«Весь світ — твій подіум»: експрес-зачіска від Ліни Христофорової

Життя сучасної дівчини передбачає надшвидкий темп і безліч справ. Аби не зраджувати принципу завжди виглядати бездоганно, доводиться не лише слідкувати за власним гардеробом, а й удосконалювати навички створення зачісок у найкоротший проміжок часу.

Філософія DIY (do it yourself) знаходить дедалі більше прихильників. У межах спецпроекту JetSetter.ua та бренда TRESemmé етапами створення власної зачіски з нагоди відвідування показів Ukrainian Fashion Week ділиться професійна стилістка та персональний шопер Ліна Христофорова.

Розкриваємо питання зовнішньої і внутрішньої краси у діалозі із нашою героїнею.

Яким було ваше особисте розуміння краси у підлітковому віці та як воно змінилося зараз?

Вперше я пофарбувала волосся на другому курсі інституту, якщо точніше, зробила мелірування. В шкільні роки мені було надважливо слідкувати за тим, що я вдягаю, а от зачіска однозначно була другорядною.

Бодіпозитив — це модна течія чи свідома відмова дотримуватися здорового способу життя?

Я з дитинства професійно займалася спортом. Мій дідусь був тренером, тож жорстких тренувань уникнути можливості не було. Наразі спорт для мене — спосіб життя, так само як і здорове харчування. Що стосується тенденції на бодіпозитив — це свідомий вибір кожного, як на мене, любов до власного тіла і відчуття абсолютного комфорту — понад усе!

Макіяж та ефектна зачіска у повсякдення жітті. За/проти?

Доглянутий зовнішній вигляд і здорова шкіра — стовідсотково найкращий макіяж.

Які процедури допомагають підтримувати красу і блиск волосся та завжди виглядати доглянутою?

Я купую якісну косметику для волосся і вкрай рідко користуюся засобами для укладання. До того ж ніколи не сушу волосся феном.

Порада, що дозволить залишатися собою і не боятися демонструвати власний потенціал широкому загалу?

Насамперед, любов до себе! Навіть коли +3 кг, ти втомилася й з’їла зайвого, і тоді, коли зробила 99 справ із сотні запланованих. А ще, звісно ж, повага до самої себе. Від внутрішньої наповненості та гармонії — і краса, і любов та сприйняття оточуючих, а також успіх, щастя та усі ключові блага.

________________________________________________

Photo: Вероніка Монакова

Style: Litchi Crimson

MUA: Сабіна Гахраманова

Producer: Яна Пріс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: