«Весь світ — твій подіум»: експрес-зачіска від Іванни Онуфрійчук

Життя сучасної дівчини передбачає надшвидкий темп і безліч справ. Аби не зраджувати принципу завжди виглядати бездоганно, доводиться не лише слідкувати за власним гардеробом, а й удосконалювати навички створення зачісок у найкоротший проміжок часу.

Філософія DIY (do it yourself) знаходить дедалі більше прихильників. У межах спецпроекту JetSetter.ua та бренда TRESemmé етапами створення власної зачіски з нагоди відвідування показів Ukrainian Fashion Week ділиться акторка, модель та телеведуча Іванна Онуфрійчук.

Розкриваємо питання зовнішньої і внутрішньої краси у діалозі із нашою героїнею.

Яким було ваше особисте розуміння краси у підлітковому віці та як воно змінилося зараз?

З дитинства я із захопленням спостерігала за красивими знаменитостями та стрункими моделями на сторінках глянцю. Я завжди ретельно розглядала макіяж, у що вони одягнені та як позують. Уже зараз, заручившись життєвим досвідом, орієнтуюся на те, аби почуватися, перш за все, комфортно у межах власного образу. На першому місці — відчуття гармонії з самими собою. Водночас за бажанням мати ідеальні форми обов’язковою є звичка систематично займатися спортом та правильно харчуватися.

Бодіпозитив — це модна течія чи свідома відмова дотримуватися здорового способу життя?

Здоровий спосіб життя — це не просто тенденція в сучасному світі, а реальна необхідність. Те, як ми живемо і що ми їмо, безпосередньо впливає на наше життя, активність і працездатність. Надважливо з молоду займатись спортом і тримати себе у тонусі. Від цього залежить якість вашого життя.

Макіяж та ефектна зачіска у повсякденному житті. За/проти?

Я за максимальну натуральніть і вкрай проти, коли молода красива дівчина надає перевагу великій кількості макіяжу та складним зачіскам. Ймовірно, мені просто цього вистачає на щоденних зйомках, світських заходах і ефірах мого шоу «Без краватки». У повсякденному житті я обираю мінімуму косметики і досить просту, акуратну зачіску. Люблю комфорт і дозволяю шкірі дихати.

Які процедури допомагають підтримувати красу і блиск волосся та завжди виглядати доглянутою?

Я дуже серйозно ставлюся до вибору косметики для волосся. Надаю перевагу професійній косметиці, яку купую в салонах краси і в перевірених інтернет-магазинах. А також періодично проліковую волосся, адже через велику кількість зйомок воно систематично піддається впливу високих температур

Порада, що дозволить залишатися собою і не боятися демонструвати власний потенціал широкому загалу?

Вірте в себе, не звертайте увагу на те, що про вас говорять і думають інші, адже у кожного свій шлях до успіху. Намагайтеся залишатися самобутніми, ця якість, безперечно, наблизить до досягнення поставленої мети.

_______________________________________________________

Photo: Вероніка Монакова

Style: Juliya KROS, BakeLove

MUA: Катя Черкасенко

Producer: Яна Пріс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: