«SОЖ» від Smartass: як поєднувати веселощі та спорт

Поговорили із засновниками та клієнтами спортклубу з унікальною концепцією «SОЖ» про тренування, корисні звички та задоволення.

Тренд на здоровий спосіб життя досяг свого піку, але разом із тим більшість його адептів перетворилися на заручників жорсткого режиму та всіляких обмежень. На щастя, з’явився клуб Smartass і змінив наше життя назавжди. Його без перебільшень геніальна концепція «SОЖ» («Smartass образ жизни») дозволяє бути здоровим, веселим і насолоджуватися усіма радощами життя в компанії однодумців. Що це таке і як воно працює – у нашому спортивно-позитивному спецпроєкті.

Катерина Кузьменко

співзасновниця та ідейна натхненниця Smartass

Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг 

Ми у Smartass давно використовуємо абревіатуру «SОЖ» («Smartass образ жизни»). Це коли ви із задоволенням займаєтесь спортом, слідкуєте за харчуванням і можете дозволити собі випити келих вина з друзями. У мене є кілька знайомих, які ведуть виключно здоровий спосіб життя. З ними невесело, адже коли людина на чомусь зациклена, вона створює ауру напруги навколо себе. Є й інші знайомі, які, навпаки, занадто розслаблені й страждають через зайву вагу та відсутність руху.

«SОЖ» — це здоровий баланс. Моя формула: 90% тижня я добре харчуюся, висипаюся, займаюся спортом, а 10% відвожу на guilty pleasures: вечірки і алкоголь.

Моєї формули легко дотримуватися в Smartass Kitchen & Bar, де всі страви та напої готуються без білого цукру та рафінованих продуктів. Те ж саме стосується бару. У нас широкий вибір органічних вин і авторських коктейлів.

Спорт — задоволення чи необхідність?

100% задоволення! Сьогодні, наприклад, була на ранковому тренуванні Games, там грала запальна мелодія The White Stripes — Seven Nation Army. Тренер увімкнула режим рудо-синього світла, я штовхала пліобокс, здавалося, ніби я в кліпі. Кач неймовірний!

 

Дмитро Дубілет

міністр Кабінету міністрів, співзасновник Smartass

Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг 

Останнім часом не дуже вдається зберігати баланс через нову посаду. І якщо під розвагами розуміти мою роботу, то наразі вона переважає. Займаюсь спортом тоді, коли можу, а не коли це потрібно.

Спорт — 1-2 рази на тиждень, а робота — 15 годин на день.

Але я працюю над тим, щоб змінити це співвідношення.

Чому саме Smartass? 

Мені друзі казали, що це дуже класний клуб (сміється). Smartass — чи не єдине місце, де ти можеш займатися спортом і отримувати від цього задоволення.

Алла Григор’єва

модель

Спорт — задоволення чи необхідність?

Спорт — це і задоволення, і необхідність! Задоволення, оскільки відбувається стимуляція гормонів: дофаміну, ендорфіну та серотоніну, які в народі називають гормонами щастя. А необхідність, тому що правильний спорт і фізичне навантаження вирішують купу проблем і завдань, пов’язаних зі здоров’ям.

Про «відпрацювання», якщо дозволили собі зайвого/шкідливого

Оскільки я намагаюся займатися систематично, то мені й відпрацьовувати не доводиться: через це організм має хороший обмін речовин. У мене збалансоване харчування, але якщо я хочу дозволити собі щось не зовсім корисне, то я не думаю про те, куди і в які місця відкладеться цей продукт. У той момент для мене це задоволення – отримала його і забула!

Олег Гороховський

співзасновник monobank, співзасновник Smartass

Про «відпрацювання», якщо дозволили собі зайвого/шкідливого

Я відпрацьовую, але здебільшого інтелектуально. Головний вид активності, який спалює найбільше калорій, — це інтелектуальна робота. Якщо я дозволив собі зайвого, то наступного дня я інтенсивно працюю розумом.

Чому саме Smartass?

Наскільки мені відомо, Smartass — не про «розумну дупу» (сміється). Це спорт-клуб для тих, хто хоче вести здоровий спосіб життя і водночас отримувати задоволення.

Кароліна Ашіон

телеведуча

Про «відпрацювання», якщо дозволили собі зайвого/шкідливого

О, так, я відпрацьовую! В мережі купа мотивуючих відео! В них багато лайки, але це прекрасний стимул підняти свою дупу і пітніти, пітніти, пітніти…

Скажу коротко – краще пітніти в залі, ніж потім плакати від свого зображення в дзеркалі.

Чому саме Smartass?

Бо в ньому є якась правильна енергія. І мені подобаються цінності його власників. Це не просто про спорт – це ще й про нові спортивні (і не тільки) сенси.

Андрій Федорів

підприємець і маркетолог

Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг 

40% мого життя — веселе, а решта — здорове.

Про спортивний графік 

Зараз я трішки взявся за розум. Якщо йдеться про активні тренування, то приблизно тричі на тиждень, якщо про різні види активностей, то більше. Я починаючий «зожник».

Анна Ганопольська

керуюча партнерка JetSetter.ua 

Про ставлення до алкоголю та розваг

Я ж справжній «світський хронік»! І не лише за покликанням, але й за культурою споживання алкогольних напоїв.

Яка ж світська бесіда без келиха?! За 10 років керування JetSetter.ua мені вдалося знайти свій ліміт і чітко його дотримуватися.

Іноді влаштовую детокс: наприклад, після бурхливих новорічних свят утримувалась понад місяць без жодних ознак абстинентного синдрому. А нещодавно знову повернулася до улюбленого вина, адже, окрім того, що воно рятує від не дуже цікавих заходів, ще й від коронавірусу захищає.

 

Спорт — задоволення чи необхідність?

Спорт – своєрідний відпочинок, концентрація на механічних рухах та відчуттях у м’язах неабияк розвантажують голову. Окрема пристрасть – танці.  Ритм, музика, грація, гра, посмішка, мммм… Просто зараз подзвонила своєму партнеру та призначила заняття.

Михайло Рогальський

співзасновник monobank,  співзасновник Smartass

Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг 

Я намагаюся збалансовано підходити і до тренувань, і до розваг. Я рідко коли гуляю два вечори поспіль. Після активної «гульки» мене мучить совість, тож наступного тижня я активніше займаюсь. А більше, звичайно, спорту, бо це ж інтерв’ю (сміється).

Спорт — задоволення чи необхідність?

Це необхідність. Я не увійшов у дзен, щоб отримувати від нього задоволення.

Вікторія Тігіпко

засновниця та керуюча партнерка венчурного фонду TA Ventures, засновниця закритого клубу приватних інвесторів iClub, співзасновниця ком’юніті для жінок-керівників в IT і tech-бізнесі WTECH

Про спортивний графік 

Коли не подорожую, то щодня. Але якщо я не посплю 7 годин, у спортзал не побіжу. Повноцінний сон у пріоритеті.

Чому саме Smartass?

Мені подобаються люди, які створили Smartass: у них правильні цінності. Вони не просто розповідають, а й самі цим займаються. Тому їхня діяльність більше нагадує культуру, ніж просто бізнес.

«Дайош» Smartass у всіх містах України!

Юрій Голик

радник прем’єр-міністра, співзасновник Smartass

Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг 

Спорт щоранку, крім неділі, а з алкоголю — лише якісне червоне або біле вино. Спорту в житті — дуже багато, алкоголю — дуже мало. Чим більше тренуєшся, тим фізично менше ти можеш вживати спиртне. Воно стає бридким.

Про спортивний графік 

Від 5 до 10 км бігу й 1-2 км плавання щодня, крім неділі.

Аліса Купер

засновниця кулінарної школи «Сковорода»

Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг 

Хто сказав, що у мене нездорові розваги (сміється)? Справа в тому, що у будь-якій класній і ефективній системі є маленьке місце на «побешкетувати». Якщо ми не можемо дозволити собі бешкетування, то перетворюємося на складних дорослих. Графіки, тайм-менеджменти, дедлайни… А де ж заповітне «юхууу»?

Про «відпрацювання», якщо дозволили собі зайвого/шкідливого

Я нічого собі не забороняю. Не можна ні сварити, ні карати себе за їжу.

Моя філософія їжі полягає в тому, що вона — друг, а не ворог.

Загалом вважаю, що їжа, яку ми готуємо вдома, — це наш кайф, наші родинні традиції. Ми збираємося за столом, щоб, насамперед, поспілкуватися. А готуємо ЛИШЕ із задоволенням, адже їжа — це легкий спосіб сказати близьким, що любиш їх.

Віктор Глущенко

директор Smartass

 

Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг 

Ми винайшли «SОЖ», тож дотримуватися здорового співвідношення легко! Я не прагну стати здоровенним конем, щоб біцепс рвав рукав сорочки, а просто хочу добре виглядати. Не збираюся випивати всі запаси просекко в нашому ресторані, а просто хочу кілька келихів для гарного настрою на вечірці. 50 на 50. Все в балансі!

 

Чому саме Smartass?

Достатньо сходити на кілька тренувань в Smartass, щоб зрозуміти, що ви взагалі до цього не жили, а не просто не знали, якими можуть бути тренування.

Музика пробуджує такі почуття, що мурахи біжать по шкірі – і ви такий відразу: «Ууууух, виявляється, ось як воно може бути!»

Я знаю, про що говорю, адже ми з Катериною регулярно ходимо по інших клубах, щоб тримати руку на пульсі. Загальна атмосфера у нас відрізняється разюче. І тренери вищі на голову.

 


 

Photo: Олена Котик 

MUH: Христина Каліфіцька

Style: Ірина Козак 

Придбати худі та футболки з капсульної колекції Smartass, як у героїв зйомки, можна на рецепції клубу (Київ, Жилянська, 41А) або в Інстаграм-акаунті Smartass. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: