Статус «вільний»: правила кохання прем’єра Національної опери Олексія Тютюнника

Артист балету про дівчину мрії, ставлення до дітей і Тіндер-знайомства у новій рубриці JS.

Олексій Тютюнник, 27-річний прем‘єр балету Національної опери України і Кавалер Ордену мистецтв України, став першим героєм нашої нової рубрики, присвяченої чоловікам, чиї серця наразі вільні. Дівчата, не проґавте!

Дата та час народження (для адепток сумісництва за Human Design)

Народився 4  травня 1994 року рівно о перші годині ночі.

Основні принципи ставлення до жінок

Краса жіночого тіла у поєднанні з граціозною та водночас тендітною й ніжною манерою рухів, забарвлена емоційною чуттєвістю, надихає мене на життя!

Жінки для мене — все. Це найкраще, що створив Бог у цьому житті.

Дівчина мрії

Для мене дуже важливо, щоб дівчина була дівчиною, тобто сприймала себе та поводилася жіночно, не намагалася бути чоловіком, спираючись на незалежність та самостійність. У цьому світі в усьому має бути баланс, так він влаштований.

Сила жінки полягає в її жіночій мудрості, якою вона стимулює та направляє чоловіка на правильні дії.

Я не можу назвати це мрією, скоріше побажанням, — мати «справжню» дівчину/жінку.

Найромантичніший вчинок заради коханої

Якщо чесно, не можу виділити якийсь один романтичний вчинок. Коли я по вуха закоханий, то роблю кожен день своєї коханої романтичним.

Ідеальний формат стосунків (партнерські, класичний шлюб, дружба+секс тощо)

Був час, коли я не розумів «одноразових» стосунків та усіляко їх уникав. Згодом, після кількох серйозних тривалих стосунків, зрозумів, що це трохи не моє, мабуть, тому що я був постійно на роботі або на гастролях, а відносини на відстані не працюють.

Зараз у мене доволі спокійне ставлення до стосунків, я за волю та незалежність.

Поки що не дозволяю собі закохуватися, бо знаю, що через мій графік роботи стосунки можуть погіршитися, і знову буде боляче розлучатися.

Фінансові стосунки з коханою

Я виховувався, як то кажуть, «по старинке», тому для мене образливо, коли моя дівчина платить за себе. У минулих стосунках я завжди брав усі витрати на себе, лише з однією дівчиною, яка була родом зі Швеції, у мене був варіант 50 на 50, бо вона просто не дозволяла мені за неї платити.

Кар’єра та стосунки: як гармонійно поєднувати?

У моєму випадку доволі складно. Більшість з моїх колег артистів заводять відносини між собою, створюють «театральні сім‘ї. Але це не для мене. Тому, поки що, лише вільні відносини без обов‘язків.

Про дітей: ставлення, скільки, коли?

Я дуже люблю дітей і мрію про створення великої та міцної сім’ї, де буде мінімум двоє дітей. Але це з часом, поки що робота та кар‘єра на першому місці. Але думаю, що міг би побудувати стосунки з дівчиною, в якої вже є діти.

Твої найгірші якості

Як я вже казав, для мене робота та самоствердження за рахунок кар‘єрного росту — це найголовніше, тому, якщо щось йде не так, можу бути доволі нестерпним і взагалі не звертати уваги ні на кого, поки не вирішу усі проблемні робочі моменти. А жінки, щоб там не було, потребують постійної уваги.

Твої найкращі якості

Я завжди дуже уважно ставлюся до своїх жінок. Дівчина, з якою я у стосунках, упродовж цих стосунків є для мене основним стимулом для існування та розвитку.

Що неможливо пробачити у стосунках?

Для мене дуже важливо, щоб стосунки були відкритими та щирими.

Я ненавиджу, коли мені брешуть.

Табу щодо спільного життя та побуту

Ні, не маю, бо мене майже не буває вдома.

Чи шкодуєш про щось у контексті попередніх стосунків? 

Інколи шкодую  про те, що цих стосунків більше немає, а людина, з якою був наче одне ціле, зараз не поруч. Але розумію, що на той момент інакше не могло бути.

Усі попередні стосунки дали мені досвід, відкрили мені очі на певні речі, зробили мене дорослішим, навчили бути відповідальним.

Де найімовірніше тебе зустріти?

Загалом поруч із Національною оперою України. Дуже люблю «Хлібний» та Fandom. Після вистав завжди зустрічаюсь з друзями в Citronelle, а у вільний вечір люблю відпочити в барі S34, що на Воздвиженській. Зокрема, зазвичай у сезон, на іподромі чи у клубі Equides. А також на індивідуальних тренуваннях з balletfitness в Jungle Gym на Хрещатику.

Ставлення до Тіндера

З Тіндером познайомився рік тому в Амстердамі. Зареєструвався просто тому, що майже усі мої місцеві друзі їм користувалися, і забув про нього десь на півроку. А вже на карантині у Києві, здається, восени, вирішив подивитися, що там взагалі та як, зайшов в аплікейшн і якось мене затягнуло. Зрештою в мене багато подруг, з якими я просто спілкуюся. До речі, зустрів там декількох старих подруг з якими вчився у школі та в училищі, колег по роботі та знайомих, з якими працював над різними проектами. Така собі історія, чисто задля розваги та нових цікавих знайомств.


Фото: Вероніка Монакова

Макіяж: MakeUpMe

Продюсерка: Діна Проценко

Дякуємо за надані локації для зйомки: Національна опера України, Equides Club, Jungle Gym, S34 Cocktails & Haircut, “Хлебный”

Образи Олексія: THEO (Василия Яна, 3/5, Київ), Magnat Shop (Вишнева, 36, Лісники, Київська обл.)

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: