Сімейні цінності клану Алієвих

Усе про правила життя відомої родини.

У спільному спецпроекті JS та ресторану Fabius ми зустрілися з прекрасними жінками та маленькими чоловіками родини Алієвих і дізналися все про сімейну ієрархію, виховання дітей та родинні секрети краси.

У нашій сім’ї беззаперечно є головна людина, і це, як не дивно, мама. Ніхто у світі не знає, скільки років нашій улюбленій Шовкят, проте протягом усього нашого життя і вона сама, і її роль у нашому житті не змінилися.

Мама завжди передувала моді, а деякі сучасні beauty-правила були основою її догляду ще 20 років тому. Маючи велику родину, Шовкят завжди вставала ще до світанку та починала готувати всім нам сніданок, а також займатися іншими домашніми справами. Оскільки наша рідна східна кухня достатньо жирна та насичена вуглеводами, одного разу мама перестала їсти після другої години дня. І лише декілька років тому японці підтвердили та обґрунтували користь режиму 8/16. А мама живе так уже добру половину життя! Не дивно, що зараз, коли ми виходимо всі разом — я, Нателла та мама, — зі спини нас усі приймають за трьох сестер.

„ До того ж Шовкят ще й неймовірна фешіоніста. “

Водночас готувати мама не перестала. Вона не їла після другої, але ввечері на столі завжди була щойно приготована вечеря, а вдень — смачний обід. Такій витримці можна лише позаздрити. Та й підхід до спорту в мами був завжди серйозний. Раніше вона займалася п’ять разів на тиждень. Її тренер, Валерія Версальська, жартувала, що в неї немає стільки часу тренувати маму, і тепер вона займається «всього» три рази на тиждень. Цікаво, що форму їй допомагає тримати сама лише розтяжка, адже ніякі силові чи інші тренування Шовкят не робить.

Одна з наших головних сімейних традицій — спільні вечері. У нас є свої улюблені місця, зокрема затишний родинний ресторан Fabius, де наші дівчатка збираються всі разом та обмінюються останніми новинами.

„ Раніше, коли Нателла та Соня жили в Києві, було ще краще, але тепер ми виходимо в онлайн-конференції та продовжуємо багато спілкуватися. “

З Нателлою в нас різниця у два роки, і так вийшло, що й між нашими доньками також лише декілька років різниці. Вони так само, як і ми, різні. Тут не може не сказатися і знак зодіаку, і просто особливості характеру, але те, що нас скріплює, як клей, — це наша сім’я.

Сім’я для нас — це все. Це основа основ нашого життя, найближчі люди та найкращі друзі. Я щаслива, що (не без допомоги бабусі, звісно) ми з Нателлою змогли передати ці основи новому поколінню, нашим дітям. Нещодавно Софія, дуже самостійна й незалежна дівчинка, підійшла до Шовкят і сказала, що повністю розуміє її та розділяє її цінності. Це чи не найкращий подарунок для бабусі! Адже нас виховувала саме вона. Наше життя будувалося на трьох китах: режим, емоційна відвертість та повага до старших. Весь наш час був розписаний на важливі справи та заняття, ми завжди могли поділитися своїми проблемами та переживаннями, поплакати, отримати підтримку. Але все це в межах безперечної поваги до мами та батька. Мама вклала в нас усю свою любов та увагу, займаючись нашим вихованням, адже батько завжди дуже багато працював. Але і його коханням і увагою ми не були обділені.

Цікаве непорозуміння вийшло в нас з іменами моїх синів. Я завжди мріяла назвати старшого сина Вагіфом — на честь свого батька, але народився блакитноокий та світленький хлопчик. А молодшого назвали Аркадієм — на честь мого чоловіка, проте саме він вийшов вилитий Вагіф. Вийшла повна плутанина з іменами, й усі наші родичі жартують, що необхідно поміняти їх місцями, аби відновити баланс у природі.

Fabius, Київ, Столичне шосе, 70

+38 (050) 324-40-46

+38 (067) 632-84-17

Написати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: