В очікуванні дива: подружжя Бабкіних про поповнення в родині

JS розпитав Сніжану та Сергія про вагітність, виховання дітей та йогу.

Нещодавно ми зустрічалися, готуючи спецпроект «Зірковий шеф», і ви розповідали нам про ваш шалений графік та всі нові проекти. Чи була вагітність запланованою? І як наважитися на третю дитину, коли живеш у такому ритмі?

Сніжана: Так, ми планували нашу третю вагітність. Після народження Веселіни хотіли зачекати кілька років і зайнятися третьою дитиною, але «отямились» лише минулого вересня. Тоді ми зрозуміли, що Веселіні вже майже дев’ять! Тому у нас відбулася розмова, після якої ми вирішили, що час настав. Діти нам тільки допомагають, стимулюють нас бути кращими, працювати ще старанніше. Завдяки їм у нас з’являється прагнення йти уперед, тому ми зважилися й з великим бажанням зробили це з першого разу (посміхається).

Сергій: Коли бажання сильне, ти відчуваєш, що здатен, і в тебе є сили на ще одну дитину, то наважитись нескладно. Я, чесно кажучи, скучив за тим часом, коли прокидаєшся серед ночі по кілька разів, міняєш підгузки, купаєш, гуляєш із візочком. Мабуть, це велике бажання бути молодими батьками знову. Ми хотіли потихеньку почати «працювати» над малюком десь у жовтні. Але ж все сталося дуже швидко – з першого разу!

На Сергієві сорочка 3.1 Phillip Lim, на Сніжані сукня Olivia Von Halle

Cніжано, розкажи, будь ласка, як ти дізналася цю новину? Як і як відреагував Сергій, коли ти йому розповіла?

Сніжана: Безумовно, для мене це стало несподіванкою, я не думала, що все так швидко відбудеться, тому купила п’ять тестів. І лише зробивши останній, вирішила зупинитися й розповісти все чоловікові. Я показала йому всі п’ять – він був просто на сьомому небі від щастя і шалено радів!

Сергій: Я підскакував аж до стелі та кричав від щастя (посміхається).

Шовковий халат La Perla

А як ваші син та донька відреагували на новину про появу нового члена родини? Чи немає в них ревнощів щодо майбутнього малюка?

Сніжана: Діти теж дуже зраділи, особливо Веселіна! За знаком зодіаку вона в нас Діва, тож дуже хазяйновита. Коли ми гуляємо, вона няньчитися з усіма дітками, собачками, котиками. Тому від цієї новини вона була у величезному захваті! Артур теж шалено радів, особливо коли дізнався, що буде хлопчик. Він сказав: «Ура, я буду вчити його грати в футбол». Взагалі діти дуже чекають на народження братика. Веселіна рахує дні й розглядає книжки, дивиться в Інтернеті… Вона знає, на якому етапі росту зараз дитинка, коли в неї з’являються пальчики, коли оченята. Вона все це вивчає і дуже хоче наблизити момент появи братика.

Сергій: Вони відреагували по-дитячому захоплено. І водночас якось серйозно і з трепетом. Поки що жодних ревнощів, лише терпляче очікування.

Донька сказала: «А знаєш, тату, я вже хочу братика більше, ніж цуценя!»

Джинси власність героя, халат La Reine

Ви обирали «правильний» час для зачаття? Можливо, хотіли, щоб дитинка народилася саме влітку, чи з урахуванням знаків Зодіаку, місячного календаря?

Сергій: Спочатку ми хотіли, щоб дитина народилася в липні, бо це час сузір’я Рак. Снежка хотіла «побратима» за знаком Зодіаку (сміється). Але потім стало неважливо, народиться він у липні чи у червні. Головне, що народиться. Він дуже довго прагнув цього моменту. Чотири роки сидів на Небі і з нетерпінням чекав, коли ми вже наважимось прийняти його.

Сніжана: Так, ми хотіли, щоб після Веселіни наша наступна дитина народилася влітку. Адже у нас всі осінні, лише я липнева, і тому Сергій каже, що мені в компанію потрібно когось із літа. У вересні минулого року ми почали говорити на цю тему, Сергій сказав, що зараз саме час почати. Зрештою, все сталося, як ми й хотіли.

Сорочка Frescobol Carioca

Ми знаємо, що у вас буде хлопчик. Вітаємо ще раз! Перш ніж дізнатися стать малюка офіційно, ви відчували, хто саме народиться? На кого чекали?

Сергій: Я мріяв про хлопчика. Це чесно. Думав про нього, яким він буде. А все почалося чотири роки тому, коли Снєжка побачила сон. Вона плавала у відкритому океані, й поруч з нею з глибини почало щось підійматися на поверхню. Виринув хлопчик. Він був повністю білий. Волосся та шкіра, як у янгола. Вона спитала його: «Хто ти?», а він відповів: «Я твій» і назвав своє ім’я. І воно дуже несподіване і неймовірно красиве. Музичне, поетичне, співоче, ліричне та історичне. Можу сказати тільки те, що воно має древньоєврейське і древньогрецьке походження.

Сніжана: Мені здається, що з дівчинкою було простіше, але тут потрібно розуміти, що коли я народила Артура, мені був двадцять один рік. Я народила вперше, тож нічого не знала. Мене все лякало, все було таким дивним, незрозумілим, що коли я народила Веселіну, видалося значно простіше. З цієї причини, можливо, в мене залишилося відчуття, що з дівчатками простіше. Я думала, що буквально на відсоточок більше хотіла дівчинку, але відразу мала абсолютно точне відчуття, що буде хлопчик, це довів мій віщий сон!

Сніжано, розкажи, як тобі дається третя вагітність, чи є якісь нові відчуття?

Сніжана: Третя вагітність, звісно ж, складніша, ніж дві перші, на це впливає, зокрема, вік. Проте йога і правильне дихання допомагають мені з цим упоратися! Двічі на день я влаштовую сеанси «глибокого дихання». До пологів залишився місяць, а від моїх легенів залишився маленький шматочок, яким намагаюся весь час набрати якомога більше повітря.
Під час перших двох вагітностей я взагалі не пам’ятаю жодних проблемних моментів. Цього разу я вже відчуваю біль у кістках, потягування у попереку, стегнах. Йога – мій справжній помічник у цьому, без занять мені було б значно складніше. Відчуваю це особливо гостро саме тоді, коли нас немає в Харкові, і ми пропускаємо заняття – тоді в мене починаються судоми й гостріші болі. Але вже залишилось зовсім трошки – останній, найважчий місяць. Ми з нетерпінням чекаємо появи нашого малюка на світ!

Шовковий халат La Perla

Які в тебе зараз улюблені «вагітні» смаколики?

Сніжна: Протягом усіх трьох вагітностей у мене не було якихось гострих бажань з’їсти щось специфічне, як, наприклад, морозиво з оселедцем (сміється). Єдине, що цікаво, – зараз я почала їсти багато апельсинів. Сергій щовечора готує два апельсинчика, вночі я прокидаюся, й ми удвох їх їмо (сміється).

Сукня La Perla, халат La Reine

А що змінилося у догляді за собою? 

Сніжана: Я довіряю виключно своєму косметологу, саме вона підбирає всі засоби догляду для мене. Жодних складних серйозних процедур я не практикую, та навіть не використовую олії чи креми від розтяжок. Раніше ніколи не стикалася з такою проблемою, лише після другої вагітності помітила кілька розтяжок, але вони були такі маленькі, що вже давно засмагли, їх не видно.

Сорочка Frescobol Carioca

Ви користуєтеся послугами няні? Чи будете брати собі в допомогу ще когось із народженням малюка, адже ваш гастрольний графік дуже насичений.

Сергій: У нас вже є няня. Вона зараз займається з Артуром і Веселіною. Переважно вона допомагає їм робити домашнє завдання. Відвозить Весю на танці, коли нас немає, і прибирає в оселі. Адже діти з кожним днем стають дедалі самостійнішими. Думаю, коли народиться маленький братик, вони будуть вже потихеньку самі справлятися зі своїми обов’язками. А няня, звісно, допомагатиме нам із малечею.

Сніжана: Так, Артур вже займається самостійно, а няня просто перевіряє його роботу, а з Веселіною вони спільно готують домашнє завдання. Зараз починається літо, не так багато роботи, тому ми максимально все собі звільнили до вересня і плануємо самостійно займатися вихованням. Такі у нас плани!

 


 

Photo: Катя Ніколайчук

MUA: Ляна Яригіна

Hair: MakeUpMe Academy

Style: Таня Лікаренко

Producer: Ліза Пульвас

Assistance: Яна Пріс

 

Адреси магазинів:

Helen Marlen Mandarin, Басейна, 6

Boudouir Lingerie Concept Store, Заньковецкої, 7

La Reine lingerie innovation, Ольгинська, 6

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: