. Для нас важливо, аби вони розуміли, що, незважаючи на родину, яка завжди їх підтримає, вони завжди повинні нести відповідальність за себе.

Одяг та аксесуари Polo Ralph Lauren

„На жаль, зараз повага в дітей до старших — рідкість. “

Повага — якість, яку в сучасному світі можна лише виховати, бо це вже не модно. Не розумію, наприклад, звичку звертатися до сторонніх дорослих на «ти». У нас у родині так неприпустимо. Звичайно, якщо лише сама людина не попросила звертатися до неї подібним чином. Ще один базовий принцип — родина найважливіша за все. Що би не трапилося, потрібно триматися одне за одного. Друзі, школа — це все чудово, але вони минають, а ось сестри, брат, батьки — назавжди.

Одяг та аксесуари Polo Ralph Lauren

Про дитячі гуртки

Ми обожнюємо нашу школу, адже вона дозволяє як вчитися, так і розвиватися творчо. Дарина, найстарша, займається акторською майстерністю, танцями, дуже захоплюється дизайном одягу. Даша дуже швидко захоплюється новим, але так само швидко і втрачає інтерес. Тому поки не зрозуміло, що саме «її» історія. Мілана, середня, дуже скромна та не завжди вірить у свої сили. Раніше вона займалася гімнастикою та чірлідерством, але вже з цього року піде на акторську майстерність. Майя, найменша з дівчаток, теж ходила на гімнастику, а в цьому році ми записали її ще й на танці.

Одяг та аксесуари Polo Ralph Lauren

Про «головного» в родині

У нашій родині немає такого поняття. Чоловік дуже покладається на мене в усьому, що стосується дітей. Він дотримується тієї моделі виховання, яку вибудовую я. Адже Андрій постійно в роз’їздах, а я проводжу з дітьми багато часу. Але якщо він із чимось не згоден, ми обговорюємо це і приходимо до спільного знаменника. Звичайно, коли ми народили Дашу, досвіду не було та виникали взаємні питання. Але зараз ми настільки синхронізувалися, що підсвідомо розуміємо, коли промовчати, а коли підтримати один одного.

Одяг та аксесуари Polo Ralph Lauren

Одяг та аксесуари Polo Ralph Lauren

Про сімейні традиції

Для нас немає певних свят. Свято — це коли всім вдається зібратися разом та відмінно провести час. Кожні вихідні ми намагаємося виїжджати на дачу й там традиційно варимо дачний сімейний суп із пельменями (посміхається). Діти його просто обожнюють. А якщо ми їдемо відпочивати, то обов’язково в повному складі. Часто батьки залишають найменших дітей на бабусь, але я вважаю, що це неправильно.

Одяг та аксесуари Polo Ralph Lauren

Про няню

У нас няня-чарівниця. Прямо як Мері Поппінс. Ми ще «на березі» обговорили, що її функція — допомагати мені з дітками, а не навпаки. Зараз я часто бачу, що діти ростуть із нянями, а мам бачать лише вечорами. У нас такого немає. Я народжувала дітей для себе, а не для няні. Я люблю їх і не хочу пропустити щось важливе в їхньому житті.

Одяг та аксесуари Polo Ralph Lauren

Про красу

Я дуже критично ставлюся до себе. Після чотирьох дітей потрібно працювати вчетверо більше, щоби виглядати гарно. Тим паче що я з дитинства була в гімнастиці і для мене звично бачити тіло спортивним та підтягнутим. Так що зараз доводиться багато займатися та стежити за собою. Прийти у форму дуже складно, особливо на ГВ, коли кілограми просто не хочуть полишати. Усе ж таки сподіваюся, що вже за рік я приведу себе до ладу! Адже головний секрет краси — це шалене бажання жінки бути красивою.

Одяг та аксесуари Polo Ralph Lauren

 


 

Photo: Катя Ніколайчук

Style: Катерина Черняк

MUA & Hair: Віталія

Producer: Ліза Пульвас

 

Адреси бутиків:

Polo Ralph Lauren, Ocean Plaza, Київ, вул. Антоновича, 176, т. 044 501 81 00

Polo Ralph Lauren, Sky Mall, Київ, просп. Генерала Ватутіна, 2т, т. 044 501 81 20

Polo Ralph Lauren, Gulliver, Київ, площа Спортивна, 1a, т. 044 501 81 10

Polo Ralph Lauren, дитячий корнер в ЦУМ, вул. Хрещатик, 38, т. 044 501 81 30

Instagram:

@kameronfashion

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: