Тренд на здоровий спосіб життя досяг свого піку, але разом із тим більшість його адептів перетворилися на заручників жорсткого режиму та всіляких обмежень. На щастя, з’явився клуб Smartass і змінив наше життя назавжди. Його без перебільшень геніальна концепція «SОЖ» («Smartass образ жизни») дозволяє бути здоровим, веселим і насолоджуватися усіма радощами життя в компанії однодумців. Що це таке і як воно працює – у нашому спортивно-позитивному спецпроєкті.
Катерина Кузьменко
співзасновниця та ідейна натхненниця Smartass
Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг
Ми у Smartass давно використовуємо абревіатуру «SОЖ» («Smartass образ жизни»). Це коли ви із задоволенням займаєтесь спортом, слідкуєте за харчуванням і можете дозволити собі випити келих вина з друзями. У мене є кілька знайомих, які ведуть виключно здоровий спосіб життя. З ними невесело, адже коли людина на чомусь зациклена, вона створює ауру напруги навколо себе. Є й інші знайомі, які, навпаки, занадто розслаблені й страждають через зайву вагу та відсутність руху.
«SОЖ» — це здоровий баланс. Моя формула: 90% тижня я добре харчуюся, висипаюся, займаюся спортом, а 10% відвожу на guilty pleasures: вечірки і алкоголь.
Моєї формули легко дотримуватися в Smartass Kitchen & Bar, де всі страви та напої готуються без білого цукру та рафінованих продуктів. Те ж саме стосується бару. У нас широкий вибір органічних вин і авторських коктейлів.
Спорт — задоволення чи необхідність?
100% задоволення! Сьогодні, наприклад, була на ранковому тренуванні Games, там грала запальна мелодія The White Stripes — Seven Nation Army. Тренер увімкнула режим рудо-синього світла, я штовхала пліобокс, здавалося, ніби я в кліпі. Кач неймовірний!
Дмитро Дубілет
міністр Кабінету міністрів, співзасновник Smartass
Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг
Останнім часом не дуже вдається зберігати баланс через нову посаду. І якщо під розвагами розуміти мою роботу, то наразі вона переважає. Займаюсь спортом тоді, коли можу, а не коли це потрібно.
Спорт — 1-2 рази на тиждень, а робота — 15 годин на день.
Але я працюю над тим, щоб змінити це співвідношення.
Чому саме Smartass?
Мені друзі казали, що це дуже класний клуб (сміється). Smartass — чи не єдине місце, де ти можеш займатися спортом і отримувати від цього задоволення.
Алла Григор’єва
модель
Спорт — задоволення чи необхідність?
Спорт — це і задоволення, і необхідність! Задоволення, оскільки відбувається стимуляція гормонів: дофаміну, ендорфіну та серотоніну, які в народі називають гормонами щастя. А необхідність, тому що правильний спорт і фізичне навантаження вирішують купу проблем і завдань, пов’язаних зі здоров’ям.
Про «відпрацювання», якщо дозволили собі зайвого/шкідливого
Оскільки я намагаюся займатися систематично, то мені й відпрацьовувати не доводиться: через це організм має хороший обмін речовин. У мене збалансоване харчування, але якщо я хочу дозволити собі щось не зовсім корисне, то я не думаю про те, куди і в які місця відкладеться цей продукт. У той момент для мене це задоволення – отримала його і забула!
Олег Гороховський
співзасновник monobank, співзасновник Smartass
Про «відпрацювання», якщо дозволили собі зайвого/шкідливого
Я відпрацьовую, але здебільшого інтелектуально. Головний вид активності, який спалює найбільше калорій, — це інтелектуальна робота. Якщо я дозволив собі зайвого, то наступного дня я інтенсивно працюю розумом.
Чому саме Smartass?
Наскільки мені відомо, Smartass — не про «розумну дупу» (сміється). Це спорт-клуб для тих, хто хоче вести здоровий спосіб життя і водночас отримувати задоволення.
Кароліна Ашіон
телеведуча
Про «відпрацювання», якщо дозволили собі зайвого/шкідливого
О, так, я відпрацьовую! В мережі купа мотивуючих відео! В них багато лайки, але це прекрасний стимул підняти свою дупу і пітніти, пітніти, пітніти…
Скажу коротко – краще пітніти в залі, ніж потім плакати від свого зображення в дзеркалі.
Чому саме Smartass?
Бо в ньому є якась правильна енергія. І мені подобаються цінності його власників. Це не просто про спорт – це ще й про нові спортивні (і не тільки) сенси.
Андрій Федорів
підприємець і маркетолог
Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг
40% мого життя — веселе, а решта — здорове.
Про спортивний графік
Зараз я трішки взявся за розум. Якщо йдеться про активні тренування, то приблизно тричі на тиждень, якщо про різні види активностей, то більше. Я починаючий «зожник».
Анна Ганопольська
керуюча партнерка JetSetter.ua
Про ставлення до алкоголю та розваг
Я ж справжній «світський хронік»! І не лише за покликанням, але й за культурою споживання алкогольних напоїв.
Яка ж світська бесіда без келиха?! За 10 років керування JetSetter.ua мені вдалося знайти свій ліміт і чітко його дотримуватися.
Іноді влаштовую детокс: наприклад, після бурхливих новорічних свят утримувалась понад місяць без жодних ознак абстинентного синдрому. А нещодавно знову повернулася до улюбленого вина, адже, окрім того, що воно рятує від не дуже цікавих заходів, ще й від коронавірусу захищає.
Спорт — задоволення чи необхідність?
Спорт – своєрідний відпочинок, концентрація на механічних рухах та відчуттях у м’язах неабияк розвантажують голову. Окрема пристрасть – танці. Ритм, музика, грація, гра, посмішка, мммм… Просто зараз подзвонила своєму партнеру та призначила заняття.
Михайло Рогальський
співзасновник monobank, співзасновник Smartass
Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг
Я намагаюся збалансовано підходити і до тренувань, і до розваг. Я рідко коли гуляю два вечори поспіль. Після активної «гульки» мене мучить совість, тож наступного тижня я активніше займаюсь. А більше, звичайно, спорту, бо це ж інтерв’ю (сміється).
Спорт — задоволення чи необхідність?
Це необхідність. Я не увійшов у дзен, щоб отримувати від нього задоволення.
Вікторія Тігіпко
засновниця та керуюча партнерка венчурного фонду TA Ventures, засновниця закритого клубу приватних інвесторів iClub, співзасновниця ком’юніті для жінок-керівників в IT і tech-бізнесі WTECH
Про спортивний графік
Коли не подорожую, то щодня. Але якщо я не посплю 7 годин, у спортзал не побіжу. Повноцінний сон у пріоритеті.
Чому саме Smartass?
Мені подобаються люди, які створили Smartass: у них правильні цінності. Вони не просто розповідають, а й самі цим займаються. Тому їхня діяльність більше нагадує культуру, ніж просто бізнес.
«Дайош» Smartass у всіх містах України!
Юрій Голик
радник прем’єр-міністра, співзасновник Smartass
Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг
Спорт щоранку, крім неділі, а з алкоголю — лише якісне червоне або біле вино. Спорту в житті — дуже багато, алкоголю — дуже мало. Чим більше тренуєшся, тим фізично менше ти можеш вживати спиртне. Воно стає бридким.
Про спортивний графік
Від 5 до 10 км бігу й 1-2 км плавання щодня, крім неділі.
Аліса Купер
засновниця кулінарної школи «Сковорода»
Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг
Хто сказав, що у мене нездорові розваги (сміється)? Справа в тому, що у будь-якій класній і ефективній системі є маленьке місце на «побешкетувати». Якщо ми не можемо дозволити собі бешкетування, то перетворюємося на складних дорослих. Графіки, тайм-менеджменти, дедлайни… А де ж заповітне «юхууу»?
Про «відпрацювання», якщо дозволили собі зайвого/шкідливого
Я нічого собі не забороняю. Не можна ні сварити, ні карати себе за їжу.
Моя філософія їжі полягає в тому, що вона — друг, а не ворог.
Загалом вважаю, що їжа, яку ми готуємо вдома, — це наш кайф, наші родинні традиції. Ми збираємося за столом, щоб, насамперед, поспілкуватися. А готуємо ЛИШЕ із задоволенням, адже їжа — це легкий спосіб сказати близьким, що любиш їх.
Віктор Глущенко
директор Smartass
Про співвідношення здорового способу життя і не дуже здорових розваг
Ми винайшли «SОЖ», тож дотримуватися здорового співвідношення легко! Я не прагну стати здоровенним конем, щоб біцепс рвав рукав сорочки, а просто хочу добре виглядати. Не збираюся випивати всі запаси просекко в нашому ресторані, а просто хочу кілька келихів для гарного настрою на вечірці. 50 на 50. Все в балансі!
Чому саме Smartass?
Достатньо сходити на кілька тренувань в Smartass, щоб зрозуміти, що ви взагалі до цього не жили, а не просто не знали, якими можуть бути тренування.
Музика пробуджує такі почуття, що мурахи біжать по шкірі – і ви такий відразу: «Ууууух, виявляється, ось як воно може бути!»
Я знаю, про що говорю, адже ми з Катериною регулярно ходимо по інших клубах, щоб тримати руку на пульсі. Загальна атмосфера у нас відрізняється разюче. І тренери вищі на голову.
Photo: Олена Котик
MUH: Христина Каліфіцька
Style: Ірина Козак
Придбати худі та футболки з капсульної колекції Smartass, як у героїв зйомки, можна на рецепції клубу (Київ, Жилянська, 41А) або в Інстаграм-акаунті Smartass.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: