Сімейні цінності клану Алієвих

Усе про правила життя відомої родини.

У спільному спецпроекті JS та ресторану Fabius ми зустрілися з прекрасними жінками та маленькими чоловіками родини Алієвих і дізналися все про сімейну ієрархію, виховання дітей та родинні секрети краси.

У нашій сім’ї беззаперечно є головна людина, і це, як не дивно, мама. Ніхто у світі не знає, скільки років нашій улюбленій Шовкят, проте протягом усього нашого життя і вона сама, і її роль у нашому житті не змінилися.

Мама завжди передувала моді, а деякі сучасні beauty-правила були основою її догляду ще 20 років тому. Маючи велику родину, Шовкят завжди вставала ще до світанку та починала готувати всім нам сніданок, а також займатися іншими домашніми справами. Оскільки наша рідна східна кухня достатньо жирна та насичена вуглеводами, одного разу мама перестала їсти після другої години дня. І лише декілька років тому японці підтвердили та обґрунтували користь режиму 8/16. А мама живе так уже добру половину життя! Не дивно, що зараз, коли ми виходимо всі разом — я, Нателла та мама, — зі спини нас усі приймають за трьох сестер.

„До того ж Шовкят ще й неймовірна фешіоніста. “

Водночас готувати мама не перестала. Вона не їла після другої, але ввечері на столі завжди була щойно приготована вечеря, а вдень — смачний обід. Такій витримці можна лише позаздрити. Та й підхід до спорту в мами був завжди серйозний. Раніше вона займалася п’ять разів на тиждень. Її тренер, Валерія Версальська, жартувала, що в неї немає стільки часу тренувати маму, і тепер вона займається «всього» три рази на тиждень. Цікаво, що форму їй допомагає тримати сама лише розтяжка, адже ніякі силові чи інші тренування Шовкят не робить.

Одна з наших головних сімейних традицій — спільні вечері. У нас є свої улюблені місця, зокрема затишний родинний ресторан Fabius, де наші дівчатка збираються всі разом та обмінюються останніми новинами.

„Раніше, коли Нателла та Соня жили в Києві, було ще краще, але тепер ми виходимо в онлайн-конференції та продовжуємо багато спілкуватися. “

З Нателлою в нас різниця у два роки, і так вийшло, що й між нашими доньками також лише декілька років різниці. Вони так само, як і ми, різні. Тут не може не сказатися і знак зодіаку, і просто особливості характеру, але те, що нас скріплює, як клей, — це наша сім’я.

Сім’я для нас — це все. Це основа основ нашого життя, найближчі люди та найкращі друзі. Я щаслива, що (не без допомоги бабусі, звісно) ми з Нателлою змогли передати ці основи новому поколінню, нашим дітям. Нещодавно Софія, дуже самостійна й незалежна дівчинка, підійшла до Шовкят і сказала, що повністю розуміє її та розділяє її цінності. Це чи не найкращий подарунок для бабусі! Адже нас виховувала саме вона. Наше життя будувалося на трьох китах: режим, емоційна відвертість та повага до старших. Весь наш час був розписаний на важливі справи та заняття, ми завжди могли поділитися своїми проблемами та переживаннями, поплакати, отримати підтримку. Але все це в межах безперечної поваги до мами та батька. Мама вклала в нас усю свою любов та увагу, займаючись нашим вихованням, адже батько завжди дуже багато працював. Але і його коханням і увагою ми не були обділені.

Цікаве непорозуміння вийшло в нас з іменами моїх синів. Я завжди мріяла назвати старшого сина Вагіфом — на честь свого батька, але народився блакитноокий та світленький хлопчик. А молодшого назвали Аркадієм — на честь мого чоловіка, проте саме він вийшов вилитий Вагіф. Вийшла повна плутанина з іменами, й усі наші родичі жартують, що необхідно поміняти їх місцями, аби відновити баланс у природі.

Fabius, Київ, Столичне шосе, 70

+38 (050) 324-40-46

+38 (067) 632-84-17

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: