«Весь світ — твій подіум»: експрес-зачіска від Яни Алтухової

Життя сучасної дівчини передбачає надшвидкий темп і безліч справ. Аби не зраджувати принципу завжди виглядати бездоганно, доводиться не лише слідкувати за власним гардеробом, а й удосконалювати навички створення зачісок у найкоротший проміжок часу.

Філософія DIY (do it yourself) знаходить дедалі більше прихильників. У межах спецпроекту JetSetter.ua та бренда TRESemmé етапами створення власної зачіски з нагоди відвідування показів Ukrainian Fashion Week ділиться продюсерка реклами і кіно та відома столична діджейка Яна Алтухова.

Розкриваємо питання зовнішньої і внутрішньої краси у діалозі із нашою героїнею.

Яким було ваше особисте розуміння краси у підлітковому віці та як воно змінилося зараз?

Якщо порівнювати себе у підлітковому віці та зараз — я спостерігаю об’єктивну динаміку в бік натуральності. Коли я закінчувала школу, обожнювала експериментувати із зовнішністю, зачіскою, макіяжем, одягом. Пам‘ятаю, що фарбувала вії кожного дня, наносила тіні тощо. Зараз я майже не користуюся декоративною косметикою у повсякденному житті, волосся залишила у спокої, навіть перестала робити кольоровий гель-лак на нігті. Я прийшла до того, що краса — це ти справжня. Це те, як ти ставишся до себе, як почуваєшся. Для мене красива жінка — це доглянута жінка, вона кайфує від себе, вона у гармонії зі своєю зовнішністю, життям, оточенням. Краса — це більше, ніж твоя фігура та обличчя. Краса — це  про твої стосунки із собою.

Бодіпозитив — це модна течія чи свідома відмова дотримуватися здорового способу життя?

Для мене бодіпозитив — це, насамперед, позбавлення залежності від того, що думають про твою зовнішність інші. Коли ти не боїшся демонструвати себе справжню і не боїшся, що хтось тебе за це засудить. Безперечно, здоровий спосіб життя важливий, причому не тільки для тіла, але й для довкілля.

Аналізуючи себе, я вважаю, що саме здоров’я має бути найважливішою мірою, свідоме ставлення до самого себе та світу у якому живеш.

Макіяж та ефектна зачіска у повсякденному житті. За/проти?

Якщо маєш час та бажання, а процес приносить задоволення, — чому б ні.

Які процедури допомагають підтримувати красу та блиск волосся та завжди виглядати доглянуто?

Я намагаюся не використовувати багато засобів для догляду за волоссям, не переобтяжувати його. Зазвичай я мию голову один раз на 2-3 дні, роблю маску для кучерявого волосся, потім масло для кінчиків — цього вдосталь.

Порада, що дозволить залишатися собою і не боятися демонструвати власний потенціал широкому загалу?

Робіть так, як відчуваєте. Носіть те, у чому почуваєтеся красивою. Довіряйте собі.

_______________________________________________________

Photo: Вероніка Монакова

Style: Litchi Crimson

MUA: Сабіна Гахраманова

Producer: Яна Пріс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: